Jump to content

|V-Lider|M!wC!ooO*frc

Gold
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Świetny Gość!

About |V-Lider|M!wC!ooO*frc

 • Rank
  CJ
 • Birthday 11/10/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Ostróda
 • Zainteresowania
  Interesuję się piłką nożną i elektromechaniką i motoryzacją.

Recent Profile Visitors

725 profile views
 1. Nick: |V-Lider|M!wC!ooO*frc Staż: Data rejestracji: 2018-03-13 17:59:50, łączny czas gry: 2943h Serial: F7C2105234A2083B8C9B9C07CC3EED43 Nick osoby zawieszającej: |NT|TrondoZPL Powód zawieszenia prawa jazdy: DM autem na USM Opis sytuacji: Jechałem do mechanika w lv (dolny) i z 3 razy uderzyłem w USM , ale kolega mnie namówił i byłem głupi , że to zrobiłem . Dowody: Nie mam dowodów. Coś od siebie: Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację nigdy się to nie powtórzy i było to pierwszy raz taran USM nigdy nie miałem do czynienia z USM .
 2. Nick: miwcio.FRC Staż:➠ Data rejestracji: 2018-03-13 17:59:50, łączny czas gry: 2289 Serial:F7C2105234A2083B8C9B9C07CC3EED43 Nick osoby zawieszającej:MagicznYY Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie Opis sytuacji: Jechałem cysterną i jechał czołg a wy nim był MagicznYY i rozrzucał walizki w których znajdowały się pieniądze . I przy okazji chciałem też coś zebrać ale zacząłem taranować innych . Dowody: Nie mam dowodów , ale było dużo osób co za nim jechało i zbierało walizki . Coś od siebie: Chciałbym bardzo przeprosić za to , że taranowałem innych co jechało za czołgiem i też na początku staranowałem czołga co w nim był admin MagicznYY . I nie chciałem zrobić tego specjalnie i bym nie chciał siedzieć w domu bez prawka w mta bo jest korona wirus i jest bardzo nudno bez prawka w mta a tak ogólnie to lubię bardzo ten serwer .
 3. Nick: miwcio.FRC Staż: ➠ Data rejestracji: 2018-03-13 17:59:50, łączny czas gry: 2189h Serial: F7C2105234A2083B8C9B9C07CC3EED43 Nick osoby zawieszającej: Domelek.tj. Powód zawieszenia prawa jazdy: taranowanie Opis sytuacji: Jechałem cysterną i jechał administrator Domelek.tj. i miałem duży ping sam do niego napisałem na priv i chyba zobaczył i umnie jechałem normalnie i nic go nie taranowałem i myślałem , że to umnie tylko w laptopie i to jednak od neta dardzo przepraszam i nie chciałem specjalnie . Dowody: nie mam dowodów . Coś od siebie: Bardzo przepraszam i nie chciałem tego zrobić bo to było przez głupi duży ping .
 4. dobra maga możesz zamknąć bo w scrinach jest tak zamiast na końcu VV to wpisałem W
 5. Data i godzina zdarzenia: 02.04.2020r. godzina: 15.35 Nick/pasek:miwcio.MITY Nick/pasek oskarżonej osoby:|SKUP-GOLD|Mr_Rambos Mój serial: F7C2105234A2083B8C9B9C07CC3EED43 Opis:Kupiłem golda i nie działa Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów:https://imgur.com/a/ghyKfaC
 6. Nick: miwcio.MITY Staż: ➠ Data rejestracji: 2018-03-13 17:59:50, łączny czas gry: 2053h Serial: F7C2105234A2083B8C9B9C07CC3EED43 Nick osoby zawieszającej: |ASAPD|Veilo Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran autem + DM Opis sytuacji: Tak po pierwsze jeździłem sobie po DM i jechał autem |HASA|wujo_Patriarche i zacząłem go taranować , ale na DM przecież się wjeżdża na swoją odpowiedzialność czyli zacząłem go taranować i jak go taranowałem to on potem mnie też i potem pojechał dalej i potem znów przyjechał . Dowody: Nie nie posiadam dowodów ale byli na DM takie osoby : |STA|artion , |STA|Gosia i jeszcze inne osoby ale nie zapamniętałem nicki Coś od siebie: Przepraszam może i to mój błąd , ale nie wiedziałem , bo po pierwsze to można się taranować na DM i nie wiem czemu mi zabraliście prawo jazdy.I jak była to moja wina to bardzo przepraszam i więcej się to na DM nie powtórzy obiecuję .
 7. siema masz te ustawienia do sentinela w kombi 

