Jump to content

Renegade.adr

Gold
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

227 Świetny Gość!

About Renegade.adr

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday March 30

Komunikatory

 • Numer GG
  69 69
 • Skype
  A komu to potrzebne?
 • Website URL
  Www.Fake-Shower.com
 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198249610408

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Szkolna 17
 • Zainteresowania
  Oglądanie konona

Recent Profile Visitors

2576 profile views
 1. o ty knucie

  1. Piston.ADHD

   Piston.ADHD

   Co knucie, bana mam 

  2. Jarqes.

   Jarqes.

   coooo?

  3. Piston.ADHD

   Piston.ADHD

   No na forum tesz.

 2. Za ile poszedł ?
 3. Nick: @Renegade.adr Staż: ➠ 1660h, rok Serial: E0C11D16A05B285B6A41AD4C115F1C6216 Nick osoby zawieszającej: @*31sirK.tj Powód zawieszenia prawa jazdy: Wymuszanie pierwszeństwa pojazdowi na sygnałach Opis sytuacji: Wszedłem na serwer nie na długo, miałem już kończyć i zabrać auto po networku z bayside. W trakcie gdy po niego jechałem kolega napisał do mnie, że robią pościg RP a ja byłem dość blisko. Postanowiłem więc, że zajade i poobserwuję pościg przy tym zachowując dużą odległość. Chwilę jeździłem i obserwowałem pościg, lecz w jakiś spośob, sam nie wiem w którym momencie wymusiłem pierwszeństwo. Dowody: Jedynym dowodem może być mój kolega siedzący ze mną w aucie. Coś od siebie: Chciałem przeprosić policjantów którzy prowadzili wtedy pościg, że w jakiś sposób im utrudniłem czynności. Nie wiem w którym momencie wymusiłem pierwszeństwo, lub w jakis sposób utrudniałem pościg. Starałem się zachować dużą odległość i nie przypominam sobie momentu abym zbliżył się jakoś mocno do radiowozu. Jeżeli gdzieś zainstniało takie zajście to bardzo przepraszam tego policjanta któremu zajechałem droge, po prostu chciałem zobaczyć pościg i nie zauważyłem, że zajeżdżam droge. Mam nadzieję, że Pan Sirk zrozumie to, że nie chciałem zrobić nic złego tym bardziej, że prawojazdy jest mi niezbędne do robienia taxo. Dodam też, że ostatnią kare miałem podajże w styczniu mimo iż gram na bieżąco po pare godzin, co świadczy o tym, że jestem osobą która pilnuje się na serwerze. ~Liczę na wyrozumienie, pozdrawiam Renegade.
 4. Nie wiem czy bugowanie dm jest taką zabawną czynnością.
 5. Data i godzina zdarzenia: Ciężko stwierdzić od kiedy to trwa, napewno już od paru dni. Nick/pasek: @Renegade.adr Nazwa organizacji: GANG Link do panelu organizacji: https://panel.pylife.pl/organizacje/7012 Mój serial: E0C11D16A05B285B6A41AD4C115F1C62 Opis: Już od kilku dni zaobserwowałem, że organizacja GANG oraz Tijara mają punkty na strefie DM. Zainsteresowało mnie to, ponieważ strefa ta od dłuższego czasu nie była zbytnio odwiedzana przez graczy i każda osoba która była aktywna na DM może potwierdzić , że nie było tam osób z którymi można by się postrzelać. Po kilku dniach dowiedziałem się, że ranking jest tak wysoki z powodu iż obie te organizacje czerpią korzysci majątkowe za pomocą haraczy, czyli raz członkowie organizacji GANG zabijali tych z Tijary, a później na odwrót. Kiedy napisałem do liderki organizacji GANG, że takie postępowanie grozi banem to od tamtego momentu już więcej nie zobaczyłem ich na DM mimo iż przychodzili tam kilka razy w ciągu dnia. Jak widać na przedstawionym u góry filmiku jeden z członków Tijary stał na Pig Penie (czyli w miejscu gdzie można odebrać pieniądze z haraczu) i w żaden sposób nie próbował uciekać ani się bronić przed napastnikami. Jeśli dowody będą nie wystarczające dla administracji to logi wykarzą czarno na białym w jaki sposób były pozyskiwane pieniądze ze strefy DM.
 6. Data i godzina zdarzenia: 07.06.2020 jakoś przed 15 Nick/pasek: https://panel.pylife.pl/gracz/488023 Nick/pasek oskarżonej osoby: https://panel.pylife.pl/gracz/462634 Mój serial: E0C11D16A05B285B6A41AD4C115F1C62 Opis: No co tu dużo mówić, gracza poniosła fantazja i zaczął odwalać przy tym niszcząc mój pojazd. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/nc0GWsa Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy) Gracz taranował celowo i przy tym czerpał z tego frajde, prawojazdy zabrane na 7d powinno dać mu coś do zrozumienia. Zapomniałem dodać, że gracz został poinformowany o skardze >> |PPS|*GROCHU*(43): zaraz bedize skarga na forum
×
×
 • Create New...