Jump to content

NOSAZKOZA

Player
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

302 Świetny Gość!

About NOSAZKOZA

 • Rank
  CJ
 • Birthday 09/14/1996

Komunikatory

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/nosazkoza/

Informacje ogólne

 • Płeć
  Kobieta
 • Localization
  .
 • Zainteresowania
  Siema

Recent Profile Visitors

5632 profile views
 1. Czekamy na Ciebie! Link w komentarzu ❄️

 2. Podobno Karminadle rekrutuje 🙄 Link w komentarzu.

 3. Organizacja Karminadle serdecznie zaprasza! Jesteśmy ciągle rozwijającą się organizacją, otwartą dla każdego kto potrafi grać dojrzale. Posiadamy dużą bazę w SF w dzielnicy Ocean Flats, gdzie stoją zaparkowane nasze pojazdy (zapraszamy do odwiedzin). Staramy się tworzyć przyjemną atmosferę, każdy się czuje na równi z pozostałymi. Co możemy zaoferować? Oferujemy przyjemną rozgrywkę w przyjaznym gronie. Posiadamy wiele pojazdów, chociaż uważamy, że nie one są tutaj najważniejsze. Na naszym czacie praktycznie nigdy nie jest cicho, jest on wolny od toksycznych użytkowników. Mamy również swój kanał na TeamSpeak'u, gdzie członkowie organizacji mogą z niego korzystać bez ograniczeń. Od Ciebie wymagamy: Wiek jest granicą umowną, z założenia rekrutujemy +16, ale jeżeli jesteś dojrzałym graczem, spróbuj. Jest duża szansa, że damy Ci szansę się u nas wykazać. Wysoka kultura osobistaPrzestrzegania regulaminu organizacji. Jeżeli nasz krótki i skromny opis zachęcił Cię to zapraszamy na naszą stronę - znajdziesz na niej obowiązujący regulamin oraz odnośnik do forum gdzie należy zostawić swoje podanie. W razie pytań zapraszam do napisania wiadomości prywatnej na forum lub na serwerze, jeżeli jesteśmy dostępni. Zapraszamy!
 4. Ciapku, jak zostać syreną? :D 

  1. SILNI,KARO,SZYB,ZDERZA

   SILNI,KARO,SZYB,ZDERZA

   podmyj oczko wodne

   pozdro wszystkim rybka z akwenu pletwa z wami

  2. |TIJARA|Szop|Olka
  3. NOSAZKOZA

   NOSAZKOZA

   nie wiem, ale za 80 lat to bede w grobie

 5. Nazwa organizacji i skrót: Karminadle - KMND Link do panelu organizacji: http://panel.pylife.pl/organizacje/4942 Pasek lidera organizacji (panel.pylife.pl): Data założenia organizacji: 03.01.2018 Ilość członków organizacji: 10 Ilość podkanałów: 2 Logotyp organizacji: https://imgur.com/rknqHyj (niestety z uwagi na kolor trzeba wycelować)
 6. Szukasz organizacji? Karminadle zaprasza do siebie!  (link w komentarzu)

 7. Karminadle zaprasza do siebie! 💃 Link w komentarzu.

 8. Karminadle Kim jesteśmy? Nasza organizacja przeszła parę metamorfoz, ale śmiało można powiedzieć, że to już efekt końcowy i jesteśmy gotowi otworzyć naszą pierwszą rekrutację. Sam pomysł na nazwę narodził się przypadkiem i tak zostało 🙄 Co możemy zaoferować? Posiadamy dużą bazę w SF w dzielnicy Ocean Flats, gdzie stoją zaparkowane nasze pojazdy (zapraszamy do odwiedzin). Staramy się tworzyć przyjemną atmosferę, każdy się czuje na równi z pozostałymi. Od Ciebie wymagamy: Wiek +16 Wysoka kultura osobista Przestrzegania regulaminu organizacji. Jeżeli przyłożycie się do rozwoju organizacji będziemy mogli oferować o wiele więcej niż teraz. Jeżeli nasz krótki i skromny opis zachęcił Cię to zapraszamy na naszą stronę - znajdziesz na niej obowiązujący regulamin oraz odnośnik do forum gdzie należy zostawić swoje podanie. W razie pytań zapraszam do napisania wiadomości prywatnej. Zapraszamy!
×
×
 • Create New...