Jump to content

|M-K|KsienciunioBlitz

Premium
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

1 Follower

About |M-K|KsienciunioBlitz

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

53 profile views
 1. Przyjme jak cygan zasiłek
 2. Też parę razy na serwerze doświadczyłem tego samego. Po prostu po pewnym czasie grania przestałem słyszeć samochody, był tylko dźwięk otoczenia i hamowania mojego auta.
 3. Nick: |M-K|Blitzzz_7 Staż: Miesiąc Serial: 43008D3C6790C79884FBB21AA44DBE12 Nick osoby zawieszającej: |DawLukWoj|Valdrigar* Powód zawieszenia prawa jazdy: Skarga na forum związana z celowym blokowaniem pojazdem. Opis sytuacji: Wjechaliśmy z kolegami na strefę DM w celu zakupu broni, aby porobić później RP na mieście. Przy okazji zakupiliśmy bazę na strefie pod którą podjechał frost, skorzystaliśmy z okazji i zaczęliśmy do niego strzelać. Porzucił swój samochód i uciekł, wzięliśmy jego samochód, ponieważ nie był na ręcznym i zastawiłem go swoim pojazdem. Po chwili przyjechał Kumiseq, który chciał pomóc swojemu koledze odzyskać pojazd, przy okazji zostawił swój samochód również na ręcznym, w taki sposób że nie mogliśmy wyjechać sprzed bazy. Przyszedł @Capik, który widział całą sytuację, widział że próbowałem przestawić pojazd, ale Kumiseq nie dał mi go przestawić i mnie zabił. Dowody: https://imgur.com/a/BKgdpio Na ss'ach frosta widać jak piszę, że jeśli dadzą mi podejść to przestawię samochód. Coś od siebie: Dodam coś od siebie na temat całej sytuacji na serwerze i na forum. Frost odzyskał swój pojazd bez najmniejszego problemu po tym jak przyszedł Capik, czemu więc zostało zabrane mi prawo jazdy? Czemu nie dostałem żadnego ostrzeżenia? Czemu w skardze na mnie Valdrigar pyta się czy faktycznie zblokowałem pojazd, odpisuje mu frost że tak i tak jest, a ja nie dostaję szansy wypowiedzi? Jak napiszę, że pan X ukradł mi 1mln i podrzucę jakieś marne ss'y, to faktycznie dostanie bana, bez żadnej analizy sytuacji? Czemu skargę rozpatruje osoba, która nie była przy sytuacji? Prosiłbym, żeby @Capik wypowiedział się na temat całej sytuacji i proszę o przywrócenie prawa jazdy, ponieważ cała sytuacja to absurd, że mi zostaje cofnięte prawo jazdy bez żadnego ostrzeżenia, przez blokowanie pojazdu przez 5 minut, po czym osoba bez problemu go odzyskuje. A jeśli ja już dostaję taką karę, to czemu Kumiseq również nie otrzymał cofnięcia prawa jazdy, za zostawienie pojazdu na ręcznym. P.S Na ss'ach widać jak Frost pisze do Capika, że strasznie chce jechać dalej, a po całej sytuacji strzelał się z nami przez 10 minut. Co z tego, że bez problemu mógł wyjechać. Wystarczyło palić gumę i skręcić w lewo, i wycofać.
 4. @KumiseQ22 A co to 1410r. i bitwa pod Grunwaldem, że na dm ma być po równo osób? Do samego przebiegu walki nie będę się odnosił, kto i jak obrywał, bo nie o to jest skarga. Powiedz mi gdzie widziałeś DM pojazdem? Mój sentinel stał cały czas przed premiem O.o. I nie, nie wlecieliśmy na frosta, tylko frost wpadł na nas, gdy robił kurs na strefe dm, a my staliśmy pod nowo zakupioną bazą, więc jeśli nie wiesz jak to się zaczęło, to lepiej nie pisz. Prosiłbym również o pisanie poprawną polszczyzną, bo twoje posty - jeśli da się to nazwać postami - musiałem czytać dwa razy żeby zrozumieć o co ci chodzi. Co do samego blokowania, to po co kłamać? Capik był przy tym, na ss'ach widać mój wpis, że jeśli dacie mi dojść do auta, to je przestawię, ale jak widać z czytaniem ze zrozumieniem jesteś na bakier i musiałeś do mnie strzelać. Wyżej pisałem o ponownym rozpoczęciu walki przez Ciebie, gdy my przestaliśmy, żeby zabrać samochód, ty i Frost zaczęliście kolejno strzelać do mnie i do Vashika, więc gdy tylko wróciłem spod szpitala, żeby zabrać już zniszczony przez Ciebie samochód zobaczyłem jak frost nie mógł odpuścić zemsty i strzelał do Vashika, więc sam go zabiłem, dlatego drogi @|K69|MrFrost nie miej do nas żalu, że musiałeś na nogach wracać po swojego premiera. Widząc oczekiwania @|K69|MrFrost sądzę, że mocno się przejął tym, że stracił swoje auta na całe 5 minut, skoro chciałby, abym stracił prawo jazdy na 5 dni za blokowanie jego pojazdu, który i tak bez problemu odzyskał. Mam nadzieję, że administracja szybko rozpatrzy twoją skargę i nie będę się musiał z wami toczyć przepychanki w tym temacie, ponieważ wasze zachowanie po dzisiejszej - dość szybko rozwiązanej - sytuacji jest co najmniej żałosne, oraz żenujące.
