Jump to content

Gofereq10

Player
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Gofereq10

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: Gofereq10 Serial: 8FC24F5D072BC604AFF4C0E22194D334 Staż na serwie: ok. rok czasu Nick admina: Tymian Powód zbanowania: Handel walutą pozaserwerową Krótki opis sytuacji: chciałem kupic cos za psc bo chciałem jakos zacząć i ktoś się spytal czy już kupiłem napisałem ze tak ale tak naorawde nic nie kupiłem i w tym samym momencie dostałem bana Dowody: nie mam dowodow link do poprzedniego podania: nie mam jest to mój 1 raz ponieważ od nadania mi kary minelo kilka miesięcy. Coś o sobie: Bardzo przepraszam wiem ze zle zrobiłem i twierdze ze py life jest najlepszym serwerem do rpg jak i zarówno odgrywania rp krotko mowiac już nigdy nie popelnie tego bledu 2 raz proszę oszybkie odbanowanie ponieważ chce nagrywać na yt ten server dziekuje i do usłyszenia.
 2. Nick: Gofereq10 Link do profilu: nie mam Serial: 8FC24F5D072BC604AFF4C0E22194D334 Staż na serwie: ok. rok czasu Nick admina: Tymian Powód zbanowania: Handel walutą pozaserwerową Krótki opis sytuacji: chciałem kupic cos za psc bo chciałem jakos zacząć i ktoś się spytal czy już kupiłem napisałem ze tak ale tak naorawde nic nie kupiłem i w tym samym momencie dostałem bana Dowody: nie mam dowodow link do poprzedniego podania: nie mam jest to mój 1 raz ponieważ od nadania mi kary minelo kilka miesięcy. Coś o sobie: Bardzo przepraszam wiem ze zle zrobiłem i twierdze ze py life jest najlepszym serwerem do rpg jak i zarówno odgrywania rp krotko mowiac już nigdy nie popelnie tego bledu 2 raz proszę oszybkie odbanowanie ponieważ chce nagrywać na yt ten server dziekuje i do usłyszenia.
 3. Nick: Gofereq10 Serial: 8FC24F5D072BC604AFF4C0E22194D334 Staż na serwie: ok. rok czasu Nick admina: Tymian Powód zbanowania: Handel walutą pozaserwerową Krótki opis sytuacji: chciałem kupic cos za psc bo chciałem jakos zacząć i ktoś się spytal czy już kupiłem napisałem ze tak ale tak naorawde nic nie kupiłem i w tym samym momencie dostałem bana Dowody: nie mam dowodow link do poprzedniego podania: nie mam jest to mój 1 raz ponieważ od nadania mi kary minelo kilka miesięcy. Coś o sobie: Bardzo przepraszam wiem ze zle zrobiłem i twierdze ze py life jest najlepszym serwerem do rpg jak i zarówno odgrywania rp krotko mowiac już nigdy nie popelnie tego bledu 2 raz proszę oszybkie odbanowanie ponieważ chce nagrywać na yt ten server dziekuje i do usłyszenia.
×
×
 • Create New...