Jump to content

Whitee*

Player
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 CJ

About Whitee*

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W dniu którym oddałem mu to robiłem sobie przerwe od MTA. Po pewnym czasie dostałem pierwszego bana, później dostałem drugiego za "100k od gracza jacobbx" czego szczerze nie pamiętam. Więc już nie interesowałem się aż tak tym co się z nimi dzieje. Jak już mówiłem Jestem gotowy na zerowanie whatever jakakolwiek kara bylebym mógł wrócić na serwer.
 2. Jest to konto mojego znajomego z którym znam się od dziecka. Po dłuższym czasie skojarzyłem o co z nim chodziło. Podczas gdy przestawałem grać zapytał czy nie dam mu aut żeby mógł sobie pod domek postawić czy tam pojeździć. Z racji że nie grałem dałem mu co tam miałem i umówiliśmy się że jak kiedyś wrócę to mi odda, tym bardziej że znam się z nim prywatnie i nie byłoby z tym żadnego problemu.
 3. Nie chce w żaden sposób bumpować tematu ani nic ale mija już ponad 2 tygodnie od czasu napisania apelacji a chciałbym jeszcze przed końcem wakacji chociaż wejść na serwer.
 4. Minęły dwa lata przeszedłem w tym czasie okres dorastania i odwalania różnych dziwnych faz, jestem już osobą dorosła i możesz mi zaufać oraz dać ostatnia szansę. Jeżeli będzie jaki kolwiek dziwny przelew cokolwiek związanego ze mną zbanujesz mnie już bez możliwości ub.
 5. Tyle lat temu to było że już sam nie byłem pewien. Tak jak ci mówię mogę zrobić bardzo dużo za unbana bo zrozumiałem swój błąd(błędy jeżeli faktycznie był tam jakiś handel) i no nie wiem czego oczekujesz w zamian za unbana. Wydaje mi się, że wszytko wytłumaczyłem i chciałem tylko jeszcze raz poprosić o ostatnia szansę na serwerze.
 6. Uwierz, że nie handlowałem poza serwerem drugi raz... pierwszy raz, okej zgodzę się no cóż człowiek młody i głupi próbował sprzedawać konto/gotówkę. Ale powiedz mi jedno po co miałbym kupować 100k od jakiegoś gracza skoro i tak nie grałem wtedy na serwerze. Zaufaj mi, popełniłem kiedyś błąd sprzedając/próbując sprzedawać majątek ale człowiek uczy się na błędach i więcej tego nie zrobię. Ale zaraz mam takie pytanie jak mogłem otrzymać 100k od gracza w 2017 roku skoro miałem bana do 2018? I ban nie został zdjęty tylko sam minął...
 7. O kurcze.. naprawdę nie pamiętam tego.. I uwierz, że nie chce cię kłamać bo jak już napisałem możesz wyzerować mi konto nie zależy mi na gotówce a tylko na możliwości powrotu na serwer.
 8. Szczerze? Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi z tym banem. Możesz zobaczyć kiedy ostatni raz byłem na serwerze z mojego serialu. Może ktoś włamał mi się na konto i kupował/sprzedawał majątek. Pamiętam tylko że jakiś czas temu chciałem wejść na serwer i zobaczyłem tego oto bana i byłem pewien że ktoś albo mi się włamał na konto (czym jakoś się nie przejmowałem bo nie miałem chyba w ogóle majątku na koncie, oraz nie grałem w ogóle w mta przez bardzo długi okres czasu) lub ktoś się pomylił, czy też było to poprostu przedłużenie bana.
 9. Nick:Whit3Nig@|OdZera| Serial:9AE702769B581DEFA7531B469E5CDAE3 Staż na serwie: Ostatni raz grałem kilka lat temu(2-3) i nie pamiętam. Ale wydaje mi się, że coś koło 1000 godzin przegrałem na Pylifie. Nick admina: Conversiak Powód zbanowania: 'To tam idź, reklama innego serwera' Krótki opis sytuacji: Z tego co mi sie kojarzy były to czasy startu pewnego serwera(wakacje 2016rok) i no głupi 15 letni dzieciak(tj. Ja) zaczął pisać jakieś głupoty apropo serwera. Dowody:--- Link do poprzedniego podania: --- Coś od siebie: Minęły 3 lata od banicji mam chęć wrócić na ''stare śmieci'' czyli tam gdzie cała moja przygoda z MTA się zaczęła. Szczerze nawet nie pamiętam czy mam na tym koncie jakiś majątek jeżeli mam może zostać wyzerowany nie zależy mi na nim w ogóle.
 10. Nick:Whitee* Link do profilu: https://pylife.pl/profile/705-whit3nigodzera/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) :9AE702769B581DEFA7531B469E5CDAE3 Staż na serwie: Nie pamiętam dokładnie, ponieważ miałem daawno temu zerowanie ale myślę, że coś koło 1000 godzin. Nick admina:AFX Powód zbanowania: Nie przyszedłeś tutaj grać. Krótki opis sytuacji: Nie pamiętam. Wydarzyło się to kilka lat temu i przez ten czas wydoroślałem oraz zrozumiałem swoje głupie zachowanie. Dowody: -- Link do poprzedniego podania:--- Coś od siebie: Tak jak pisałem minęło dużo czasu od tej kary, wydoroślałem zrozumiałem, że zrobiłem źle i chciałbym wrócić na serwer pograć. Obiecuję, że więcej taka sytuacja nie będzie miała miejsca.
×
×
 • Create New...