Jump to content

|AFK|Gombao33

Player
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88 Świetny Gość!

3 Followers

About |AFK|Gombao33

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 05/20/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  psie niebo
 • Zainteresowania
  no lubie ludzie denerwowac taka pasja

Recent Profile Visitors

2663 profile views
 1. Nick: Gombao33 Serial:Twój Serial Staż na serwie: rok 1200h Nick admina: Bloodline_ Powód zbanowania: Handel poza serwerem. Krótki opis sytuacji: To co w powodzie zbanowania. Dowody: Nie potrzebne przyznaje się. Coś od siebie: Na serwerze nie gram już przez 5 miesięcy i nie ukrywam że bardzo mi tego brakuje, przez ten czas nie tylko się zmieniłem ale i zmądrzałem . Chciałbym wrócić na serwer bo widzę że ilość graczy spada a nie chcę wspominać potem mojego końca gry na Pylife z banem. Piszę tę apelację bo zauważyłem że są gracze którzy otrzymali unbana za te same przewinienie jak np: Cycu, stąd moja nadzieja na UB. Proszę więc administracje o ostatnią szansę której już nie zmarnuję. Jeśli pojawi się możliwość odbanowania w zamian za zerowanie konta oczywiście się zgadzam. Pozdrawiam Gombao.
 2. Co ty nie grasz już czy banik?

