Jump to content

*Lukasz*

Player
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 CJ

About *Lukasz*

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. siemka własnie dostałem ub jest możliwosć nmiany nicku jak sie nie jest na serwie?
   

   

  1. narty

   narty

   Niestety, ale nick/hasło możesz zmienić tylko po zalogowaniu się na swoje konto na serwerze.

 2. Nick: k**wa123 Serial: E84D4B76A0C0FDC18023E5804DA5E971 Staż na serwie: 1h Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Niecenzuralny nick Krótki opis sytuacji: Dostałem bana za niecenzuralny nic po czym napisałem apelacje po czym dostałem ub-bana weszłem na serwer i ciałem zmienic nick (nie zalogowałem sie jeszcze) po czym dostałem kolejnego bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/forums/topic/343541-wniosek-o-odbanowanie-kwa123-zbanowany-przez-noctropolis/?tab=comments#comment-2507691 i https://pylife.pl/forums/topic/343541-wniosek-o-odbanowanie-kwa123-zbanowany-przez-noctropolis/?tab=comments#comment-2507691 Coś od siebie: Ban jest już aktywny 3 lata myślę, że odczekałem już swoją karę. Proszę o usunięcie tego konta ponieważ niebyło tam praktycznie nic. Dostałem unbana ale znowu dostałem kolejnego a nawet niezdazylem się zalogować :[ .Ban został nadany na laptopie babci i innych internecie wiec o IP co się może niezgadzać . Bardzo proszę o un bana ponieważ jak pojadę do babci chciałbym pograć na pylife. Od.poisze z konta brata.Proszę o usunięcie konta i unbana.
 3. Nick: k**wa123 Serial: E84D4B76A0C0FDC18023E5804DA5E971 Staż na serwie: 1h Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Niecenzuralny nick Krótki opis sytuacji: Dostałem bana za niecenzuralny nic po czym napisałem apelacje po czym dostałem ub-bana weszłem na serwer i ciałem zmienic nick (nie zalogowałem sie jeszcze) po czym dostałem kolejnego bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Ban jest już aktywny 3 lata myślę, że odczekałem już swoją karę. Proszę o usunięcie tego konta ponieważ niebyło tam praktycznie nic. Dostałem unbana ale znowu dostałem kolejnego a nawet niezdazylem się zalogować :[ .Ban został nadany na laptopie babci i innych internecie wiec o IP co się może niezgadzać . Bardzo proszę o un bana ponieważ jak pojadę do babci chciałbym pograć na pylife. Od.poisze z konta brata.
 4. Chciałem się zalogować na to konto ale niestety zapomiałem hasła po tych 3latach proszę o un bana oraz usunięcie tego konta z banem bardzo lubię ten serwer za głupotę żałuje. Myśle, że te 3lata to wystarczająca kara.
 5. Nick: k**wa123 Serial: E84D4B76A0C0FDC18023E5804DA5E971 Staż na serwie: 1h Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Niecenzuralny nick Krótki opis sytuacji: Dostałem bana za niecenzuralny nic po czym napisałem apelacje po czym dostałem ub-bana weszłem na serwer i ciałem zmienic nick (nie zalogowałem sie jeszcze) po czym dostałem kolejnego bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Ban jest już aktywny 3 lata myślę, że odczekałem już swoją karę. Proszę o usunięcie tego konta ponieważ niebyło tam praktycznie nic.Ps pisze z konta brata
 6. Nick: luk1 Staż: Rok Serial: 48423B29A27EF13FD5A6ABA604AF1184 Nick osoby zawieszającej: Twardy Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy Taran Opis sytuacji:Gracz jechałe po 2 pasach ja go ciągle prubowałem wyprzedzać a gracz mi ciagle zajeżdzał droge Oczywiscie jak zawsze moderaror pomyslał że to moja winaDowody: Coś od siebie:Prosze o oddanie prawajazdy Równiez prosze o zrozumienie.
 7. Nick: luk1 Staż: Rok Serial: 48423B29A27EF13FD5A6ABA604AF1184 Nick osoby zawieszającej: Twardy Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy Taran Opis sytuacji: Zaczniemy od początku Zawiozłem gracza do cygana on wsiadł do swojedo perka i pojechałem za nim ten tarana nie był celowy ponieważ gracz miał przebite 2 tylnie opony dlatego jechał równocześnie po 2 pasach.Ja chciałem go wyprzedzić i niechcądy w niego uderzyłem po czym dostałem Wara i na czacie napisałem ok po czym zatrzymałem się na poboczu i dostałem PRAWKO! Dowody: ss Coś od siebie:Prosze o oddanie prawajazdy Równiez prosze o zrozumienie.
 8. Nick:luk1 Staż:Rok Serial: 48423B29A27EF13FD5A6ABA604AF1184 Nick osoby zawieszającej: |WAR-PJ|Ketrab.RHS. Powód zawieszenia prawa jazdy:Taran Opis sytuacji:Jechałem cysterna przez doherty do Punktu.Przy manewru zwanym wyprzedzaniem dracz z mojej lewaj strony (z innego pasa) jechał po swoim pasie a ja w calu uniknienia kilizij gwałtownie zaczamowałem i próbowałem zjechać na pobocze niestety zdarzył się wypadek i wjechałem w perka chciałem zapłacić za szkody! oczywiście dostałem zakaz prowadzenia pojazdów (Nie mam pretensji do moderatora ale powinien dac mi się wytumaczyc!) Dowody: Brak Coś od siebie:Bardzo prosze o odwieszenie prawa jazdy
×
×
 • Create New...