Jump to content

|GSP|VintageSalmon

Premium
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Świetny Gość!

About |GSP|VintageSalmon

 • Rank
  CJ
 • Birthday 07/25/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Śląskie
 • Zainteresowania
  Modelarstwo, granie w Gry

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska SF
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

395 profile views
 1. Pasek (https://panel.pylife.pl/): Serial : CB0CA13F8BD99150FF31B06B630DFF52 Imię: Wojciech Wiek: 17 O sobie: Mam na imię Wojciech z natury jestem osobą odpowiedzialną, który sumiennie wykonuje swoje obowiązki jestem również osobą kulturalną gdyż sądzę że nasze zachowanie na co dzień mówi o naszej osobowości i charakterze. Cechuje mnie przede wszystkim komunikatywność, co sprawia że szybko nawiązuje nowe znajomości, mam również poczucie humoru dlatego też czas ze mną szybko mija, a współpraca ze mną jest owocująca. Twój staż na serwerze: Posiadam łączny czas gry około 690 godzin. oraz jestem graczem od ośmiu miesięcy. Dlaczego SMSA: Od zabrania mojej pierwszej pracy urzędowej jakiej był Strażnik Miejski w Los Santos, moim marzeniem było dostanie się do Akademii i sprawdzenia swoich sił. Wspomnę też że do tego kroku nakłoniły mnie dni otwarte SMSA, które można było zwiedzić komendę główną i także udać się na wspólny patrol z pełnoprawnym pracownikiem SMSA, co przekonało mnie że muszę spróbować. Czy zapoznałaś/eś się z regulaminem SMSA(na forum): Tak, zapoznałem się i Akceptuję go. Czy byłaś/eś karany na serwerze (jeśli tak, wymień swoje kary): Nie, nie byłem. Czy posiadasz aktywne kary na forum lub na serwerze? Nie posiadam. Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany: Jak wspomniałem że jestem osobą odpowiedzialną, potrafię wykonać powierzone mi zadanie do końca, współpraca z innymi to dla mnie przyjemność, jestem także otwarty i pomocny dla graczy, można powiedzieć że jestem typem społecznika.
 2. **Piszę za kolegę proszę nie karać punktami** Nick: Eren. Staż: 7 miesięcy. Serial: 171FF6EFB7A9615BB40F637DE2D24EE4 Nick osoby zawieszającej: Valdrigar* Powód zawieszenia prawa jazdy: Wjazd na teren zamknięty. Opis sytuacji: Przejechałęm pod bramą SAMC. Dowody: Nie posiadam. Coś od siebie: Zobaczyłęm, że jeden z SAMC przygląda się moim pojazdom. Chciałęm się pochwalić zawieszeniem w SGT. Widziałęm Cb Valdrigar i nie myśl, że zrobiłęm to by Ci ę wkurzyć, lub prowokować. Ja po prostu chciałęm sie zawieszeniem w SGT pochwalić i, że daje radę przejechać pod bramką. Zapomniałęm, że za to jest prawko. Zrobiłęm to pierwszy raz i ostatni. Obiecuję, że tak nie zrobie. Zroum. Ja tylko chciałęm się pochwalić autem.
 3. Wiek: 16 Piosenka, oraz link do niej: Pasek ze strony panel.pylife.pl:
 4. Imię: Wojciech Wiek: 16 Pasek ze strony panel.pylife.pl: Serial: CB0CA13F8BD99150FF31B06B630DFF52 Staż na serwerze: Na ten moment posiadam łączny czas gry około 650 godzin, jestem graczem od siedmiu miesięcy. Czy posiadasz jakieś kary na serwerze?: Nie posiadam. Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: (Tak/Nie) Nie, nie cierpię na dysleksję ani dysgrafię. Czy posiadasz TeamSpeaka oraz sprawny mikrofon?: (Tak/Nie) Tak, posiadam TeamSpeaka oraz sprawny mikrofon. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem SFSA?: (Tak/Nie) Tak, zapoznałem się i Akceptuję go. Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?: Od dwóch do czterech godzin. Czy masz doświadczenie związane z sądownictwem w realnym życiu?: Niestety nie. Dlaczego chcesz do nas dołączyć?: Sądzę że nadaję się do takiej grupy jaką jest Sąd Federalny San Andreas, ponieważ jestem osobą pracowitą i potrafię wykonać powierzone mi zadanie do końca, jestem również miły, koleżeński i lubię wspólnie spędzić czas z innym członkami, można powiedzieć że jestem typem społecznika. Dlatego właśnie wybieram Sąd Federalny San Andreas. Wspominam też o ustanowieniu Konstytucji 3 Maja, 3 Maja 1791 roku, Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie nowoczesną, spisaną konstytucją.
 5. Według mnie Nic takiego nie zrobił, Fajna zabawa była, Nic mi nie Przeszkadzało, Proszę o odbanowanie naszego Kumpla, pozdrawiam.
 6. Data i godzina zdarzenia: 25 kwietnia 2019, koło godziny 17:20-17:40 Nick/pasek: VintageSalmon Nick/pasek oskarżonej osoby: WiktorWiciu Mój serial: CB0CA13F8BD99150FF31B06B630DFF52 Opis: Podczas Wykonywania Pomiaru Prędkości w San Fierro, pewien Odwalający Gracz o nicku podanym powyżej, rozdawał majątek po czym mnie ,,obdarował" donejtem powyżej 4k, bylo to dla mnie nietypowe zachowanie wiec, pisze tą skargę. Dowody w postaci logów: ✔ Gracz WiktorWiciu/92 przekazuje Ci 10413.40 €.
×
×
 • Create New...