Jump to content

pioter.19cm

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

1 Follower

About pioter.19cm

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dziekuje za szanse link do filmu : https://youtu.be/M79W0DZR6qk
 2. przyznam się ze przeglądałem tego typu apelacje innych graczy, i narodziło się pytanie. dowód na oddanie pieniędzy żebrakowi mogę zamieścić w postaci nagrania?
 3. bugowaniem zarobiłem ok 6k, na kutrach tyle kg mam ponieważ jest premia i zbieram na sultana bardzo tego żałuję i chciałbym grać dalej, wyrażam zgodę na odebranie mi tych nie uczciwie zarobionych 6 tysięcy
 4. Nick: pioter. Serial:03F52076AEC340B0ED0A5F5B508CE8E4 Staż na serwie: 600h Nick admina: |SAPD|DragonV7. Powód zbanowania: Bugowanie przycisków na kutrze + afk Krótki opis sytuacji: z rana postanowiłem troche przed szkołą zarobić, musiałem sie spakować a miałem jakies 30% załadunku gdy zaczynałem gre na teamspeaku mówili o tym sposobie. zapewniali ze to jest legalne wiec postanowiłem ustawić jakieś rzeczy na klawiszach i spokojnie się spakować, cały proceder trwał może 10/15 minut. Dowody: ------- Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Bardzo przepraszam za to, wiem że popełniłem błąd, to moja pierwsza kara na serwerze nigdy nie sprawiałem problemów... taka sytuacja już nigdy się nie powtórzy, to co zrobiłem jest nie wytłumaczalne. popełniłem ogromny błąd, jest to moja pierwsza kara więc mam nadzieje na przebaczenie.
 5. proszę nie usuwać apelacji serial dołączę po szkole
 6. Nick: pioter. Serial:03F52076AEC340B0ED0A5F5B508CE8E4 Staż na serwie: 600h Nick admina: |SAPD|DragonV7. Powód zbanowania: Bugowanie przycisków na kutrze + afk Krótki opis sytuacji: z rana postanowiłem troche przed szkołą zarobić, musiałem sie spakować a miałem jakies 30% załadunku gdy zaczynałem gre na teamspeaku mówili o tym sposobie. zapewniali ze to jest legalne wiec postanowiłem ustawić jakieś rzeczy na klawiszach i spokojnie się spakować, cały proceder trwał może 10/15 minut. Dowody: ------- Link do poprzedniego podania: -------- Coś od siebie: Bardzo przepraszam za to, wiem że popełniłem błąd, to moja pierwsza kara na serwerze nigdy nie sprawiałem problemów... taka sytuacja już nigdy się nie powtórzy, to co zrobiłem jest nie wytłumaczalne. popełniłem ogromny błąd, jest to moja pierwsza kara więc mam nadzieje na przebaczenie.
×
×
 • Create New...