Jump to content

pan_Samochodzik

Player
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Świetny Gość!

8 Followers

About pan_Samochodzik

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 10/05/2018

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Pozdrawiam Was i piękne kobiety.

Recent Profile Visitors

3115 profile views
 1. Bardzo dobre wieści, w końcu można odetchnąć z ulgą i spać trochę spokojniej... Czasem tylko dzieci pod domem piłkę kopią i strach, że okna powybijają. 🤧
 2. O to to, czyli jednak dobrze słyszałem. Jakby zadbać o najdrobniejszy szczegół może i by wypaliło, narazie trzymam kciuki OPie!
 3. Częste powtórzenia w tekście oraz wyżej zacytowane błędy rzucające się w oczy. Popraw, rozpisz się troszkę lepiej. A sam pomysł ciekawy, o ile się nie mylę była już podobna organizacjo-frakcja na serwerze.
 4. Jak w temacie, poprosiłbym o sprawdzenie wszystkich posiadanych pojazdów na moim koncie. 93DD721FD34FB8A663D11719964B05B2 Pozdrawiam Was i piękne kobiety.
 5. pozdrawiam was i piękne kobiety

 6. Heja, chciałbym wiedzieć co się stało z moją mananką. Jeszcze przed przerwą, o ile dobrze pamiętam, miałem ją w przechowalni. Jej ID to 4963. Nie wiem, czy zniknięcie jej nie jest powiązane z ostatnim włamaniem na konto, dlatego proszę o sprawdzenie. Pozdrawiam Was i piękne kobiety.
 7. Model pojazdu: Banshee Przebieg: około 5 tysięcy (rośnie) Cena wyjściowa: 200000€; minimalne przebicie - 5k Kolor: niebieskawy Felgi: stalówki Kolor Świateł: lampki wypalone Tuning: full mk, atrapa nitra (duża), felgi zastrzegam sobie prawo do niesprzedawania pojazdu; tylko "normalne" stawki"
 8. konto nudis jest mojego przyjaciela, z którym wspólnie tworzyłem organizację. Rozumiem, że jeśli logowałem się na jego konto, wliczyło mi je jako moje własne? Przenosiłem wówczas pojazdy na bazę organizacji. Akceptuję ten warunek, przestanę obnosić się w ten sposób z gotówką i akceptuję to, że każdy do majątku powinien dochodzić sam. Dziękuję, przepraszam oraz pozdrawiam.
 9. Przepraszam bardzo, jakie to konto jest? Moje jedyne konta na tym serwerze to pan_Samochodzik, pan_Samochodzik2... było jeszcze jedno, bodajże Kenneth coś. Na żadnym z nich nie gram/nie grałem tyle co na tym, obecnie zalogowanym. Proszę sprawdzić jeszcze raz, gdyż nie jest to prawda. ///edit - sprawdziłem wiadomości prywatne na forum, Artur wysyłał mi kiedyś jakie konta posiadam w grze. "Obecne" nicki to te wyżej, plus konto o pseudonimie porszesss. I nie Kenneth coś tylko Kenneth_Navarro. Proszę upewnić się raz jeszcze, gdyż na tamtych kontach grałem bardzo mało (prócz pan_Samochodzik2 - służyło mi do zbijania reputacji). Owszem, rozdaję gotówkę - jednak przy tym niosę pomoc graczom. Kto mnie zna, ten wie, że lubię tak robić, coby innym grało się łatwiej. Dziękuję, pozdrawiam.
 10. Już pędzę z odpowiedzia. Trafiłem na nią przypadkiem, dopiero zaczynała grę na serwerze, więc zaoferowałem pomoc... Nie przykuwam dużej uwagi na posiadaną gotówkę czy pojazdy, więc po prostu przekazałem jej również wsparcie finansowe - na zdanie licencji (podejmowała wielokrotne próby - stąd przekazywania gotówki po 500 czy po 1000pln) lub chociażby jako zastrzyk pieniędzy- aby miała na potem, na łatwiejszy start). Pisałem do niej, że nie ma mnie często na serwerze, więc pomagać dużo nie mogę i zrobię tyle co w mojej mocy. Chciała, bym przekazał jej Banshee, coby mogła sobie jeździć, ale oczywiście się nie zgodziłem - dlatego dałem jej jednego ze swoich Perenniali, żeby miała jakikolwiek środek transportu na serwerze. To na tyle z moich wyjaśnień. Nie sądzę, że zostało to przekazane ot tak - robiłem to w dobrej intencji, lecz skończyłem z banicją... w dodatku niesłuszną. Jeśli będzie potrzeba jeszcze jakichś informacji - nie ma problemu. Czekam na odpowiedź, dziękuję i pozdrawiam.
 11. Nick: pan_Samochodzik Serial: 93DD721FD34FB8A663D11719964B05B2 Staż na serwie: trochę sobie gram, od lipca 2016 z licznymi przerwami. Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: "handel poza serwerem" Krótki opis sytuacji: nie wiem, próbuję dziś wejśc na serwer i nie mogę Dowody: nie wiem do czego tu dowody dawać Link do poprzedniego podania: brak Coś od siebie: na serwerze i tak rzadko gram, lecz chcę tylko znać powód tej banicji. Nie znam przyczyny i mam prawo do wyjaśnień. dzięki, pozdrawiam.
 12. kierownica forza, assetto corsa hajsiwo na tuning do manany:)
×
×
 • Create New...