Jump to content

MARCINDUBIEL3001234324

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About MARCINDUBIEL3001234324

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. Nick: $waggy Staż: 185 godzin od roku Serial: 905074C7F3355320A7B28AF376541F44 Nick osoby zawieszającej: Recover Powód zawieszenia prawa jazdy: Odwalanie na giełdzie - taranowanie i jazda pod prąd Opis sytuacji: Wszedłem na serwer i zrespiłem się na przechowalni aut w LV. Gdy próbowałem wyjąć auto z przechowalni miałem problemy gdyż auto nie chciało się pokazać. Po długim czasie walczenia z tym błędem, udało mi się w końcu dojechać na giełdę w LV. Bardzo się zdziwiłem gdyż nie widziałem żadnego pojazdu na giełdzie więc zacząłem sobie tam jeździć. Po chwili jednak zauważyłem, że została mi zabrana licencja na prowadzenie aut z powyżej podanego powodu. Po tym zacząłem robić screenshoty z gry gdyż chciałem mieć dowód jakiś na to. Spodziewałem się ze to był jakiś bug jednak nie byłem świadom, że będę mógł sobie tak po prostu jeździć w miejscach gdzie "niby" znajdowały się pojazdy. Dowody: Dowody czyli screenshot z gry załączam poniżej. Coś od siebie: Bardzo chciałbym przeprosić za takie zachowanie z mojej strony gdyż rozumiem, że dla innych mogło być ono uciążliwe i nieprzyjemnie. Postanawiam poprawę i obiecuję, że będę dokładał dużych starań by móc to jakoś zrekompensować i poprawić się na przyszłość. Bardzo przepraszam wszystkich dotkniętych tym zdarzeniem i przepraszam administracje serwera za konieczność interwencji w tej sytuacji.
 2. Nick: ballasxdd Serial: 905074C7F3355320A7B28AF376541F44 Staż na serwie: 7 miesięcy Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Cbk wobec gracza oraz celowe taranowanie i próba dm pojazdem. Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany za taranowanie innego gracza, który taranował najpierw mnie kiedy stałem jedną godzinę i czekałem na domek koło kościoła w SF. Bardzo się zdenerwowałem ogromną stratą czasu więc zacząłem potem go tak samo taranować, ponieważ przez niego nie udało mi się zająć danego domku. Dowody: Nie posiadam. Link do poprzedniego podania: Nie było poprzedniego podania. Coś od siebie: Chciałbym przeprosić osobę, która była taranowana przeze mnie jednak zachowanie tego gracza doprowadziło mnie do takiego postępowania. Wiem, że taka postawa pozostawia wiele do życzenia jednak przy czytaniu mojego odwołania proszę zwrócić uwagę na to, że nie był to cel bezpodstawny i emocje zaważyły nad moim zachowaniem. Postanawiam poprawę oraz jeszcze raz przepraszam, takie zachowanie się już nie powtórzy. Chciałbym poprosić o całkowite zdjęcie kary, ponieważ jest to mój pierwszy ban i na pewno będzie dla mnie dobrą przestrogą przed robieniem takich rzeczy.
 3. Nick: swaggyx Staż: 7 miesięcy Serial: 905074C7F3355320A7B28AF376541F44 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|DragonV7 Powód zawieszenia prawa jazdy: Umyślnie taranowanie innych pojazdem. Opis sytuacji: Jadąc przez ulicę wjeżdżałem umyślnie w inne pojazdy aby dokonać widocznych uszkodzeń pojazdu. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Chciałbym bardzo przeprosić osoby, które zostały uszkodzone przeze mnie jestem pewien, że taka sytuacja się nigdy więcej nie powtórzy.
×
×
 • Create New...