Jump to content

XBaryX

Player
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About XBaryX

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

62 profile views
 1. Nick: XBaryX Mój serial:2574A3A3655414755947F37EA9E95FA2 Nick osoby oskarżonej: kjkjs Serial osoby oskarżonej: ‎B68EFA8256EB9691047B9C9D20760803 Dowody: - Opis: Otóż kolega taranował mój motocykl, lecz po całej sytuacji przeprosił za swoje zachowanie, byliśmy razem na tsie więc od razu mnie przeprosił. Proszę więc o cofnięcie kary, którą otrzymał. (Odebranie prawa jazdy).
 2. Otóż chciałabym prosić o uniewinnienie gracza kjkjs, który dostał zakaz prowadzenia pojazdów, ponieważ taranował motocykl, gracz dołączył do mnie na tsa po czym kulturalnie przeprosił za zaistniałą sytuację.
 3. Polecam nauczyć się odpowiadać na pytania, ortografii też 😂😂
 4. Ciekawi mnie jeszcze czy w realu byś miał takie gadanie (Nie powinno porównywać się gry do prawdziwego życia) ale dam ci typie przykład. Wypadek się stał z twojej winy, moje pytanie jest więc takie czy też byś mu tak odpowiedział jak mi? Ile? Za co? Ja w cysternach pracuję XD No śmiech na sali 😂😂 Ps. Jakbym komuś tak powiedział jak do cb to też by gnój był 😁
 5. Nie tłumacz się o innych ludziach. Większość osób na serwerze jest naprawdę wyrozumiałych, ale czy ty nadajesz się do nich daje wiele do życzenia Jednak najśmieszniejsze w tym jest to, że teraz próbujesz pokazać jakie masz gadanie na forum? Śmieszne naprawdę, w grze już takiego nie miałeś haha. Naprawdę uśmiałem się do łez 😂😂
 6. No sorry, ale twoje pierdzielenie to już na poziomie dziecka z podstawówki np. Ja: Płać Ty: Ile? Za co? Ja: Auto mi Rozwaliłeś. Ty: Mam pracę. Co chwila się pytałeś ile a potem i tak mówiłeś że za co. Gościu i to kłamstwem nie smierdzi?
 7. Słuchaj gościu, no dobra nie mam dowodów ale powiedz dlaczego kłamiesz, doskonale wiem ze to ty. Sugerując po twoich odpowiedziach 'za co' gościu ciągle w kółko mówiłeś to samo więc jedno mogę powiedzieć że mądry za bardzo to ty nie jesteś Mówię ci że źle zrobiłem, kłamałem o tym że dowody mam, ale wiesz co okłamywanie samego siebie jest najgorsze. Na serio gościu weź se to do serca, nigdy nie staram się kłamać, ale widać w twoim przypadku do najmądrzejszego sposobu to nie należy. Jestem gotowy przyjąć karę, więc mam jaja, ale niektórzy by się sprzeciwiali temu. Powiedz mi aż trudno się przyznać do błędu? Akurat się przyznałem i powinieneś to docenić, ale widać że nie ma co w ogóle z tobą gadać.
 8. Dobrze, emocje mnie poniosły mega za granicę rozsądku, ale na serio dlaczego kłamiesz jak dobrze wiesz że to ty byłeś. Więc, nie rozumiem dlaczego kłamiesz.
×
×
 • Create New...