Jump to content

Shrek3

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 CJ

About Shrek3

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest nowe. A dlaczego? Bo ktoś mnie widocznie nie lubi i znowu daje mi bana. A to jest drugi ban za nic w przeciagu 2 dni.
 2. Nick z TeamSpeak3: Shrek3 Wiek: 15 Kto Cię zbanował: *nie wiem* Powód zbanowania: <12:50:42> You are banned permanently. Reason: "Wyzwiska w stronę administracji na PM" Krótki opis co sytuacji: Chciałam wejść pogadać po raz pierwszy z kolegą od czasu pierwszego unbana a tu to. Coś od siebie: Proszę was.... Nie mam kontaktu z nikim z administracji od dobrych paru tygodni od czasu pierwszego unbana byłam na ts 3 razy na kilka sekund sprawdzić czy mi działa a potem już nie wchodziłam do dzisiaj... Tak samo z gta bo weszłam tylko na kilka chwil pograć z kolegą po nocy i też do nikogo z adm nie pisałam.... Mogę się tylko domyślać że ktoś mnie bardzo nie lubi.
 3. Ktoś mnie odbanował możecie zamknąć xD
 4. Nick z TeamSpeak3: Shrek3 Wiek: 15 Kto Cię zbanował: *nie wiem* Powód zbanowania: <21:25:14> You are banned permanently. Reason: "Omijanie bana" Krótki opis co sytuacji: Chciałam wejść na ts ale nie mogę ze względu na tego bana. Coś od siebie: Od paru tygodni mam przerwę od gta/mta a wchodziłam na team speak rozmawiać ze znajomymi. Jestem raczej spokojna nie robię problemów więc raczej zostałam zbanowana przez przypadek.
 5. Nick: Shrek3 Serial: Nie mogę aktualnie wejść na serwer i sprawdzić z powodów problemu z komputerem i odpaleniem mta. Staż na serwie: Kilka miesięcy chyba od maja tego roku Nick admina: *nie wiem* Powód zbanowania: You are banned permanently. Reason: "Omijanie bana" Krótki opis sytuacji: Chciałam wejść na ts i nie mogę ze względu na tego bana. Dowody: <21:07:32> You are banned permanently. Reason: "Omijanie bana" Coś od siebie: Od paru tygodni mam przerwę od gta/mta a wchodziłam na team speak rozmawiać ze znajomymi. Jestem raczej spokojna nie robię problemów więc raczej zostałam zbanowana przez przypadek.
 6. Zgadzam się i chce przejąć organizacje.
×
×
 • Create New...