Jump to content

CITIZEN

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About CITIZEN

 • Rank
  CJ
 • Birthday 03/03/1932

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Łiii

Recent Profile Visitors

127 profile views
 1. Nick: BeNZ. Link do profilu: https://pylife.pl/profile/261-benz/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : D4C1C4837478C035CDDA6F2CC759FE43 Staż na serwie: od grudnia 2013 Nick admina: ZIELUNINIO92. Powód zbanowania: CBK wobec gracza. Na serwerze karę odbyłem (sytuacja z 15 maja 2019r) na forum została. Krótki opis sytuacji: Wszystko wyjaśnione zostało w apelacji o odbanowanie na serwerze. Poprzednia apelacja o unban na forum została odrzucona gdyż "Nie wyrażasz żadnej skruchy za te słowa". Wszystko zostało wyjaśnione w apelacji o unban na serwerze. "Sytuacja głupia i przykra. Gracza POKOL chcę przeprosić i powiedzieć tak na serio bez żadnych ściem, że jest mi głupio i przepraszam ;/" "Kara odczekana prawie w całości, błąd zrozumiany, mój najdłuższy ban/odcięcie od serwera. Możemy zamienić resztkę bana, która została na mute? Pozdrawiam." Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/forums/topic/350446-benz-zbanowany-przez-zieluninio92/?tab=comments#comment-2560126 https://pylife.pl/forums/topic/348171-benz-zbanowany-przez/?tab=comments#comment-2540529 Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji Pozdrawiam BeNZ.
 2. Hello my friend polski Escobar ❤️

 3. Nick: BeNZ. Link do profilu: https://pylife.pl/profile/261-benz/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : D4C1C4837478C035CDDA6F2CC759FE43 Staż na serwie: od grudnia 2013 Nick admina: ZIELUNINIO92. Powód zbanowania: CBK wobec gracza. Na serwerze karę odbyłem na forum została. Krótki opis sytuacji: Wszystko wyjaśnione zostało w apelacji o odbanowanie na serwerze. Poprzednia apelacja o unban na forum została odrzucona gdyż "Nie wyrażasz żadnej skruchy za te słowa". Wyraziłem, oczywiście że wyraziłem. Sprawa została wyjaśniona. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Jeszcze raz przepraszam oraz proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. Dziękuje
 4. CITIZEN

  KUPIE ADMIRALA

  Model pojazdu:ADMIRAL Przebieg: jak najmniejszy Cena: do ustalenia Felgi: najlepiej brak
 5. Nick: BeNZ. Link do profilu: https://pylife.pl/profile/261-benz/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : D4C1C4837478C035CDDA6F2CC759FE43 Staż na serwie: od grudnia 2013 Nick admina: Nie wiem nie mam dostępu do tamtego konta Powód zbanowania: CBK wobec gracza. Na serwerze karę odbyłem na forum została. Krótki opis sytuacji: CBK Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. Dziękuje
 6. Nick: BeNZ. Serial: 3781B35C3BD7B4F05542C4C6CFB026F2 Staż na serwie: "Gracz od 6 lat." Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: "Cbk wobez gracza" Krótki opis sytuacji: Sytuacja z samego początku maja tego roku. Gracz co prawda sam ganiał za mną i mnie po każdej naprawie taranował, a ja mu naubliżałem. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Kara odczekana prawie w całości, błąd zrozumiany, mój najdłuższy ban/odcięcie od serwera. Możemy zamienić resztkę bana, która została na mute? Pozdrawiam.
 7. Nick: BeNZ. Serial: 3781B35C3BD7B4F05542C4C6CFB026F2 Staż na serwie: "Gracz od 6 lat." Nick admina: ZIELUNINIO92 Powód zbanowania: Zostałem zbanowany za własną głupotę i brak pohamowania. Wdałem się w kłótnie z graczem po czym mu naubliżałem. Krótki opis sytuacji: Sytuacja z samego początku maja tego roku. Gracz co prawda sam ganiał za mną i mnie po każdej naprawie taranował, ale wiem że to nie jest żaden argument do ubliżania drugiej osobie. To tylko gra tak powinienem w tamtej chwili pomyśleć. Niestety lub stety tutaj opiszę trochę życia prywatnego. W tedy byłem lekko inną osobą inni znajomi inne życie. Nie myślałem tak o tym że to naprawdę może kogoś zaboleć. Inni ludzie inne miejsce i parę innych rzeczy wpłynęło na mnie. Karę bana mam już od maja czyli już 4 miesiące. Będę bardzo wdzięczny jeżeli zostanę od banowany. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Sytuacja głupia i przykra. Gracza POKOL chcę przeprosić i powiedzieć tak na serio bez żadnych ściem, że jest mi głupio i przepraszam ;/ Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. Dziękuje.
×
×
 • Create New...