 8. Wreszcie! Napewno będę 💪
 9. Mam pytanie pomożecie bo ja gram z 5 min to wywala mnie na pulpit jak to może być przyczyna pomożecie?
 10. Nick: miwcio.gs Staż:Łączny czas gry: 1427h 19m. Serial:F7C2105234A2083B8C9BB9C07CC3EED43 Nick osoby zawieszającej:Agata* Powód zawieszenia prawa jazdy:Taranowanie,skarga Opis sytuacji:To było tak jechałem cysterną z dostawą do Westone na górkę tam gdzie u góry gdzie samoloty tankują swoje samoloty i jechałem i ten pan Matinio*EP chyba afczył i bardzo źle zrobiłem bo go cysterną popchałem i spadł . Dowody:Ja dowodów nie mam bo tam tylko byłem ja i Matinio*EP (tego co zwaliłem cysterną ) i to co napisał w skardze jest to prawda . Coś od siebie:Wiem . że ta sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca , ale niestety wyszło jak wyszło czyli bardzo źle . Wiem , że źle przystąpiłem do innych graczy nie powinienem taranować . Mam nadzieję , że moja sprawa zostanie rozpatrzona , a ja obiecuję poprawę i na koniec bym chciał bardzo przeprosić wszystkich graczy co grali wtedy na serwerze . To był mój 1 raz który taranowałem .
 11. Twoje imię : Paweł Twój Wiek : 15 lat Staż na serwerze : 892 godziny Dlaczego akurat Freeway Hunters : Ponieważ jest dużo pojazdów, jest duża nawet baza, myli ludzie. Czy byłeś w jakiś innych organizacjach : tak byłem byłem w org PIG, BFT. Opisz swój charakter i twoje zainteresowania : To tak mam charakter Mój charakter jest dość normalny, taki jak każdy inny.Nikogo nie naśladuję mam własny pas życia,którym idę.Po drodze cele, przeszkody.Dla miłych jestem miły, a dla nie miłych jestem nie miły i że mną się normalnie dogadasz jestem spoko gość, moje zainteresowania to sport i motoryzacja. Sory za inną czcionkę
 12. Pasek (https://panel.pylife.pl/): Serial: F7C2105234A2083B8C9B9C07CC3EED43 Imię : Mam na imię Paweł Wiek : liczę sobie 16 lat O sobie : Mam na imię Paweł , mam 16 lat pochodzę z województwa Warmińsko-mazurskie , interesuję się motoryzacja i sportem . Lubie bardo psy . W ciężkich chwilach potrafię zachować chłodny umysł oraz zimną krew. Z natury jestem miły, przyjacielski i kulturalny. Posiadam dużo dystansu do siebie, dobre poczucie humoru, ale wiem gdzie są granice. Na ogół jestem spokojny, towarzyski oraz kreatywny, co umożliwia mi lepszą pracę w grupie. Cechuje mnie wysoka kultura osobista oraz chęć niesienia pomocy nowym jak i starszym graczom na serwerze. Przykładam się do powierzonych mi zadań i wykonuje z chęcią oraz zaangażowaniem.je starannie, z chęcią i zaangażowaniem.Powiem jeszcze tak , że posiadam ts3 i discord Twój staż na serwerze: Na serwerze gracz od 820 godzin . Twój staż na stanowisku USM: Kilka razy byłem na stanowisku Urzędowej Straży Miejskiej, zliczając ten czas będzie to około 2 miesiące. Dlaczego SMSA: Chciałbym dołączyć do SMSA, ponieważ spełniłbym jedno ze swoich największych marzeń serwerowych - dostanie się do owej frakcji. Chciałbym spróbować czegoś nowego na serwerze, czyli sprawdzić się w roli strażnika miejskiego. Chcę sobie postawić poprzeczkę wyżej i podołać akademii ASMSA oraz tak odpowiedzialnemu zadaniu, jaką niesie praca w straży miejskiej. Od dłuższego czasu czekałem na rekrutację do waszych szeregów. Chciałbym sprawdzić siebie w tej frakcji oraz przypilnować porządku na drogach San Andreas. Czy zapoznałaś/eś się z regulaminem SMSA: Tak, zapoznałem się z regulaminem SMSA. Czy byłaś/eś karany na serwerze (jeśli tak, wymień swoje kary): Tak, byłem karany na serwerze, moje kary to: kilka zabranych prawo jazdy, jedno wyciszenie , odwalanie raz ale to tak przypadkowo się zdarzyło . Czy byłaś/eś karany przez funkcjonariuszy OPSM: Nie, nigdy nie byłem karany przez funkcjonariuszy OPSM. Czy posiadasz aktywne kary na forum lub na serwerze? Nie, nie posiadam aktywnych kary na forum i serwerze. Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany: Sądzę, że to właśnie mnie powinniście wybrać, ponieważ jestem osobą godną tego stanowiska oraz zaufania. Przykładam się do powierzonych mi zadań, wykonuję je sumiennie oraz starannie. Posiadam cechy, które mi ułatwiają pracę w grupie typu uprzejmość, kreatywność, pomocność, i pewność siebie. Umiem się podporządkować osobom na wyższych stanowiskach i szybko nawiązuję nowe znajomości. Nie sprawia mi problemów praca w grupie - wręcz przeciwnie - czuję się w niej swobodnie i wykonuję ją bardzo dobrze. Jestem aktywną osobą i na serwerze, i na forum - można to stwierdzić po przegranych godzinach w grze. Jestem dobrze zapoznany z frakcyjnym regulaminem i jestem w pełni gotów go przestrzegać.
×
×
 • Create New...