Jump to content

archiwum-zozol

Player
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobra

About archiwum-zozol

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

328 profile views
 1. Nick: Licytator (zozol) Serial: 10F9E792FC4C823B895C577CB132C252 S taz na serwie: 3 lata Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: kolejne wyzwiska, trollowanie, zaczepki, zakonczyles tu gre Krótki opis sytuacji: Jechalem z graczem .NaHaju motocyklem i zauwazylismy stojacy na srodku ronda lv-ls pojazd. Po napisaniu slów "panie XD" przez NaHaju, otrzymalismy grubianska odpowiedz "czego", wiec odpisalem w taki sam sposób "gówno", a nastepnie napisalem jeszcze, ze kierowca patriota jest cyt. "kondonem". Dowody: --- Link do poprzedniego podania: --- Cos od siebie: Chcialem z góry przeprosic za zaistniala sytuacje. Wiem, ze moje zachowanie bylo niestosowne i nie powinem zwracac sie w ten sposób do innych. Naprawde, nie mam zamiaru nikogo obwiniac, lecz gracz bot_reeziak.fg tez nie wykazal sie kultura, widac tutaj lekka hipokryzje z jego strony. Jednoczesnie chcialbym prosic o zamiane kary na mute, ze wzgledu na to, ze nie obrazilem tego uzytkownika w jakis wulgarny sposób, nie zyczylem mu zle, ani tymbardziej nie chcialem go urazic. Wiem, ze mialem w przeszlosi kary takie jak ta, lecz sadze, ze zostalem potraktowany zbyt surowo, poniewaz jak juz wspomnialem, nie wykazalem sie sie jakas niesamowita toksycznoscia. Co do zarzuconego mi trollowania - tutaj sie nie zgodze, zaden trolling nie wystapil, a slowa "plac 500€" zostaly wypowiedziane w formie zartu, nie chcialem wprowadzac nikogo w blad, ani nie utrdunilem tym rozgrywki. Dodam jeszcze, ze slowo konfident wg. slownika jezyka polskiego NIE JEST WYZWISKIEM - jest okresleniem na osobe, która donosi na innych. Chciałbym również dodać że przez te kilka miesięcy bana bardzo sie zmieniłem, nie jestem już tak agresywny, nie wyzywam, i raczej już nie będe trollować / taranować. Prosiłbym o dostanie drugiej szansy której już nigdy nie zmarnuje i prosze mi uwierzyć że danie mi tej szansy nie będzie stratą. Prosze o wyrozumienie. Jeżeli chodziło by o tą odpowiedź w starej apelacji, była to tylko szczeniacka zagrywka. Jesteśmy z KumisQiem kolegami, byliśmy razem w organizacji, więc nie wziął tego do siebie. Regularnie nie jestem taki.
 2. co mi typie pod apelacją piszesz, we tu nawet nie pisz bo nie masz powodu ani cie nie oznaczałem więc krótko. Pal Gume.
 3. Model pojazdu: Faggio Przebieg: Ok 4kkm Cena: CW: 700e KT 2k MP: 50e Kolor: Czerwony bo szybszy Felgi: Wiresy Kolor Świateł: Białe Tuning: FMK, Naklejki z lumpeksu Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/y47Zm0R
 4. @BloodLine_ @Maga @AFX ktoś zadecyduje? Noctro z tego co wiem nie ma już rcona
 5. Nick: Licytator (zozol) Serial: 10F9E792FC4C823B895C577CB132C252 S taz na serwie: 3 lata Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: kolejne wyzwiska, trollowanie, zaczepki, zakonczyles tu gre Krótki opis sytuacji: Jechalem z graczem .NaHaju motocyklem i zauwazylismy stojacy na srodku ronda lv-ls pojazd. Po napisaniu slów "panie XD" przez NaHaju, otrzymalismy grubianska odpowiedz "czego", wiec odpisalem w taki sam sposób "gówno", a nastepnie napisalem jeszcze, ze kierowca patriota jest cyt. "kondonem". Dowody: --- Link do poprzedniego podania: --- Cos od siebie: Chcialem z góry przeprosic za zaistniala sytuacje. Wiem, ze moje zachowanie bylo niestosowne i nie powinem zwracac sie w ten sposób do innych. Naprawde, nie mam zamiaru nikogo obwiniac, lecz gracz bot_reeziak.fg tez nie wykazal sie kultura, widac tutaj lekka hipokryzje z jego strony. Jednoczesnie chcialbym prosic o zamiane kary na mute, ze wzgledu na to, ze nie obrazilem tego uzytkownika w jakis wulgarny sposób, nie zyczylem mu zle, ani tymbardziej nie chcialem go urazic. Wiem, ze mialem w przeszlosi kary takie jak ta, lecz sadze, ze zostalem potraktowany zbyt surowo, poniewaz jak juz wspomnialem, nie wykazalem sie sie jakas niesamowita toksycznoscia. Co do zarzuconego mi trollowania - tutaj sie nie zgodze, zaden trolling nie wystapil, a slowa "plac 500€" zostaly wypowiedziane w formie zartu, nie chcialem wprowadzac nikogo w blad, ani nie utrdunilem tym rozgrywki. Dodam jeszcze, ze slowo konfident wg. slownika jezyka polskiego NIE JEST WYZWISKIEM - jest okresleniem na osobe, która donosi na innych. Chciałbym również dodać że przez te kilka miesięcy bana bardzo sie zmieniłem, nie jestem już tak agresywny, nie wyzywam, i raczej już nie będe trollować / taranować. Prosiłbym o dostanie drugiej szansy której już nigdy nie zmarnuje i prosze mi uwierzyć że danie mi tej szansy nie będzie stratą. Prosze o wyrozumienie.
 6. archiwum-zozol

