Jump to content

Maciekpe96

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 CJ

About Maciekpe96

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick:Maciekpe96 Serial:609F3520EBD6BC11D0735832BE72DE53 Staż na serwie:Łączny czas gry: 85h 4m. Gracz od 9 miesięcy. Nick admina: AFX Powód zbanowania: nieudane logowania (11) Krótki opis sytuacji: nactropolis polecił czekać 2 tygodnie. Link do poprzedniego podania:
 2. Nick:Maciekpe96 Serial:609F3520EBD6BC11D0735832BE72DE53 Staż na serwie:Łączny czas gry: 85h 4m. Gracz od 9 miesięcy. Nick admina: AFX Powód zbanowania: nieudane logowania (11) Krótki opis sytuacji:Wczoraj mój nieudolny umysłowo brat zablokował konto, poprzez wpisanie złego loginu. Nie ukrywam, że sprawiło mi to bardzo dużo nieprzyjemności związanych ze smutkiem całej rodziny nad faktem dokonanym, iż teraz nie możemy korzystać z uroków tej pięknej jak i zachwycającej oraz wspaniałej rozgrywki na tym oto serwerze. Jeśli istnieje możliwość zdjęcia bana to zarówno ja jak i moja cała familia będziemy mocno uszczęśliwieni tym dziełem. Pozdrawiam kurier. Coś od siebie: No przyznaję to moja wina że go nie dopilnowałem. Więcej taka sytuacja nie będzie miała miejsca bo więcej nie będzie grać na tym serwerze.
 3. A jak to się robi? Bo ja słabo obcykany jestem
 4. Jak zmieniałem swój login to zapomniałem go sobie zapisać. Teraz nie mogę się zalogować Pomocy 🙁 Proszę !!
 5. Niewiem dlaczego JINNO mie zgłosził pszecierz napiszłem że londuje a on mie zgłosił a ja widziałem mase ludzi kturzy londowalo i nic im nie zrobili myślałem że moge londować
 6. tamto konto już olejemy, ale teraz będę się logował do siebie. jeśli coś znowu wyskoczy (a znam swoje hasło) to napisze tu jeszcze raz w ciagu paru chwil, więc proszę jeszcze chwile nie zamykać tematu zanim się zaloguje to prosiłbym o zdjęcie tego bana z góry dzięki i już nie truje
 7. Wcześniej nie rejestrował się na forum i ten reset nic nie da. no trudno, ale problem w tym, że nie zgadywał od nowa tylko teraz ja próbowałem się logować, a najpierw po prostu wywaliło jakiś błąd, a potem znowu ban..
 8. Nick: MaciekPe96 Serial;609F3520EBD6BC11D0735832BE72DE5 Staż na serwie: ok. pół roku Nick admina: AFX Powód zbanowania: Nieudane logowania Krótki opis sytuacji: Chwile wcześniej mój brat zbyt wiele razy nie zgadł hasła, w odpowiedzi do poprzedniej apelacji podobno zostało odbanowane wszystko, a teraz ja próbując się zalogować z początku po prostu wyskoczył jakiś błąd, a przy kolejnej próbie znowu informacja o banie i nieudanych logowaniach na tym razem 2 kontach. Dowody:-------------- Link do poprzedniego podania: podanie było rozpatrzone pozytywnie Coś od siebie: ban jest na pare kont, bo z komputera korzysta wiele osób i wszystkim smutno z powodu bana poza tym przy okazji jeśli mogę zapytać, to gdzie się resetuje hasło? bo bez tego mój brat nadal się nie zaloguje, a przy próbie zgadywania znów poleci ban..
×
×
 • Create New...