Jump to content

Vacossek

Player
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Vacossek

 • Rank
  CJ
 • Birthday June 10

Komunikatory

 • Steam
  Vacossek

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Widocznie gracz nie odpisuje co robimy ?
 2. @~DeadPool~ nie olałem mozna zobaczyc ze napisalem i po 2 tygodniach napisal Pan ze zamyka apelacje i cos tam dalej a odpisalem.
 3. @~DeadPool~ Wątpię że gracz odpisze oraz wgl odczyta. A bym chciał pograć na serwie.
 4. @~DeadPool~ dobrze napisałem wiadomość do gracza czekam na odpowiedź.
 5. @~DeadPool~ tak zwrócę Ale najpierw muszę wbić na serwer chyba
 6. @~DeadPool~ czy byś mógł odpowiedzieć bo bym chciał pograć na serwerze
 7. Dobrze wiem za co mam bana popełniłem błąd przepraszam. Nigdy to juz nie stanie sie. Bym mógł miec unbana bo chciałbym wrocic na serwer.
 8. Dobrze wiem za co mam bana popełniłem błąd przepraszam. Nigdy to juz nie stanie sie. Bym mógł miec unbana bo chciałbym wrocic na serwer.
 9. Nick: Vacossek Serial: 690F3A2F218069E3FD41A9CE39EEDE94 Staż na serwie: 141godzin Nick admina: ~DeadPool~ Powód zbanowania: "Wyjaśnij na forum" Krótki opis sytuacji: Chcialem zagrac na serwerze PyLife po przerwie gdy juz mialem panel logowania wyskoczyla konsola ze jestem zbanowany na tym serwerze. Dowody: Brak dowodów Coś od siebie: Przepraszam nigdy juz tak nie zrobie. Przepraszam bym chcial pograc znow na serwerze.
 10. Dobrze oddam pieniadze ale nie dodal ze zgodzil sie abym oddal mu mniej pieniedzy bo to nie mialo sensu ze 30k doplaty wiec potem napisalem do niego a nie dodal tego w swojej skardze
 11. Nick: Vacossek Serial: 690F3A2F218069E3FD41A9CE39EEDE94 Staż na serwie: 141godzin Nick admina: ~DeadPool~ Powód zbanowania: "Wyjaśnij na forum" Krótki opis sytuacji: Chcialem zagrac na serwerze PyLife po przerwie gdy juz mialem panel logowania wyskoczyla konsola ze jestem zbanowany na tym serwerze. Dowody: Brak dowodów Coś od siebie: Juz nigdy tak nie bedzie. Chociaz jestem zdziwiony bo pojechalem na wakacje i przyjezdzam chce zagrac a tu ban wiec bym prosil o pomoc.
×
×
 • Create New...