Jump to content

|MUTE|PanEren

Gold
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Dobra

3 Followers

About |MUTE|PanEren

 • Rank
  CJ
 • Birthday 06/01/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Rochester
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, Moda i Konopia.

Recent Profile Visitors

617 profile views
 1. Nie karać pkt. Na samym ss widać, że miałeś czerwone światło. Więc to ty powinieneś ustapić pierszeństwa.
 2. Data i godzina zdarzenia: 9:35 Nick/pasek: Eren. Nick/pasek oskarżonej osoby: MrGiVeR. Mój serial: 171FF6EFB7A9615BB40F637DE2D24EE4 Opis: Wsezdłem z rana na serwer i pierwsze co, to podróż do mechanika by naprawić samochód. Powiedziano mi "250e" za abc. Przelałem te kwote. Przez 2 minuty nic nie zrobił, a jeszcze dopisał "200e". Pisałem report, ale przez 10 minut żaden z administratorów, się nie pokazał. Nic nie zostało naprawione a zabrano mi 250e. Plus gracz skłonił się do nie ładnych i obrazliwych słow w moją stronę. W dodatku skakał sobie po moim samochodzi, jakby go to bawiło. Dowody w postaci: https://imgur.com/a/OJwgCUF Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Moim zdaniem, ban za kradzież pieniędzy i oszustwo, oraz MUTE za nie potrzebne komentarze.
 3. (Proszę nie karać pkt.) Tego się obawiam. Miejmy nadzieję, że dostanę drugą szansę. Staram się myśleć pozytywnie.
 4. Aktualnie uczę się biznesu i informatyki. A więc menadżer jakiegoś przedsiębiorstwa. A na boku sadzic trawę.
 5. @Maga. Kiedy można spodziewać się odpowiedzi?
 6. "I just put 4 z's in pebs, plus I get bits for man if they need it" 🤙💪
 7. Nick: Eren. Serial: 171FF6EFB7A9615BB40F637DE2D24EE4 Staż na serwie: 6 miesięcy. (197 godz. i 4 min.) Nick admina: Maga. Powód zbanowania: CBK. Krótki opis sytuacji: Na czacie /pw i organizacyjnym, wymieniałem obrazliwe obelgi w stosunku do RCON'ki Magi. Dowody: Nie posiadam żadnych. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Szczerze przepraszam za słownictwo, którego się dopuściłem. Wszystko co pisałęm, było ze wzgledu braku panowania nad emocjami, i też przez to uświadomiłem sobie, że muszę zacząć nad nimi panować. Chciałbym, aby pani zapomniała o tych obelgach które pisałęm , oraz by nie myślała o mnie pani jak o 10-latku, a o 17-latku. Przyrzekam, że będę panował nad sobąi i, że takie obelgi nie będą wymawiane z moich ust w strone, żadnego z graczy na tym serwerze. Dziękuję za przeczytanie i mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie apelacji. Eren.
 8. Nick: Eren. Serial: 171FF6EFB7A9615BB40F637DE2D24EE4 Staż na serwie: 6 miesięcy. Nick admina: Maga. Powód zbanowania: cbk Krótki opis sytuacji: Na czacie /pw i organizacyjnym, wymieniałem obrazliwe obelgi w stosunku do RCON'ki Magi. Dowody: Nie posiadam żadnych. Link do poprzedniego podania: Nie pisałęm. Coś od siebie: Z całej góry przepraszam, za słowa których się dopusciłęm powiedzieć. Chciałem bardziej zabłysnąc przy kolegach niż panią obrazić. I wiem, że w takich sposób nie imponuje sie znajomym. A bardziej to do mnie te wyzwiska sie tyczą, bo je na /pw pisałem za pani plecami. Na grze na serwerze mi zależy, a z osobistych pieniędzy w serwer władowałem pożądną sumę, by sprzedawać Kody Gold. Wiem, że wybaczenia za słowa których sie dopuściłęm się nie doczekam. Chociaż oczekuję skruchę. I ostatnią szanse. A obiecuje, że nigdy sie taka sytuacja nie powtórzy. A kiedy obiecuje to słowa tego dotrzymuje.
 9. Smoke weed everyday my g
 10. Nick: Eren. Staż: 178h, 6 miesięcy. Serial: 171FF6EFB7A9615BB40F637DE2D24EE4 Nick osoby zawieszającej: Domelek. Powód zawieszenia prawa jazdy: Stwarzanie zagrożenia, skakanie na przechowywalnie pojazdów LV. Opis sytuacji: Robiłem mase różnych stuntów z kumplem. Plus raz w jakiegoś Buffalo przywaliłem, ale pieniądze oddałęm. I można to zobaczyć w logach. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Domelek, długo tu już gram i wiez, że mi zależy na grze. Kupuję auta na MK, by wykorzystywać ich potencjał do zabawy, ale skoro nie można to nie można. Obiecuję, że już się to nie powtórzy. (A kiedy obiecuję to tak jest. Spójrz na inne apelacje )
 11. |MUTE|PanEren

  Kasyno

  I to rozumiem. Nareszcie coś nowego. Czuję, że Pylife odradza się 😃
 12. |MUTE|PanEren

  Lock.

  Model pojazdu:Buffalo Przebieg:Do 20k Cena:200k Tuning: FMK, RH1 Felgi:Mega lub jakieś w tej cenie.
 13. Nick: Eren. Staż: 132h. Serial: 171FF6EFB7A9615BB40F637DE2D24EE4 Nick osoby zawieszającej: |KSA|Szakal_. Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prad. Opis sytuacji: Wyjezdzajac od mechanika dolnego LV postanowilem sobie skrocic droge i pojechac pod prad, poniewaz wiem ze inni gracze lubia taranowac na tym rozwidleniu. Dowody: Nie posiadam zadnych dowodow. Coś od siebie: Jest to moje pierwszy raz zabrane prawo jazdy za jazde pod prad. Zwykle przestrzegam przpisow podczas jazdy. Obiecuje, ze to sie wiecej nie powtorzy i daje na to slowo honoru. Przepraszam za brak ortografii, ale niestety posiadam klawiature angielksa.
×
×
 • Create New...