Jump to content

Vacossek

Player
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 CJ

About Vacossek

 • Rank
  CJ
 • Birthday June 10

Komunikatory

 • Steam
  Vacossek

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

132 profile views
 1. Dobrze mam już w banku możecie zabrać je czy co tam chcecie zrobić.
 2. Nick: VacossekWiek: 14Serial: 690F3AF218069E3FD41A9CE39EEDE94Staż:2019-05-27 Powód zmutowania : Ogłosiłem na chacie premium Krótki opis sytuacji: Zapytałem kolegi czy można ogłaszać na chacie premium odpowiedzial tak pisząc na chacie /v tak (można zobaczyć w logach)Dowody: logi gry jak napisał Link do poprzedniego podania:Coś od siebie: Przepraszam teraz się dowiedziałem że nie można ogłaszać na chacie premium już nie będę.
 3. Dobrze I jak uzbieram to gdzie mam się zgłosić?
 4. Widocznie gracz nie odpisuje co robimy ?
 5. @~DeadPool~ nie olałem mozna zobaczyc ze napisalem i po 2 tygodniach napisal Pan ze zamyka apelacje i cos tam dalej a odpisalem.
 6. @~DeadPool~ Wątpię że gracz odpisze oraz wgl odczyta. A bym chciał pograć na serwie.
 7. @~DeadPool~ dobrze napisałem wiadomość do gracza czekam na odpowiedź.
 8. @~DeadPool~ tak zwrócę Ale najpierw muszę wbić na serwer chyba
 9. @~DeadPool~ czy byś mógł odpowiedzieć bo bym chciał pograć na serwerze
 10. Dobrze wiem za co mam bana popełniłem błąd przepraszam. Nigdy to juz nie stanie sie. Bym mógł miec unbana bo chciałbym wrocic na serwer.
 11. Dobrze wiem za co mam bana popełniłem błąd przepraszam. Nigdy to juz nie stanie sie. Bym mógł miec unbana bo chciałbym wrocic na serwer.
 12. Nick: Vacossek Serial: 690F3A2F218069E3FD41A9CE39EEDE94 Staż na serwie: 141godzin Nick admina: ~DeadPool~ Powód zbanowania: "Wyjaśnij na forum" Krótki opis sytuacji: Chcialem zagrac na serwerze PyLife po przerwie gdy juz mialem panel logowania wyskoczyla konsola ze jestem zbanowany na tym serwerze. Dowody: Brak dowodów Coś od siebie: Przepraszam nigdy juz tak nie zrobie. Przepraszam bym chcial pograc znow na serwerze.
 13. Dobrze oddam pieniadze ale nie dodal ze zgodzil sie abym oddal mu mniej pieniedzy bo to nie mialo sensu ze 30k doplaty wiec potem napisalem do niego a nie dodal tego w swojej skardze
 14. Nick: Vacossek Serial: 690F3A2F218069E3FD41A9CE39EEDE94 Staż na serwie: 141godzin Nick admina: ~DeadPool~ Powód zbanowania: "Wyjaśnij na forum" Krótki opis sytuacji: Chcialem zagrac na serwerze PyLife po przerwie gdy juz mialem panel logowania wyskoczyla konsola ze jestem zbanowany na tym serwerze. Dowody: Brak dowodów Coś od siebie: Juz nigdy tak nie bedzie. Chociaz jestem zdziwiony bo pojechalem na wakacje i przyjezdzam chce zagrac a tu ban wiec bym prosil o pomoc.
×
×
 • Create New...