Jump to content

miwcio.MITY

Gold
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Świetny Gość!

2 Followers

About miwcio.MITY

 • Rank
  CJ
 • Birthday 11/10/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Ostróda
 • Zainteresowania
  Interesuję się piłką nożną i elektromechaniką i motoryzacją.

Recent Profile Visitors

419 profile views
 1. Nick: miwcio.MITY Staż: ➠ Data rejestracji: 2018-03-13 17:59:50, łączny czas gry: 2053h Serial: F7C2105234A2083B8C9B9C07CC3EED43 Nick osoby zawieszającej: |ASAPD|Veilo Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran autem + DM Opis sytuacji: Tak po pierwsze jeździłem sobie po DM i jechał autem |HASA|wujo_Patriarche i zacząłem go taranować , ale na DM przecież się wjeżdża na swoją odpowiedzialność czyli zacząłem go taranować i jak go taranowałem to on potem mnie też i potem pojechał dalej i potem znów przyjechał . Dowody: Nie nie posiadam dowodów ale byli na DM takie osoby : |STA|artion , |STA|Gosia i jeszcze inne osoby ale nie zapamniętałem nicki Coś od siebie: Przepraszam może i to mój błąd , ale nie wiedziałem , bo po pierwsze to można się taranować na DM i nie wiem czemu mi zabraliście prawo jazdy.I jak była to moja wina to bardzo przepraszam i więcej się to na DM nie powtórzy obiecuję .
 2. siema masz te ustawienia do sentinela w kombi 

