Jump to content

Krzy_Siek*Jumper

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Dobra

1 Follower

About Krzy_Siek*Jumper

 • Rank
  CJ
 • Birthday 06/29/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  San Andreas
 • Zainteresowania
  Nie mam

Recent Profile Visitors

455 profile views
 1. Nie dawno przyleciał z wycieczki w Wuhan, lecz ...
 2. Nick: @Krzy_Siek*Jumper Wiek: 15 lat Staż: 8 miesięcy-543 h Nick osoby zawieszającej: @Bolesny. Serial: 4698A71EC72C3C90645E16BA031EAD12 Powód zawieszenia licencji: Notoryczne kamikadze na Doherty (365d) Opis sytuacji: 6 lutego około godziny 2:00 (w nocy) rozbiłem się pierwszy raz przy mechaniku na Doherty (za pierwszym razem było to przypadkiem). Napisałem report. @Bolesny. przyjął go i wszystko było w porządku. Następnie spotkałem kilku graczy, których ników nie pamiętam odwieźli mnie na lotnisko z prośbą żebym zrobił kamikadze. Wziąłem samolot i wylądowałem na dachu mechanika na Doherty. Nic nikomu nie zrobiłem. Dowody: nie mam Coś od siebie: Wiem, że to co zrobiłem zasługuje na kare, ale według mnie odebranie licencji na 365 dni jest przesadą tym bardziej, że nic nikomu nie zrobiłem. Nie ukrywam, że zarabiam tylko i wyłącznie na H2 albo L2 więc utrare licencji porównuje do bana, dlatego prosiłbym o skrócenie tej kary chociaż częściowo.
 3. Data i godzina zdarzenia:nie określone Nick: KaIteK|YT| pasek oskarżonej osoby: https://panel.pylife.pl/i/490141.pasek3.png Mój serial: 4698A71EC72C3C90645E16BA031EAD12 Opis: Oskarżona osoba psuje innym rozgrywkę zajeżdżając im drogę sweeperem. Powoduje to zniszczenie samochodu, za zniszczenia oczywiście nie płaci i nie czuje się do tego zobowiązana. Na filmie nie tylko widać jak utrudnia rozgrywkę swoimi żałosnymi popisami zwykłym graczom, ale widać też jak utrudnia on prace SAMC. Skąd wiem, że to akurat ten gracz ? W 1 minucie i 13 sekundzie tego "śmiesznego" filmu ten gracz otrzymał ostrzeżenie od moderatora Robinson002, jeżeliby lepiej spojrzeć w lewy dolny róg widać jego nick (stary). Dowody w postaci filmu : link do filmu na YT (mam pobrany tylko nie chce się przesłać)
 4. Część pieniędzy, jeżeli wygram przeznacze na biedne dzieci z Afryki, część oddam na karme dla głodnych psów ze schroniska, a reszte zostawie na czarną godzine. Jeżeli perek , będę nim dojeżdzał do pracy, aby zarobić pieniądze, które przeznacze na remont szpitala dziecięcego.
 5. Temat do zamknięcia, samochód sprzedany
 6. Model pojazdu: Jester, ID 69 k (z dedykacją dla gimbazy) Przebieg: niecałe 10 tysięcy Cena: 120 000 e Kolor: Paintjop ID 1, żółty Felgi: cutter, pomalowane na czerwono, tarcze pomalowane na żółto Kolor Świateł: zwykły Tuning: spoiler Win, wloty X-Flow, RH1
 7. Cześć! Kupie fajny samochód na raty (maks 60 k).
 8. Cześć! Mam na sprzedasz całkiem spory domek z nawet dużym miejscem na samochody. Dla bardziej zainteresowanych wysyłam lokalizacje domku niżej.
 9. Cześć ! Kupie najlepiej czyste Pony
 10. Cześć! Kupie najlepiej czyste lub z zamontowanym już stereo Pony na raty, przebieg nie jest ważny, ale wpłynie na cene. Każdą propozycje rozpatrze.
 11. Kupię na raty samochód/motocykl do 60 k
 12. Nick: KrzysiekDzumper Wiek: 15 lat Staż: 11 dni Nick osoby zawieszającej: Capik Serial: 4698A71EC72C3C90645E16BA031EAD12 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Chciałem podwieść kolege Dowody: -------------- Coś od siebie: Prosiłbym o odwołanie kary lub jej skrócenia, ponieważ jestem nowym graczem (nie przeczytałem regulaminu i bardzo tego żałuje) i taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz
 13. Dzień dobry ! Chciałbym prosić o odwołanie swojej kary, ponieważ jestem nowym graczem (głupio zrobiłem i nie przeczytałem regulaminu) i taka sytuacja spotkała mnie pierwszy raz. Prosiłbym o danie mi drugiej szansy i darowania kary lub chociaż jej skróceniem.
×
×
 • Create New...