 5. 1. Właścicielem pojazdu jestem ja, więc to ja powinienem być oskarżonym. 2. Od razu jak przyszedł Capik powiedziałem, że przestawię auto, jak tylko dacie mi do niego wejść. Po wejściu do samochodu, twój kolega KumiseQ zastrzelił mnie, więc jak miałem przestawić pojazd? Wy zaczęliście strzelać do nas, a nie my do was, więc już tutaj ściemniasz w skardze. Nie ładnie tak kłamać jako prezenter K69.
 6. Nick: |M-K|Blitzzz_7 Wiek: 19 Serial: 43008D3C6790C79884FBB21AA44DBE12 Staż: 29 dni Powód zmutowania: Wyzwiska, prowokacje Krótki opis sytuacji: Podjechałem do mechanika przemalować samochód, przy czym wjechał we mnie koleś perenialem. Napisałem żeby zapłacił. Na początku chciał zapłacić mechanikowi za naprawę, ale nie zrobił tego, ponieważ wychodziło chyba za drogo. Zaczął mnie szantażować, że albo poczekam jak ktoś mu zwolni stanowisko i dopiero on naprawi, lub mogę jechać i nie dostanę pieniędzy za naprawę. Napisałem żeby oddał mi te pieniądze. Zapłacił po czym dopisał "Masz biedaku", co było prowokacją w moją stronę, więc odpisałem "chuj ci w łeb" i odjechałem. Po chwili otrzymałem mute, za wyzwiska i prokowacje. Dowody: Nie jestem pewien, czy logi czatu są zaliczane jako dowód, więc nie mam. Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Wiem, że zrobiłem źle, że mogłem po prostu odjechać od tego gracza, ale tego nie zrobiłem. Wiem, że wyciszenie za wyzwiska były słuszne, ale za prowokacje to już nie do końca. Ja pisałem żeby oddał mi pieniądze, a on nazwał mnie biedakiem, więc to on zaczął prowokacje. Wiem też, że taryfikator kar zależy od admina, ale trochę nie to nie fair, jeśli ja za 3 słowa dostaje mute na 3 dni, a osoba która gra kilka lat na serwerze, jest w SMSA, dzień wcześniej nie daje mi spokoju, taranuje mnie, grozi mi że do mnie przyjedzie i "obije mi mordę" (XD) dostaje tylko ostrzeżenie. Nie ukrywam, że bardzo zależy mi od odciszeniu, ponieważ ciężko się gra, kiedy to nie można pisać, oraz nie mogę pracować na mechaniku. Mam nadzieję, że moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie, pozdrawiam.
 7. Nick: Blitzzz_7 Staż: 17 dni Serial: 43008D3C6790C79884FBB21AA44DBE12 Nick osoby zawieszającej: |JINNO|kyku102 Powód zawieszenia prawa jazdy: Notoryczne, celowe taranowanie pojazdów Opis sytuacji: No więc zacznijmy od początku. Jechałem sobie przepisowo swoim pasem koło mechanika doherty i widziałem jak z naprzeciwka jedzie koleś w żółtym perenialu, który nagle skręca na mój pas i rozwala mi samochód. Zatrzymał się, więc napisałem żeby zapłacił za szkody, ponieważ naprawa mojego samochodu nie należy do najtańszych, a dopiero co wyjechałem od mechanika. Na początku wydawało się, że koleś chce mi zapłacić, ponieważ się zatrzymał, ale ktoś w niego wjechał, po czym zaczął uciekać, więc pojechałem za nim. Zajechałem mu drogę i ponownie napisałem, żeby mi zapłacił, lecz nic nie napisał i odjechał. Dałem sobie spokój, pojechałem pokręcić się na respie i zaczął mnie wypytywać na pw gdzie jestem. Oczywiście nie mógł sobie odpuścić i przyjechał do mnie, prowokując mnie, po czym zacząłem go gonić, aż do mechanika, gdzie wjechał na peron. Tam go zepchnąłem do ściany, parę razy w niego wjechałem i zaciągnąłem ręczny żeby tym razem mi nie uciekł i zapłacił za szkody, ale akurat pojawił się admin i zobaczył co robię, więc dał mi blokadę i jemu też. Dowody: Jeździłem wtedy ze znajomym, ale to pod dowód się nie zalicza. Coś od siebie: Wiem, że nie jestem bez winy, to też nie jest moim usprawiedliwieniem. Mogłem w niego nie wjeżdżać, ale to już któryś dzień z kolei, kiedy to ktoś wjeżdża we mnie, rozwala mi samochód, spycha mnie do wody, a reporty niestety nic nie dają. Dzisiaj, gdy doszło do tej sytuacji, byłem zbyt poirytowany żeby odpuścić. Dodam tylko, że osoby jeżdżące perenialami mają gdzieś ceny za naprawę, bo tam się płaci góra 30e i dlatego jeżdżą jak chcą i wjeżdżają w kogo popadnie, a ceny za naprawę takiego buffalo potrafią dochodzić nawet do 300e, więc to już nie jest tak mało, kiedy jedziesz się naprawić i na wyjeździe już ktoś w ciebie walnie i musisz się wracać, to nie jest tak przyjemnie. Mam nadzieję, że dostanę od administracji drugą szansę i blokada zostanie mi ściągnięta, lub przynajmniej skrócona. Nie ukrywam, że gram codziennie po parę godzin na serwerze i prawo jazdy jest mi potrzebne do pracy.
×
×
 • Create New...