Jump to content

|TUNE-LV|Bizzy

Player
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 CJ

About |TUNE-LV|Bizzy

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oddałem już xd nie płacz byczqu tak o te 250e
 2. Witam, mógłby ktoś powiedzieć kiedy jest przewidywana rekrutacja do SAPD? :))
 3. Nie wiem dlaczego tak się stało, nie wiem o co dokładnie chodzi z tym wszystkim, ale granie na waszym serwerze sprawiało mi radość wiec nie robiłbym rzeczy specjalnie przez które mógłbym właśnie dostać bana. Na prawdę z chęcią codziennie wchodziłem na serwer i z chęcią sobie grałem. Myśle ze ma prawdę należy mi się unban w sytuacji, w której nic nie mogłem zrobić. Prosiłbym o unbana nawet jeśli miałbym zapłacić mutem albo czymś ale ja na prawdę nic nie mogłem wtedy zrobić.
 4. Chciałbym powiedzieć że nie wiem dlaczego tak się stało ale na prawdę komputer mi się scraschował i nic nie mogłem z tym zrobić a nie wiem dlaczego tak się satlo ze moja postać dalej skręcała przez co wykonywała kolka po morzu, napisałem raporta ale nikt się jie zjawiał wiec pojechałem i właśnie po chwili mi się scrachował komputer i nawet nie wiedziałem ze ktoś przyszedł na prawdę to jakiś jeden wielki przypadek nie mam pojęcia dlaczego tak się stało ale myśle ze powinienem dostać unbana za to ze jednak nie byłem w stanie nic zrobić, nigdy nie bugowałem przycisków na kutrach a zreszta wrocilem do gry po rocznej przerwie i po prostu chciałem zarobić pieniądze, na prawdę jeden wielki przypadek.
 5. Nick: AynkO Link do profilu: - Serial: 2E70C5F3056C63EFD4B9E263002F1FA4 Staż na serwie:Około 100h Nick admina: twardy69 Powód zbanowania: Bugowanie klawiszy na kutrach. Krótki opis sytuacji: Potrzebowałem zarobić trochę pieniędzy więc poszedłem popływać kutrem, w trakcie pływania po oddaniu załadunku nie dostałem za niego pieniędzy w związku z czym napisałem reporta, ale nikt się nie zjawił wiec popłynąłem dalej zarabiać z nadzieje ze następnym razem dostanę pieniądze za wykonaną pracę lecz podczas skrętu mój komputer się scruschował przez co nic nie mogłem zrobić, gdy nagle zostałem wyrzucony z serwera i potem już nie mogłem dołączyć z powodu bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Wiem ze mogło to wyglądać jak bugowanie przycisków ale mi po prostu komputer się zwiesił. Gram na tym serwerze już około 100h i na prawdę bardzo dobrze się gra jest to moim zdaniem jeden z lepszych serwerów. I na prawdę zależy mi na tym żeby dalej bawić się grając razem z reszta graczy. Mam nadzieje ze mnie zrozumiecie i pozwolicie grac dalej.
 6. A w jaki sposób mogę ustawić tą stawkę i jaka jest najczęściej stosowana?
 7. |TUNE-LV|Bizzy

  Taxi

  Witam, czy pracując jako taxi od razy po zamontowaniu taxometra można podwozić ludzi z opłata, jeśli tak to jak to działa? Proszę o wytłumaczenie.
×
×
 • Create New...