Jump to content

Timowskyy

Player
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 CJ

About Timowskyy

 • Rank
  CJ
 • Birthday 09/02/2004

Komunikatory

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/[U:1:471213653]

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Śląsk
 • Zainteresowania
  Znajomość regulaminu <33

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Będę walczył o ub kolego Może 7dni czasu na oddanie 200k ??
 2. Nick: Serial: F77845929C6D94D4B9C744D268199DA3 Staż na serwie: 236h 28m Nick admina: Powód zbanowania: kupno 200k poza serwerem Krótki opis sytuacji: Gdzieś oki. godziny 14 chciałem zagrać na serwerze z kolegą, po zalogowaniu się zostałem wyrzucony przez konsole "zostałeś zbanowany" i postanowiłem napisać apelacje co do tej sytuacji. Dowody: -------------------------------------------------------- Link do poprzedniego podania: -------------------------------------------------------------- Coś od siebie: Gdy grałem z moim kolegą na serwerze Play Your Life zaczął się temat kupna serwerowej waluty zaproponował mi abyśmy to zrobili ponieważ długo bym musiał zarabiać na upragnione auto z odpowiednim dla mnie tuningiem więc to zrobiłem, zakupiłem 200k na pewnej grupie, gdy otrzymałem tą sume postanowiłem kupić owe auto. Po 2/3 tygodniach otrzymałem bana za kupno 200k, bardzo żałuje tego co zrobiłem ponieważ postąpiłem bardzo źle. Myślę że mnie zrozumiesz i postanowisz odbanować za mój głupi czyn ponieważ bardzo dużo czasu spędzam na tym serwerze i myślę że możesz mi dać tą drugą szanse. JAK THEVARUS DOSAŁ UB TO MI TEŻ SIE NALEŻY 😜
 3. Nick: Serial: F77845929C6D94D4B9C744D268199DA3 Staż na serwie: 236h 28m Nick admina: Powód zbanowania: kupno 200k poza serwerem Krótki opis sytuacji: Gdzieś oki. godziny 14 chciałem zagrać na serwerze z kolegą, po zalogowaniu się zostałem wyrzucony przez konsole "zostałeś zbanowany" i postanowiłem napisać apelacje co do tej sytuacji. Dowody: -------------------------------------------------------- Link do poprzedniego podania: -------------------------------------------------------------- Coś od siebie: Gdy grałem z moim kolegą na serwerze Play Your Life zaczął się temat kupna serwerowej waluty zaproponował mi abyśmy to zrobili ponieważ długo bym musiał zarabiać na upragnione auto z odpowiednim dla mnie tuningiem więc to zrobiłem, zakupiłem 200k na pewnej grupie, gdy otrzymałem tą sume postanowiłem kupić owe auto. Po 2/3 tygodniach otrzymałem bana za kupno 200k, bardzo żałuje tego co zrobiłem ponieważ postąpiłem bardzo źle. Myślę że mnie zrozumiesz i postanowisz odbanować za mój głupi czyn ponieważ bardzo dużo czasu spędzam na tym serwerze i myślę że możesz mi dać tą drugą szanse. Naprawde zależy mi na odbanowaniu tego konta. Chciałbym zrobić tak, dasz mi 7 dni czasu na sprzedanie buffalo a pieniądze z sprzedaży przekaże tobie.
 4. Ale dlaczego nie możesz zabrać tego buffalo?
 5. Jest możliwość zabrania Buffalo fmk ponieważ wszystko zostało wydatne na owe auto.
 6. Nick: Serial: F77845929C6D94D4B9C744D268199DA3 Staż na serwie: 236h 28m Nick admina: Powód zbanowania: kupno 200k poza serwerem Krótki opis sytuacji: Gdzieś oki. godziny 14 chciałem zagrać na serwerze z kolegą, po zalogowaniu się zostałem wyrzucony przez konsole "zostałeś zbanowany" i postanowiłem napisać apelacje co do tej sytuacji. Dowody: -------------------------------------------------------- Link do poprzedniego podania: -------------------------------------------------------------- Coś od siebie: Gdy grałem z moim kolegą na serwerze Play Your Life zaczął się temat kupna serwerowej waluty zaproponował mi abyśmy to zrobili ponieważ długo bym musiał zarabiać na upragnione auto z odpowiednim dla mnie tuningiem więc to zrobiłem, zakupiłem 200k na pewnej grupie, gdy otrzymałem tą sume postanowiłem kupić owe auto. Po 2/3 tygodniach otrzymałem bana za kupno 200k, bardzo żałuje tego co zrobiłem ponieważ postąpiłem bardzo źle. Myślę że mnie zrozumiesz i postanowisz odbanować za mój głupi czyn ponieważ bardzo dużo czasu spędzam na tym serwerze i myślę że możesz mi dać tą drugą szanse. Naprawde zależy mi na odbanowaniu tego konta...
 7. Nie chciałbym resetu konta... Może da rade da druga szansa..?
 8. Nick: Serial: F77845929C6D94D4B9C744D268199DA3 Staż na serwie: 236h 28m Nick admina: Powód zbanowania: kupno 200k poza serwerem Krótki opis sytuacji: Gdzieś oki. godziny 14 chciałem zagrać na serwerze z kolegą, po zalogowaniu się zostałem wyrzucony przez konsole "zostałeś zbanowany" i postanowiłem napisać apelacje co do tej sytuacji. Dowody: -------------------------------------------------------- Link do poprzedniego podania: -------------------------------------------------------------- Coś od siebie: Gdy grałem z moim kolegą na serwerze Play Your Life zaczął się temat kupna serwerowej waluty zaproponował mi abyśmy to zrobili ponieważ długo bym musiał zarabiać na upragnione auto z odpowiednim dla mnie tuningiem więc to zrobiłem, zakupiłem 200k na pewnej grupie, gdy otrzymałem tą sume postanowiłem kupić owe auto. Po 2/3 tygodniach otrzymałem bana za kupno 200k, bardzo żałuje tego co zrobiłem ponieważ postąpiłem bardzo źle. Myślę że mnie zrozumiesz i postanowisz odbanować za mój głupi czyn ponieważ bardzo dużo czasu spędzam na tym serwerze i myślę że możesz mi dać tą drugą szanse.
 9. Nick: Timowskyy Staż: Nie pamiętam Serial: F77845929C6D94D4B9C744D268199DA3 Nick osoby zawieszającej: Domelek* Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe trollowanie cena na gieldzie LS Opis sytuacji: Wstawiłem cene pojazdu (Sabre) na giełdzie w LS , ponieważ byłem ciekawy jak ludzie zareagują na taki samochód. Dowody: Coś od siebie: Nie wiedziałem że za to mi coś grozi, myślałem że dostane ostrzeżenie abym tak nie robił a cofnięto mi prawojazdy.
 10. Witam, zostałem wyciszony po tym jak na atc zapytałem się na ile jest mute. To było pytanie to raczej oczekiwałem odpowiedzi a nie muta.
×
×
 • Create New...