  Lock

  Nie stać Cię to po chuj licytujesz pajacu
 7. Z tego co wiem to dodali te "Banery" na stacji w LS, myślę że że to powoduje duży ping.
 8. Nick: licytator (zozol) Serial: 10F9E792FC4C823B895C577CB132C252 S taz na serwie: 3 lata Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: kolejne wyzwiska, trollowanie, zaczepki, zakonczyles tu gre Krótki opis sytuacji: Jechalem z graczem .NaHaju motocyklem i zauwazylismy stojacy na srodku ronda lv-ls pojazd. Po napisaniu slów "panie XD" przez NaHaju, otrzymalismy grubianska odpowiedz "czego", wiec odpisalem w taki sam sposób "gówno", a nastepnie napisalem jeszcze, ze kierowca patriota jest cyt. "kondonem". Dowody: --- Link do poprzedniego podania: --- Cos od siebie: Chcialem z góry przeprosic za zaistniala sytuacje. Wiem, ze moje zachowanie bylo niestosowne i nie powinem zwracac sie w ten sposób do innych. Naprawde, nie mam zamiaru nikogo obwiniac, lecz gracz bot_reeziak.fg tez nie wykazal sie kultura, widac tutaj lekka hipokryzje z jego strony. Jednoczesnie chcialbym prosic o zamiane kary na mute, ze wzgledu na to, ze nie obrazilem tego uzytkownika w jakis wulgarny sposób, nie zyczylem mu zle, ani tymbardziej nie chcialem go urazic. Wiem, ze mialem w przeszlosi kary takie jak ta, lecz sadze, ze zostalem potraktowany zbyt surowo, poniewaz jak juz wspomnialem, nie wykazalem sie sie jakas niesamowita toksycznoscia. Co do zarzuconego mi trollowania - tutaj sie nie zgodze, zaden trolling nie wystapil, a slowa "plac 500€" zostaly wypowiedziane w formie zartu, nie chcialem wprowadzac nikogo w blad, ani nie utrdunilem tym rozgrywki. Dodam jeszcze, ze slowo konfident wg. slownika jezyka polskiego NIE JEST WYZWISKIEM - jest okresleniem na osobe, która donosi na innych. Równiez chcialbym dodac ze przez te kilka dni bana przemyslalem sytuacje kilka razy i chcialbym przeprosic zarówno @|asfsa|bot_reeziak.fg/ @Marez55 Za zaisniala sytuacje i oczywiscie za slowa padniete w twoja strone.
 9. Screenshot_63.png

  Screenshot_64.png

  1. Show previous comments  2 more
  2. archiwum-zozol

   archiwum-zozol

   No głupio wyszło

    

  3. Skunik

   Skunik

   CO TY ZROBIŁEŚ CHŁOPANIU..

  4. archiwum-zozol

   archiwum-zozol

   No Głupio wyszło. Juz sie żegnałem wczoraj z wszystkimi xD

×
×
 • Create New...