Jump to content

dVkZx

Gold
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobra

1 Follower

About dVkZx

 • Rank
  CJ
 • Birthday 03/22/1998

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Rzeszow

Recent Profile Visitors

274 profile views
 1. Imię: Tomasz Wiek: 17Pasek ze strony http://panel.pylife.pl: Serial: 5E399782998B4FF596DEAACD7DCE36F2 Staż na serwerze: Ogólnie to parę lat, ale miałem nowe dyski i tworzyłem nowe konta. Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?: Ok 3/4 h Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksje?: Nie Czy posiadasz Ts3?:Tak Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak Czy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?:Tak Czy byłeś/as karany/a za cos na serwerze? Jesli tak to za co?: 2x prawko za taranowanie. Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na co dzień?: Niezbyt, ale jak pojawia się jakaś akcja w pobliżu to lubię pooglądać interwencje służb mundurowych. Dlaczego wlaśnie SAMC?: Zawsze interesowałem się Pogotowiem Ratunkowym, tak jak mówiłem jak dzieję się jakaś akcja to z chęcią obserwuję przebieg wydarzeń, oraz interwencję Ratowników. Opisz swój charakter, zainteresowania: Nazywam się Tomasz, mam 17 lat. Mieszkam aktualnie w Rzeszowie, a dokładniej w województwie Podkarpackim. Jestem miłym człowiekiem, optymistą. Od zawsze interesowałem się motoryzacją. Uwielbiam jeździć samochodami, sprawia mi to wielką przyjemność. Lubię też pomagać graczom. Jestem też towarzyski i jak wszyscy spędzam czas z kolegami oraz koleżankami na dworze. Dlaczego to własnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem spokojny, postawie dostosować się do wyższych rang oraz potrafię pomagać ludziom. Z wyrazami szacunku dVkZx. Wspominam o LPR aby zwiększyć swoje szansę.
 2. Zostalem przez ta niesluszna kare, wyrzucony z Akademi Redakcji K69 News. Z tego co sie dowiedziałem od @|PSP|SGRT|Simpel apelka powinna zostać rozpatrzona w 24h, stoi juz ponad 30h.
 3. Nick: dvkzx Staż: ogolnie 2 lata, ale tworzyłem nowe konta Serial: 5E399782998B4FF596DEAACD7DCE36F2 Nick osoby zawieszającej: @BielawsoN Powód zawieszenia prawa jazdy: celowy taran przy mechaniku Opis sytuacji: Zostałem ukarany niesłusznie, taranował gracz obok, mi zostało zabrane za to, że widocznie stałem w pobliżu rozwalonym autem. Dowody: Nie posiadam Coś od siebie: Opisane w opisie sytuacji
 4. Kod takowy zakupiłem i sprzedałem, po tygodniu chcialem sprawdzić czy zostal on wykorzystany. Widocznie jeden nie byl i dlatego go zuzylem.
 5. Data i godzina zdarzenia: Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 5E399782998B4FF596DEAACD7DCE36F2 Opis: Gracz skrócił zakręt oraz celowo staranował mnie cysterną, jechałem naprawionym Jesterem na giełde. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: zwrot pieniędzy za naprawę, ok 230e
 6. Nazwa utworu: Otsochodzi - Mów Link do odsłuchu utworu Nazwa utworu: TEDE - T-Killa Link do odsłuchu utworu:
 7. PISZE ZA KOLEGE Nick: Shroud Serial: 0E24CDCAC996A7920AE57F8BB6B404E4 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: @AFX Powód zbanowania:Nie eudane logowania (16) na konta (3) Krótki opis sytuacji: Zalożyłem nowe konto z kolegami pogralismy chwilkę i przypomnialem sobie ze mialem tutaj konto ale niestety nie pamietalem hasła Dowody: Nie mam Link do poprzedniego podania: nie pisalem Cos od siebie: napisane w krotkim opusie sytuacji
 8. Model pojazdu: Jester Przebieg: 23k Cena: 250000 Kolor: Biały Felgi: Wiresy z tunem GOLD Kolor świateł: Widać na zdjęciu niżej, lampy posiadają tune GOLD. Tuning: Widać na zdjęciu niżej Zdjęcie pojazdu:
 9. \ JJak wszyscy doskonale wiemy na serwerze od paru lat stoi wymapowany mech. Co wy na to żeby go w końcu uruchomić. Dajcie znać co mogło w nim się znajdować: tune, naprawy, tune gold.
 10. Nick: dvkzx Staż: Jeśli chodzi o ogolny staż jest to ponad 3 lata, ale ciągle robiłem nowe konta Serial: 5E399782998B4FF596DEAACD7DCE36F2 Nick osoby zawieszającej: @*31sirK Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie Opis sytuacji: Głupio taranowałem ludzi w mechaniku, celowo uszkadzając im pojazdy Dowody: Nie posiadam Coś od siebie: Naprawdę po tych 3 dniach bez prawa jazdy stwierdziłem iż nie będę więcej taranować ludzi celowo. Jest mi przykro, że dopuściłem się takiego czynu. Jeśli kara nie może być zdjęta chciałbym żeby była skrócona, naprawdę ciężko się poruszać, ani nie można podejmować nie których prac. Jeszcze raz przepraszam. Z wyrazami szacunku dvkzx.
×
×
 • Create New...