Jump to content

Destrop

Premium
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 CJ

About Destrop

 • Rank
  CJ

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LV
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No dobra przyznaje się nie chciało mi się zarabiać nie będe kłamał bo nie ma po co prawda zawsze wyjdzie przepraszam.
 2. Nick: Destrop Serial: D419B50BB5A546B84B9FDA5397BADA44 Staż na serwie: 5 lat Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Przelewy Krótki opis sytuacji: To było tak że pojechałem do kuzyna i mu powiedziałem żę gram teraz na pylife i tak sb pogadaliśmy i on powiedział że on ma konto które kiedyś wspólnie założyliśmy że da mi passy do naszego konta lub mam i mam grać normalnie tam bo on już nie gra lub sobie przełożyć na początku dał mi passy grałem sb tam ale wolałem grać na własnym nicku to napisałem do niego czy pomoże mi przełożyc kasę to on się zgodził przełożył kasę i ja go namówiłem aby znów zaczął grać na pylu wspólnie ze mną to dałem mu kase i on sb pograł na nicku makey ale powiedział że woli od nowa zacząć to znów mi dał kasę i ja mu potem przełożyłem na jego konto które założył dopiero dałem mu bo kiedyś wspólnie pieniądze zarabialiśmy na tym koncie i się nimi podzieliliśmy teraz jeżeli tak nie można to przepraszam ale wolałem grać na tym koncie i grać sam Nie wiedziałem przepraszam już się to nie powtórzy. Coś od siebie: Nie wiedziałem że tak nie można i obiecuje że to więćej się nie powtórzy bo nie mam już żadnego innego starego konta przepraszam. Dowody: Brak. Link do poprzedniego podania: Brak
 3. Pieniadze już zdobyłem sprzedałem dużo kodów premium i czekam na gracza
 4. Nie napisałem graczowi jak zdobęde pieniądze to mu dam mam teraz 3900 które mogę mu dać reszte jak zdobęde
 5. Gotówki nie ruszałem jest tyle, ile było i oddam tą gotówkę, osobom które, oszukałem.
 6. Nick: Destrop Serial:D419B50BB5A546B84B9FDA5397BADA44 Staż na serwie: Około 4 lata. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Oszustwo nad innym graczem, którego bardzo zaluje Krótki opis sytuacji: Było to około 3 miesiące temu i dzień jak to dzień napisał do mnie gracz czy sprzedaję kod na premium lecz ja go oszukałem i napisałem że tak gracz mi zapłacił a ja mu nie dałem kodu napisałem że dam na następny dzień ale nie dałem i jest mi z tego powodu bardzo przykro żaluję bardzo bo serwer pylife jest moim ulubionym serwerem i obiecuję że jeżeli dacie mi szansę już nigdy tak się nie powtórzy a warto dać tą szansę bo ja nie rzucam słów na wiatr. Bardzo Przepraszam Dowody: Dowody: Właściwie to nic nie mam na swoją samoobronę. Popełniłem głupstwo, którego żałuję. Miałem teraz 3-miesięczną przerwę od pylife'a i chciałbym wrócić na serwer Link do poprzedniego podania: Nigdy jeszcze nie pisałem apelacji na serwerze to jest moja 1 apelacja. Coś od siebie: Serwer pylife jest dla mnie w sumie jedyną formą relaksu i rozrywki po ciężkim dniu pracy i szkoły. Atmosfera graczy i administracji na tym serwerze od zawsze była przeze mnie wysoko ceniona. Jest to jedyny serwer, na którym mogłem spędzić cały wieczór wciągając się w niesamowitą rozgrywkę Mam nadzieję, ze administracja wybaczy mi mojego głupiego błędu którego bardzo i to bardzo żałuję i pozwoli mi wrócić do gry.
×
×
 • Create New...