Jump to content

JackDanielss

Player
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About JackDanielss

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: JackDanielss Serial: FBE76A7FBB3EB32AF730680938090BA1 Staż na serwie: 3 miesiące Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: brak spłaty długu Krótki opis sytuacji: Byłem winny graczowi Mateuszeeeek 150k którego w wyznaczonym czasie nie zdążyłem uzbierać , ponieważ wypadł mi wyjazd. Potrzebuje czas do poniedziałku aby oddać już całość. Coś od siebie: Prosze o szybkie rozpatrzenie apelacji.
 2. Ja nie dam rady wejść ale ktoś wejdzie za mnie , to dam znać jak będę miał całość.
 3. Czy mógłbym prosić o przedłużenie tego czasu ? Ponieważ wypadł mi wyjazd w ostatniej chwili i nie ma mnie w domu a większość kasy dla poszkodowanego mam już na koncie. Nie wiem czy wogole gracz Mateuszeeeek gra nadal na serwerze.
 4. Nick: JackDanielss Serial: FB76A7FBB32AF30680938090BA1 Staż na serwie: 3 miesiące. Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Nie wiem... Krótki opis sytuacji: Sytuacja wygląda następująco , ostatnio chciałem wejść na serwer po chwili ujrzałem okno .. zostałeś zbanowany przez ... do 2035 roku , powód wyjaśnij coś na forum,, Coś od siebie: Prosiłbym o wyjaśnienie całej sytuacji , ponieważ nie wiem nadal w czym cały problem , dodam że z komputera korzystała jeszcze jedna osoba do gry na pylife a jest nią Kaama. Z góry dzieki
×
×
 • Create New...