Jump to content

TangoMilonga

Player
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobra

1 Follower

About TangoMilonga

 • Rank
  CJ
 • Birthday 07/02/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Kowary

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wyjaśnienie Witam oczywiście skarga jest słuszna i rozumiem tego gracza w 100% bo nie raz jak chciałem wystawić swoje pojazdy nie raz zdarzało się jechać 15 razy na mechanika z powodu taranu przez innych graczy. Lecz często gęsto wysyłam ss z taranem na giełdzie lecz niektórzy powtarzam niektórzy członkowie administracji mają to prosto mówiąc w poważaniu lecz mniejsza. Oczywiście zasługuję na karę i nie będę tutaj was robić w konia że jakieś lagi czy coś innego najzwyczajniej tak owa sytuacja miała miejsce lecz jeżeli gracz wypowie się niżej w komentarzu i będzie chciał pójść na kompromis mogę mu w ramach rekompensaty za szkody wysłać na przykład 5k za szkody oczywiście wiemy że szkody były na dużo mniejszą skale lecz 5k mogę graczu oczywiście wysłać także czekam na odzew @kvnzx.)) w komentarzu Dziękuje i pozdrawiam .
 2. Nick: DoMyciaGnoju Staż: 208h Serial: 9957AB58FAD86A340654695FBF79DD94 Nick osoby zawieszającej: Ukyori* Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Skróciłem droge do mecha autostradą na mecha LV tune Dowody: Przyznaje się do tego Coś od siebie: Prosił bym o zwrot prawa jazdy bądź skrócenie kary ponieważ bardzo potrzebuje teraz prawa jazdy tym bardziej że niedawno zostało mi one oddane . @Ukyori*
 3. Nick: DoMyciaGnoju Staż: 204h Serial: 9957AB58FAD86A340654695FBF79DD94 Nick osoby zawieszającej: |PROFESOR|Resku Powód zawieszenia prawa jazdy: jazda pod prąd Opis sytuacji: Przejechałem pod prąd mały kawałek z FC do LV na tym jakby moście nad autostradą Dowody: Nie posiadam dowodów przyznaje się do winy Coś od siebie: Prosił bym o zwrócenie prawa jazdy bądź skrócenie mi kary bardzo przepraszam tak to jest jak człowiek chce iść na skróty więcej nie popełnię tego błędu i bardzo przepraszam nic więcej nie mogę dodać i bardzo był bym wdzięczny jakby zostało mi zwrócone prawo jazdy Dziękuje .
 4. @Felus98 Nie wiedziałem o tym szczerze uświadomiłeś mi teraz także następnym razem będę ostrożniejszy i przepraszam jeszcze raz i jeżeli można proszę o zwrot prawa jazdy i przepraszam jeszcze raz za słowa skierowane ode mnie do Ciebie. A i jeszcze jeżeli osoba potrącona przeze mnie odezwie się w kom i ma ss czy coś daje 5k w ramach rekompensaty za szkody.
 5. Nick: DoMyciaGnoju Staż: 192h Serial: 9957AB58FAD86A340654695FBF79DD94 Nick osoby zawieszającej: @Felus98 Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Przestawię to w taki sposób ktoś napisał na mnie reporta z tego co napisał do mnie @Felus98 jechałem sobie naprawić autko bo miałem rozwalony zderzak i światła lecz reszta była w porządku . Jechałem z Tune lv do mecha na autostradzie bo nikogo na tune nie było i jak już wjeżdżałem na tą pochylnie zauważyłem Sentinela powiem jeszcze że jechałem z prędkością ponad 200km/h lecz żeby nie uderzyć w tego gościa zahamowałem myszką po chwili napisał do mnie płać chwile stałem rozglądnąłem się po moim aucie i nie widziałem totalnie żadnych szkód niż były wcześniej więc napisałem że w niego nie uderzyłem i normalnie odjechałem po wjeździe na mecha i napisaniu abc wywaliło mnie z auta i dostałem prawko na 2d . Dowody: --------------------- Coś od siebie: Według mnie powinieneś widzieć jakie miałem uszkodzone auto przed niby taranem i po taranie tym bardziej że jechałeś tak jakby ze mną także liczę na zwrot prawa jazdy i przepraszam za te wyzwiska ale puściły mi nerwy już konkretnie także przepraszam Cię za to bardzo serdecznie.
 6. Siedzę z Walszenko na discordzie A mi mówisz że nic nie wiem powiem ci tak każde GTA jest od 18 lat Takze nie powinieneś mieć tu prawa głosu tak ? Właśnie więc powtarzam aby twoje słowa wiecej nie były kierowane w moim kierunku Dziekuje.
 7. Twoje zdanie mam w dupie szczerze mój komentarz był skierowany do administracji rozpatrzającej tą sprawę a nie do ciebie i proszę aby twoje słowa w moją stronę nie były więcej kierowane bo jestes jedyną osobą którą na tym serwerze nienawidzę więc wypowiedzi od ciebie w moją stronę wsadź sobie w buty . Dziękuje
 8. Jest to słowo przeciwko słowu według mnie sprawa powinna zostać umorzona dziękuje .
 9. Nick: TangoMilonga Staż: 171h Serial: 9957AB58FAD86A340654695FBF79DD94 Nick osoby zawieszającej: @WengoszPlamisty.rc Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Taranowanie innych Dowody: Przyznaję się że owa sytuacja miała miejsce. Coś od siebie: Sytuacja owszem miała miejsce lecz był to mój kolega i nie ma do mnie za ten taran urazy lecz jeżeli tak nie można rozumiem i zaręczam że tak owa sytuacja nie będzie więcej miała miejsca i proszę o zwrot mojego prawa jazdy . @WengoszPlamisty.rc
 10. Nick: TangoMilonga Staż: 166h Serial: 9957AB58FAD86A340654695FBF79DD94 Nick osoby zawieszającej: @WengoszPlamisty.rc Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Taranowanie innych Dowody: Przyznaję się że owa sytuacja miała miejsce. Coś od siebie: Taranowałem kolegę przepraszam za to więcej taka sytuacja nie będzie miała miejsca i jeszcze raz przepraszam i proszę o zwrot mojego prawa jazdy.
 11. Nick: TangoMilonga Staż: 157h Serial: 9957AB58FAD86A340654695FBF79DD94 Nick osoby zawieszającej: @WengoszPlamisty.rc Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Jeździliśmy z kolegą Moniekk i taranowaliśmy się nawzajem dla śmiechu. Dowody: Przyznaję się że owa sytuacja miała miejsce. Coś od siebie: Chciałbym prosić o zwrot prawa jazdy taranowaliśmy się dla śmiechu lecz jeżeli tak nie można rozumiem i więcej taka sytuacja nie będzie miała miejsca przepraszam i jeszcze raz proszę o zwrot prawa jazdy .
×
×
 • Create New...