Jump to content

maruda.

Premium
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

maruda. last won the day on February 10

maruda. had the most liked content!

Community Reputation

244 Świetny Gość!

3 Followers

About maruda.

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 06/30/2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Za tamtym drzewem

Recent Profile Visitors

1247 profile views
 1. Nick: marmur_ Link do profilu: https://pylife.pl/profile/40156-marmur_/ , http://panel.pylife.pl/gracz/479753 Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 05A78A1844E05E49AB0B5E15D10714B3 Staż na serwie: Łączny czas gry: 511h 3m. Nick admina: ;M!ksS Powód zbanowania: Nie podoba się to nie graj (999d) Krótki opis sytuacji: Na czacie grupowym (cg12) napisałem "a jebać ten serwerek", po pól godzinnym graniu otrzymałem komunikat Połącz się ponownie. Następna próba połączenia skończyła się komunikatem o treści zostałeś zbanowany. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Tego dnia na serwerze byłem wielokrotnie taranowany oraz prześladowany doskonale wiem, że nie jest to powód do wyzywania całego serwera lecz pewnego momentu puściły mi nerwy i przez to napisałem taką karygodną wiadomość na czacie cg12. Nerwy mnie nie tłumaczą dlatego chciałbym przeprosić całą administracje oraz wszystkich graczy jeżeli poczuli się urażeni. Następnym razem po prostu wyjdę z serwera aby ochłonąć. Jeszcze raz przepraszam, chcę powrócić ponieważ wiele moich znajomych gra na waszym serwerze i słabo było by kończyć przygodę tutaj w taki sposób. Pozdrawiam marmur_
 2. Dobra bo nic się nie dzieję w tej skardze tylko jakies ceje smrud wprowadzają, zamknąc to bo za nim rcon dupe ruszy to wszystcy w trumnie bedziemy lezec. Gównoburza do zamknięcia!
 3. Karać punktami, bo nie w swoją sprawe się wbija.
 4. Na screenshocie ewidentnie widac, że ty we mnie wjechałeś. Co ty probujesz udowodnic?
 5. Sprawa została wyjaśniona pomiędzy graczami. Temat do zamknięcia!
 6. Data i godzina zdarzenia: Od godziny 12 do 12:30 12.02.2020 Nick/pasek: ErenZiouaPeuen. Nick/pasek oskarżonej osoby: dyzmaa Mój serial:171FF6EFB7A9615BB40F637DE2D24EE4 Opis: Pojechałem do mechanika Gold, aby kupić maskownice w Sentinelu. Z góry już zapłaciłem za naprawe all i montaż maskownic. Jednak po wjechaniu na stanowisko montażu maskownic dostałem buga. MTA mi całkiem wywaliło. Jednak po kilku minutach wróciłem na serwer i napisałem do gracza po ty by zamontować maskownice. On jednak po chwili wyszedł z serwwera razem z moimi pieniędzmi. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów : Logi* Wstawiam za Erena!
 7. Nick: |YT|Rolnik Link do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/183419 Serial (http/pylife.pl/topic/7806-) : C921F314E2CD4C252CDEC63E52BFAD43 Staż na serwie: Ile grasz na naszym serwerze: od 4 lat. Nick admina: Nick admina, który dał Ci bana :TrondoZPL Powód zbanowania: Spam Apelacjami o Unbana. Krótki opis sytuacji: Dostałem bana kiedyś na serwerze i ze uwielbiam grać na Pylife postanowiłem pisać po 3 apelki dziennie no i w koncu dostałem 1000pkt Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Żalezy mi na ub na forum gdyż potrzebuje w razie dostania zakazu jazdy, mute,ban. Potrzebuję do pisania z graczami uczestniczeniu w Eventach.Cieszył bym się gdybym miał ub. Dziękuje i czekam na odpowiedź Wstawiam za znajomego!
 8. 1. Nie brałeś udziału w akcji. 2.Nikt nie prosił cię o wypowiedź.
 9. Napisałem wyżej, że czekam na wypowiedz administracji RCON. Ile razy mam to jeszcze powtarzać? Oraz druga rzecz, że wy tak myślicie to mnie to średnio obchodzi.
 10. Nie, wszystko nie zostało wyjaśnione. W dalszym ciągu jesteście bez karni, czekam na wypowiedz administracji RCON. A resztę proszę o cierpliwe czekanie i nie pisanie nic w tym wątku.
 11. Rozchodzi mi się o to że Szakal_ będąc na miejscu zdarzenia miał totalnie wylane na to, że jest to zachowanie niedopuszczalne na serwerze pylife. Taranować nie można się ogólnie na serwerze. Faworką nazywam zachowanie Szakala_ który nie zareagował na zachowanie tylko się przyglądał jakby nigdy nic. I nic nie będziemy zamykać czekam na wypowiedz administracji RCON a nie następną nic nie wnoszącą wypowiedz.
 12. Poniżej przedstawiam fragmenty: - Jazda po torach oraz taran Minuta : 0:54 - Taran oraz blokowanie pojazdów : 3:05 - Dziki skok autobusem w wykonaniu Krisa : 6:04 - Dziki skok autobusem w wykonaniu zapytajnika: 6:55 - Blokowanie wyjazdu: 7:45 - Masowe blokowanie się pojazdami: 11:09 - Wybuch pojazdu Luziferki: 12:20 Ja nie mam problemu do tego, że zostałem staranowany czy tam poszkodowany. Rozchodzi mi się o to, że takie zachowanie zostało bez żadnej reakcji. Faworyzacja w tym przypadku to pozwolenie na karygodne zachowanie jakim jest odwalanie pod okiem administracji bez jakiej kolwiek reakcji. Jeszcze jedno ap ropo tego wielce "Terenu Prywatnego". Czy terenem prywatnym można nazwać budynek który nie należy do żadnego gracza biorącego udział w akcji oraz nie należącego do żadnej organizacji występującej w tym zdarzeniu?
 13. Ty do mnie piszesz o kolegach? chłopie a kto mi załatwił tyle reakcji "haha", "XD" itp.
 14. Nie dość że blokowaliście drogę i robiliście inne rzeczy. To w dodatku wykorzystaliście do tego pojazdy publiczne!
 15. *Proszę nie karać gracza wyżej punktami*
×
×
 • Create New...