  1. Honiaa

   Honiaa

   Gram gram

 3. Jeśli uzgodnisz to z administracją to ona prześle gotowkę na konto gracza
 4. Jeśli zadeklarujesz że pieniadze oddasz w określonym terminie i się z tego wywiąrzesz to otrzymasz ub.
 5. Wypowiem się ponieważ sprawa dotyczy mnie. Gracz nie oddał mi nic odkąd sprzedałem mu auto, ponad to kontak nam się urwał i od transakcji kupna auta nie widziałem go na serwerze. Jako iż mam bana oddanie mi gotówki jest nie zbyt możliwe dlatego proszę (oczywiście jeśli jest taka możliwość) aby pieniądze trafiły do mojego kolegi @|STA|Dawidek_ który nie jedno krotnie porzyczał mi pieniadze bez dodatkowych %. Chcę aby coś z tego miał skoro ja i tak nie mogę nic zrobić z tymi pieniędzmi.
 6. Nie robie spamu tylko chce być potraktowany tak jak twój kolega czyli konto pozostaje zbanowane ale serial nie. Proste.
 7. Nick: |AFK|Gombao33 Serial: A1DD348AA16A67F8B49C9973AE18A183 Staż na serwie: rok (1200h) Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Krótki opis sytuacji: Sprzedałem konto poza serwerem, po czym je odzyskałem ponieważ zostałem oszukany. Dowody: brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: skoro procedura przy każdym takim samym przypadku jest taka sama to odbanowanie serialu mi się należy tak jak to było u gracza którego apelacja jest w w powodzie bana. ' Tak jak pisałam już wielokrotnie - konto sprzedane nie będzie nigdy odbanowane. Jest to standardowa procedura i zawsze wygląda identycznie w takich przypadkach. Kolejna apelacja (spam) poskutkuje punktami na forum. - to jest pani wypowiedź zaraz wytłumaczę o co mi chodzi. Tak jak pisałam już wielokrotnie - konto sprzedane nie będzie nigdy odbanowane. - to rozumiem na koncie ub nie będę mieć ale to dlaczego gracz który napisał apelacje otrzymał za te przewinienie zerowanie konta? Jest to standardowa procedura i zawsze wygląda identycznie w takich przypadkach. - no dobrze skoro jest tak samo to ja chce zostać potraktowany tak jak tamten gracz który kiedy pierwszy raz sprzedał konto otrzymał ub w takim razie ja tez chce chce ub, za to mi wystarczy tylko odbanowanie serialu konto niech przepadnie żebym miał nauczkę. Pozdrawiam Gombao.
 8. Nick: |AFK|Gombao33 Serial: A1DD348AA16A67F8B49C9973AE18A183 Staż na serwie: rok (1200h) Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Krótki opis sytuacji: Sprzedałem konto poza serwerem, po czym je odzyskałem ponieważ zostałem oszukany. Dowody: brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: W tej apelce nie będę przepraszał bo robiłem to już wcześniej, i chodź dostaje non stop taką samą odpowiedź czuję się niesprawiedliwie w stosunku do gracza z którym razem dostałem bana. On bana dostał 3 razy i za każdym razem kłamał wymyślając wersję z kolegą/kuzynem itp po tym jak wyszło na jaw że konto kupił zgadzał się na zerowanie i grał dalej, za to ja popełniłem głupotę pół roku temu, przyznałem się od razu bez żadnych kłamstw i zbędnego kręcenia, sprawę wyjaśniłem, staram się o ub wyjaśniając całą sytuacje od początku na pw u @BloodLine_. Gdzie jest jakieś miarkowanie i sprawiedliwość wobec innych graczy którzy złamali w ten sam sposób regulamin?
 9. Nick: |AFK|Gombao33 Serial: A1DD348AA16A67F8B49C9973AE18A183 Staż na serwie: rok (1200h) Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Krótki opis sytuacji: Sprzedałem konto poza serwerem, po czym je odzyskałem ponieważ zostałem oszukany. Dowody: brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Przepraszam za to co zrobiłem, na serwerze jak i mta nie ma mnie już około 4 tygodnie i bardzo mi tego brakuje, dlatego piszę apelacje. Proszę o drugą szansę, bardzo zależy mi na odbanowaniu a serwerze bo jestem z nim związany grałem tu po każdym powrocie ze szkoły i milo spędzałem czas z kolegami. Jeśli osoba rozpatrująca apelacje zdecyduje się odbanować mi serial bądź wyzerować konto oczywiście się zgadzam i będę za to bardzo wdzięczny. Jeszcze raz proszę o drugą szansę i przepraszam za to że złamałem regulamin serwera, proszę o wybaczenie. Pozdrawiam Gombao33.
 10. nie wiem nie widziałem nigdy 4
 11. 10 fejm totalny gość po czerwonym dywanie popyla widziałem go w telewizji
 12. Nick: |AFK|Gombao33 Serial: A1DD348AA16A67F8B49C9973AE18A183 Staż na serwie: rok (1200h) Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Krótki opis sytuacji: Sprzedałem konto poza serwerem. Dowody: brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Przepraszam kolejny raz za to co zrobiłem, żałuje tego bardzo. Bardzo zależy mi na ub ponieważ tak jak wcześniej wspomniałem gram tutaj z kolegami jak i poznałem wiele wspaniałych osób i zachciałbym jeszcze wrócić na serwer. I teraz mam taką prośbę do administracji i @BloodLine_ czy nie mógłbym dostać samego ub na serial lub perma na konto żebym mógł grać i jednocześnie ponieść karę za złamanie regulaminu. Jeśli zgodzicie się na czyszczenie lub na odbanowanie serialu bardzo wam dziękuję. Pozdrawiam Gombao33.
 13. Ban jest przeze mnie wiec się wypowiem. Ja bana dostałem słusznie i opisałem to w swojej apelacji, jednak Lexa oberwała rykoszetem przez to że mniej więcej pół roku temu logowałem się u niej na komputerze podczas urodzin. Logowanie miało miejsce chyba raz czy dwa nie pamiętam bylem u niej tylko przez dwa dni i nie graliśmy zbyt dużo. Przepraszam za nie porozumienie i proszę o odbanowanie Lexy.
 14. jakby nie czaje o co ci chodzi najpierw piszesz że jesteśmy kolegami, potem piszesz na mesku z pretensjami potem że zmienisz sobie dysk i będziesz nadal grał a teraz wrzucasz ss z rozmowy który nic nie wnosi??
×
×
 • Create New...