Jump to content

Garneg

Player
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Garneg

 • Rank
  CJ
 1. Nick: Keegan / Keegan13 Serial: 62C1AB702CB1571AB2D159B0C378C102 Staż na serwie: Staż od ok. 2017 Nick admina: AFX Powód zbanowania: "Wytłumacz 29 nieudanych prób logowania na drugie konto" Krótki opis sytuacji: "Chciałem zalogować się na moje konto, na którym nie grałem od ponad pół roku. Po kilkunastu nieudanych próbach logowania, spowodowanych zapomnieniem hasła, zostałem zbanowany" Dowody: BRAK Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Apelację piszę w imieniu kolegi, który nie jest w stanie tego zrobić. Powodem jest to, że nie może zalogować się na swoje konto, ani na żadne inne. Nowego konta też nie może zrobić, ponieważ pojawia się komunikat, że został zbanowany. Napisanie apelacji w jego imieniu polecił mi Admin Qbi, więc proszę, aby nie zamykać wątku z tego właśnie powodu.
 2. Nick: Keegan / Keegan13 Serial: 62C1AB702CB1571AB2D159B0C378C102 Staż na serwie: Staż od ok. 2017 Nick admina: AFX Powód zbanowania: "Wytłumacz 29 nieudanych prób logowania na drugie konto" Krótki opis sytuacji: "Chciałem zalogować się na moje konto, na którym nie grałem od ponad pół roku. Po kilkunastu nieudanych próbach logowania, spowodowanych zapomnieniem hasła, zostałem zbanowany" Dowody: BRAK Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Apelację piszę w imieniu kolegi, który nie jest w stanie tego zrobić. Powodem jest to, że nie może zalogować się na swoje konto. Bardzo zależy mu na unbanie, ponieważ marzy o tym, aby znowu poczuć świetny klimat serwera PYLIFE.
 3. Nick: Keegan/Keegan13 Link do profilu: - Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 62C1AB702CB1571AB2D159B0C378C102 Staż na serwie: Od 2 lat, miałem pół roku przerwy Nick admina: Ban został nałony przez AFX Powód zbanowania: Zbyt wiele prób logowań Krótki opis sytuacji: Po przerwie chciałem zagrać na serwerze, lecz nie pamiętałem hasła, próbowałem się zalogować wiele razy na dwa konta i dostałem bana Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Po tym jak dostałem bana za zbyt wiele prób logowań się na dwa konta, chciałem założyć nowe. To też mi się nie udało, gdyż (wydaje mi się), że dostałem bana na ip komputera. Bardzo proszę o unbana, następnym razem bardziej postaram się w zapamiętaniu hasła. (Chciałbym dodać, że apelacja nie została napisana przeze mnie. Dodaję ją w imieniu kolegi, który nie ma takiej możliwości. Polecił mi to admin)
×
×
 • Create New...