Jump to content

Uklejson

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Uklejson

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: Uklejson Staż: ok 50h Serial: 2ABA9AAA4B45BFCADC8391A884ED4643 Nick osoby zawieszającej: Konfucjusz Powód zawieszenia prawa jazdy: Stwarzanie zagrożenia w konwoju Opis sytuacji: Byłem cały czas taranowany przez inne pojazdy i spychany. W momencie gdy dostalem kare zostałem wpchnięty na skrzyżowaniu pod koła pojazdu funkcjonariusza. Dowody: ---- Coś od siebie: Uważam że nie jest to moja wina, ale i tak przepraszam za problemy. Prawo jazdy jest mi niezmiernie potrzebne. Z góry dziękuję i pozdrawiam :))
 2. Nick:UklejsonWiek:19lSerial2ABA9AAA4B45BFCADC8391A884ED4643Staż:ok 50hPowód zmutowania :Ogłoszenia na /vKrótki opis sytuacji:Dopiero co kupiłem premium i nie miałem pojecia że nie można pisać tam ogłoszeń.Dowody:----Link do poprzedniego podania:Coś od siebie: Na przyszłość będę wiedział że nie można pisać na /v ogłoszeń. Bardzo proszę o odciszenie bo nie mogę teraz nawet naprawić pojazdu, dostałem już karę za nie naprawienie pojazdu frakcyjnego (1,5k). Używanie tekstu w grze jest dla mnie bardzo istotne. Z góry dziękuję.
 3. Nick: Uklejson Staż: Kilka dni Serial: 2ABA9AAA4B45BFCADC8391A884ED4643 Nick osoby zawieszającej: |SMSA|Agata* Powód zawieszenia prawa jazdy: Trool ceną na giełdzie. Opis sytuacji: Wystawiłem perennial'a na giełdzie w LV, nie był to tyle troll co byłem ciekaw czy jakaś bogata osoba kupi go tak po prostu dla szpanu. Dowody: Coś od siebie: Przyznaje sie do tego, że wystawiłem go tam, ale nie chciałem w żaden sposób uprzykrzyć nikomu rozgrywki, bardzo przepraszam i prosze o wyrozumiałość, prawo jazdy jest dla mnie mega ważne w celach zarobku.
 4. Nick: Uklejson Staż: Kilka dni Serial: 2ABA9AAA4B45BFCADC8391A884ED4643 Nick osoby zawieszającej: Szakal_ Powód zawieszenia prawa jazdy: Potrąciłem przez przypadek przechodnia. Opis sytuacji: Potrąciłem go a on chyba miał mało hp bo od razu umarł i dostałem zawieszenie prawa jazdy z powodu zabójstwa przy pomocy pojazdu. Dowody: Nie mam żadnych dowodów, było późno wieczorem i nawet sam się tego nie spodziewałem. Coś od siebie: Liczę na wyrozumiałość, spodobał mi się serwer a prawo jazdy to jedyny sposób żebym mógł się czegoś dorobić. z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...