Jump to content

VaddeR

Premium
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

About VaddeR

 • Rank
  CJ
 • Birthday April 2

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  ....

Recent Profile Visitors

859 profile views
 1. Nick: VaddeR Staż: zarejestrowany 2 lata temu Serial: F2BDD596F740DDE3DE1849EF096198E4 Nick osoby zawieszającej: Kopiec Powód zawieszenia prawa jazdy: VaddeR otrzymał/a zakaz prowadzenia pojazdów (A,B,C) od Kopiec, powód: Celowe taranowanie graczy na mechaniku, DM pojazdem, odwalanie (3 d) Opis sytuacji: podjechałem na mechanika, i tam zaczęła się cała przygoda. Zacząłem celowo rozpychać się w kolejce taranując graczy, lecz za każdą uszkodzoną część płaciłem. Jeden gracz z pereniala dostał ode mnie około 150e za bagażnik. Po prostu coś we mnie pękło i zacząłem odwalanie. Dowody: Coś od siebie: chciałbym przeprosić wszystkich, którym sprawiłem problem moim zachowaniem. Pragnę powiedzieć, że nie mam zamiaru powtórzyć swojego zachowania. Po prostu chciałem się rozerwać od ciągłej pracy na serwerze, i znalazłem nieodpowiednią rozrywkę. Z tego co pamiętam jest to moje pierwsze zawieszenie prawa jazdy. Proszę o zdjęcie kary, chce normalnie pograć - już niedługo po wakacjach 😕
 2. Sentinel sedan 10kid, 1kp, rh1, wiresy
 3. Pokazuję się w komentarzu.
 4. Witam, Oferuję pojazdy dostępne w fabryce. Zapraszam na PW.
 5. VaddeR

  Lock

  Witam, mogę sprowadzić Ci pojazd z fabryki. Cennik oraz dostępne modele pojazdów możesz zobaczyć w komisie w Los Santos, w dzielnicy Jefferson. Jeżeli zainteresuje Cię jakiś z dostępnych pojazdów to zapraszam na PW forum/serwer.
 6. Witam, mogę sprowadzić Ci pojazd z fabryki. Cennik oraz dostępne modele pojazdów możesz zobaczyć w komisie w Los Santos, w dzielnicy Jefferson. Jeżeli zainteresuje Cię jakiś z dostępnych pojazdów to zapraszam na PW forum/serwer.
 7. Mogę sprowadzić Ci pojazd z fabryki. Cennik oraz dostępne modele pojazdów możesz zobaczyć w komisie w Los Santos, w dzielnicy Jefferson. Jeżeli zainteresuje Cię jakiś z dostępnych pojazdów to zapraszam na PW forum/serwer.
 8. Model pojazdu: sultan Przebieg:600km Cena: CW: 200.000 tyś. Kolor: standardowy Felgi: cutter Kolor Świateł: standardowy Tuning: mk2/rh1 Zdjęcie pojazdu: uzupełnię. Jeżeli cena mi się nie spodoba pojazd zostanie u mnie.
×
×
 • Create New...