Jump to content

NieLoczke

Player
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

1 Follower

About NieLoczke

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/22/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Glhf Panie Panowie
 2. I przy okazji proszę o wyjaśnienie punktu regulaminu, w którym jest napisane. że "Administratorzy Zmienią takie nazwy"
 3. Chciał bym apelować o rozpatrzenie sprawy @noctropolis 

  Gdyż nadaje on kary bez znajomości regulaminu.

  image.thumb.png.cc53a7c90e7c14e7e00b8a503cdc41e7.png

  Mój kolega zastosował tu dobre i zgadzające się z regulaminem argumenty.

  A jedyną odpowiedzią było to.

   

  1. Show previous comments  4 more
  2. Gucio99

   Gucio99

   Chcialem przedstawic swoje argumenty i nigdy ci nie mowilem ze ‘nie zmienie nazwy’ jak bys mi nie dal bana to bym zmienil nazwe, obecnie mnie nie ma w domu wiec nie mam jak wejsc i zmienic nazwy a z banem to jest obecnie nie mozliwe

  3. Terb1

   Terb1

   Noctropolis napisał, że mamy czas do jutra, po czym dał bana guciowi dzisiaj. +1 dla tego pana

   Przechwytywanie.PNG.65e19a248d7130c4963847ac461cc4e9.PNG

  4. Gucio99

   Gucio99

   @noctropolis prosiłbym cie byś mnie odbanowal bo mówiłeś ze mialem czas do jutra. Od razu po odbanowaniu wejde i zmienie kompletnie nazwe organizacji.

 4. I proszę mi wyjaśnić jedna sytuacje "TAKIE NAZWY BĘDĄ ZMIENIANE PRZEZ ADMINISTRACJĘ" TO czemu byliśmy zmuszeni do opłacenia zmiany nazwy ???? Jedynym wyjaśnieniem były te słowa Przy okazji Apeluje o Degradacje MR.GINO|MagicznYY* z Moderatora Gdyż nakłada kary nie mając znajomości regulaminu.
 5. No trochę poniosły mnie emocje bo naprawiałem auto 3 raz i we mnie wjechał. Ale Nie powtorzy się to już
 6. Loczke 163h gry A1B0D3FB68682C66AE2C57200BF49384 |KSA|Szakal_ Powód: Taran gracza, celowe zajeżdżanie mu drogi i blokowanie (3 dni) Goniłem oraz przy blockowywałem drogę osobie, która we mnie wjechała i nie chciała opłacić szkód. Dowody; Brak Goniłem użytkownika o nicku" pytonkusiciel ", ponieważ wjechał on we mnie i zaczął przede mną całe 2 miasta gdy napisałem mu aby zapłacił za szkody. Przy blokowywałem mu drogę aby się zatrzymał i zapłacił za szkody. Nie Taranowałem go, chciałem żeby się tylko zatrzymał. I proszę o skrócenie kary bądź uniewinnienie.
 7. Loczke Otrzymałeś/aś zakaz prowadzenie pojazdów od |KSA|Szakal_ Powód: Taran gracza, celowe zajeżdżanie mu drogi i blokowanie (3 dni) Goniłem użytkownika o nicku" pytonkusiciel ", ponieważ wjechał on we mnie i zaczął przede mną całe 2 miasta gdy napisałem mu aby zapłacił za szkody. Przy blokowywałem mu drogę aby się zatrzymał i zapłacił za szkody. Nie Taranowałem go, chciałem żeby się tylko zatrzymał. I proszę o skrócenie kary bądź uniewinnienie.
 8. Gucio nic mi nie robił z jesterem jedynie sprawdał ile kosztuje naprawai demo spoilera Gucio nic mi nie zmienił w pojeździe
 9. "Mogłeś pomyśleć przed założeniem organizacji o takiej nazwie" ta nazwa jest przemyślana w 100%, jak już mówiłem 10 razy Każdy może to sobie inaczej interpretować ale bez przesady. Jak Koleś ma nick Czarny to musi zmienić za rasizm czy to tylko Kolor ?
 10. "Pierwszej Klasy,ponieważ są ze złota, i są Dobre
 11. Ja rozumiem że każdy może to sobie inaczej interpretować, Jak KUT*S ale to jest naprawde idealnie za cenzurowane Qut@Sy,
 12. Administrator nakazał nam zmianę nazwy lecz jest ona za cenzurowana Qut@$y=Kuta*y ? Chciał bym się odwołać lub chciał bym z fundowanie pieniędzy na zmianę nazwy, ponieważ takowych pieniędzy mam za mało.
×
×
 • Create New...