 3. Wreszcie! Napewno będę 💪
 4. Mam pytanie pomożecie bo ja gram z 5 min to wywala mnie na pulpit jak to może być przyczyna pomożecie?
 5. Nick: miwcio.gs Staż:Łączny czas gry: 1427h 19m. Serial:F7C2105234A2083B8C9BB9C07CC3EED43 Nick osoby zawieszającej:Agata* Powód zawieszenia prawa jazdy:Taranowanie,skarga Opis sytuacji:To było tak jechałem cysterną z dostawą do Westone na górkę tam gdzie u góry gdzie samoloty tankują swoje samoloty i jechałem i ten pan Matinio*EP chyba afczył i bardzo źle zrobiłem bo go cysterną popchałem i spadł . Dowody:Ja dowodów nie mam bo tam tylko byłem ja i Matinio*EP (tego co zwaliłem cysterną ) i to co napisał w skardze jest to prawda . Coś od siebie:Wiem . że ta sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca , ale niestety wyszło jak wyszło czyli bardzo źle . Wiem , że źle przystąpiłem do innych graczy nie powinienem taranować . Mam nadzieję , że moja sprawa zostanie rozpatrzona , a ja obiecuję poprawę i na koniec bym chciał bardzo przeprosić wszystkich graczy co grali wtedy na serwerze . To był mój 1 raz który taranowałem .
 6. Twoje imię : Paweł Twój Wiek : 15 lat Staż na serwerze : 892 godziny Dlaczego akurat Freeway Hunters : Ponieważ jest dużo pojazdów, jest duża nawet baza, myli ludzie. Czy byłeś w jakiś innych organizacjach : tak byłem byłem w org PIG, BFT. Opisz swój charakter i twoje zainteresowania : To tak mam charakter Mój charakter jest dość normalny, taki jak każdy inny.Nikogo nie naśladuję mam własny pas życia,którym idę.Po drodze cele, przeszkody.Dla miłych jestem miły, a dla nie miłych jestem nie miły i że mną się normalnie dogadasz jestem spoko gość, moje zainteresowania to sport i motoryzacja. Sory za inną czcionkę
 7. Pasek (https://panel.pylife.pl/): Serial: F7C2105234A2083B8C9B9C07CC3EED43 Imię : Mam na imię Paweł Wiek : liczę sobie 16 lat O sobie : Mam na imię Paweł , mam 16 lat pochodzę z województwa Warmińsko-mazurskie , interesuję się motoryzacja i sportem . Lubie bardo psy . W ciężkich chwilach potrafię zachować chłodny umysł oraz zimną krew. Z natury jestem miły, przyjacielski i kulturalny. Posiadam dużo dystansu do siebie, dobre poczucie humoru, ale wiem gdzie są granice. Na ogół jestem spokojny, towarzyski oraz kreatywny, co umożliwia mi lepszą pracę w grupie. Cechuje mnie wysoka kultura osobista oraz chęć niesienia pomocy nowym jak i starszym graczom na serwerze. Przykładam się do powierzonych mi zadań i wykonuje z chęcią oraz zaangażowaniem.je starannie, z chęcią i zaangażowaniem.Powiem jeszcze tak , że posiadam ts3 i discord Twój staż na serwerze: Na serwerze gracz od 820 godzin . Twój staż na stanowisku USM: Kilka razy byłem na stanowisku Urzędowej Straży Miejskiej, zliczając ten czas będzie to około 2 miesiące. Dlaczego SMSA: Chciałbym dołączyć do SMSA, ponieważ spełniłbym jedno ze swoich największych marzeń serwerowych - dostanie się do owej frakcji. Chciałbym spróbować czegoś nowego na serwerze, czyli sprawdzić się w roli strażnika miejskiego. Chcę sobie postawić poprzeczkę wyżej i podołać akademii ASMSA oraz tak odpowiedzialnemu zadaniu, jaką niesie praca w straży miejskiej. Od dłuższego czasu czekałem na rekrutację do waszych szeregów. Chciałbym sprawdzić siebie w tej frakcji oraz przypilnować porządku na drogach San Andreas. Czy zapoznałaś/eś się z regulaminem SMSA: Tak, zapoznałem się z regulaminem SMSA. Czy byłaś/eś karany na serwerze (jeśli tak, wymień swoje kary): Tak, byłem karany na serwerze, moje kary to: kilka zabranych prawo jazdy, jedno wyciszenie , odwalanie raz ale to tak przypadkowo się zdarzyło . Czy byłaś/eś karany przez funkcjonariuszy OPSM: Nie, nigdy nie byłem karany przez funkcjonariuszy OPSM. Czy posiadasz aktywne kary na forum lub na serwerze? Nie, nie posiadam aktywnych kary na forum i serwerze. Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany: Sądzę, że to właśnie mnie powinniście wybrać, ponieważ jestem osobą godną tego stanowiska oraz zaufania. Przykładam się do powierzonych mi zadań, wykonuję je sumiennie oraz starannie. Posiadam cechy, które mi ułatwiają pracę w grupie typu uprzejmość, kreatywność, pomocność, i pewność siebie. Umiem się podporządkować osobom na wyższych stanowiskach i szybko nawiązuję nowe znajomości. Nie sprawia mi problemów praca w grupie - wręcz przeciwnie - czuję się w niej swobodnie i wykonuję ją bardzo dobrze. Jestem aktywną osobą i na serwerze, i na forum - można to stwierdzić po przegranych godzinach w grze. Jestem dobrze zapoznany z frakcyjnym regulaminem i jestem w pełni gotów go przestrzegać.
 8. Nick aktualny serwera to : |PSA|miwcio Serial:F7C2105234A2083B8C9B9C07CC3EED43 Staż na serwerze : gram na serwerze 1 rok i 1 miesiąc wiem mało gram i dlatego nic o niej praktycznie nie wiem . Nick admina : AFX Powód zbanowania : zostałem zbanowany za nieudane logowania i kara do dnia 2019-09-13 13:54:10 Opis sytuacji:Dostałem bana jak włączałem mta i mój kuzyn przyjechał do mnie i miałem hasło zapisane na kartce ale wychodziło mi tak : błędne hasło lub login . I nawet nie wiedziałem , że takie coś może się stać mi nikt o tym nie mówił . Dowody : A i żadnych dowodów nie mam , bo koło mnie był mój kuzyn i moja siostra 10 lat i kuzyn też i grają w mta . Coś od siebie : to tak , że bardzo na tej gdzie mi zależy jest bardzo fajna polecam każdemu pomużcie proszę Dziękuje z waszej strony pozdrawam |PSA|miwcio
 9. Ale on przyjechał do mnie i wchodził na swoje konto a i ja ego hasła nie wiem tylko mu pomagałem grać na serwerze pylife no i co mam robić powiedz mi ??
 10. tak tyle razy się logowałem i co mam teraz zrobić powiedz po kolei a pomagałem mu wejśc na jego konto bo on dokładnie nie wiedział o co chodzi w tej grze to mu pomagałem a i podaj dokładnie link dzie to i jak napisać bo ja też tylko troche wiem jak napisać bo jestem nowy od 1 roku i 1 miesiąca poznałem grę przez kuzyna pomóż ??
 11. Nick aktualny serwera to : |PSA|miwcio Serial:F7C2105234A2083B8C9B9C07CC3EED43 Staż na serwerze : gram na serwerze 1 rok i 1 miesiąc wiem mało gram i dlatego nic o niej praktycznie nie wiem . Nick admina : AFX Powód zbanowania : zostałem zbanowany za nieudane logowania i kara do dnia 2019-09-13 13:54:10 Opis sytuacji:Dostałem bana jak włączałem mta i mój kuzyn przyjechał do mnie i miałem hasło zapisane na kartce ale wychodziło mi tak : błędne hasło lub login . I nawet nie wiedziałem , że takie coś może się stać mi nikt o tym nie mówił . Dowody : A i żadnych dowodów nie mam , bo koło mnie był mój kuzyn i moja siostra 10 lat i kuzyn też i grają w mta . Coś od siebie : to tak , że bardzo na tej gdzie mi zależy jest bardzo fajna polecam każdemu pomużcie proszę Dziękuje z waszej strony pozdrawam |PSA|miwcio
×
×
 • Create New...