Jump to content

Egz0tic

Premium
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

About Egz0tic

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/25/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Data i godzina zdarzenia: 4.11.2019 około 23:24 Nick/pasek: Egz0tic.APK Nick/pasek oskarżonej osoby: |KOMIS|Schlodzony_BOLS Mój serial:E7DE6156A1A7A8D5126DF71304FF6FF4 Opis: Witam chciałbym prosić o sprawdzenie mojej wymiany z graczem |KOMIS|Schlodzony_BOLS ,ponieważ zostałem oszukany. Miałem zamiar kupić FMK jestera. Dany gracz zgłosił się z chęcią sprzedaży. Akcja potoczyła się tak ,że zaproponowałem to iż może zdemontować pozostały tune oprócz fmk. Zaproponowałem mu 180 k ,lecz nie miałem tego w samej gotówce. Miałem Cometa 2 z Rh1 i felgami Mega. Gracz zgodził się na wymianę pod warunkiem ,że dopłacę mu jeszcze 40 k. Zgodziłem się na to nie wiedząc kompletnie ile kosztuje fmk jester i ile wart jest mój comet. Gracz perfidnie wykorzystał to iż nie znałem się na cenach obydwóch aut i chciał na mnie zarobić widać było to po stylu jego pisania. Nawet mu przez myśl nie przeszło żeby podać mi cenę fmk jestera bo wiedział ,że jeśli się dowiem to nie będę chciał się wymienić. Tak jak napisałem wcześniej gracz wykorzystał moją niewiedzę. Ja również nie jestem bez winy byłem niedoinformowany ,lecz gracz wiedząc o tym myślał jedynie o zarobieniu na mnie pieniędzy. O: Wymagamy od graczy fair i zawsze reagujemy w takich wypadkach. Takie cwaniactwo nie jest dopuszczalne i grozi banem i/lub skasowaniem konta. Dowody w postaci logów: Nie posiadam ,lecz wymiana na pewno jest w logach z danego dnia i godziny. Proszę o sprawdzenie i pozdrawiam.
 2. Nick: Egz0tic.APK Staż: ponad miesiąc Serial: E7DE6156A1A7A8D5126DF71304FF6FF4 Nick osoby zawieszającej: Klocek. Powód zawieszenia prawa jazdy: DM pojazdem Opis sytuacji: Byłem z kolegą na strefie DM. Po chwili przyjechała jakaś osoba i zaczęła taranować mój samochód aż w końcu udało mu się wywrócić moje auto. Kolega pomógł za pomocą komendy mi je odwrócić. Osoba ta wysiadła z auta i chcąc się obronić zacząłem ją przejeżdżać nie wiedząc ,że to zakazane. Dowody: Brak Coś od siebie: Chciałbym przeprosić i zapewnić ,że następnym razem nie będę już nikogo przejeżdżał tylko zacznę po prostu uciekać.
 3. Nick: Egz0tic.APK Staż: 1 miesiąc Serial: E7DE6156A1A7A8D5126DF71304FF6FF4 Nick osoby zawieszającej: Beezy Powód cofnięcia licencji lotniczej : lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji : Podczas lotu samolotem ekran zmienił mi się na kolor czarny i nie mogłem nic z tym zrobić. Próbowałem włączyć menedżer zadań ,lecz wciąż nic nie mogłem zrobić. Jedynie po restarcie komputera mta zaczęło pracować prawidłowo. Dowody: Brak Coś od siebie: Chciałbym przeprosić za lądowanie poza lotniskiem ,lecz nie miałem na to wpływu. Bez jakiejkolwiek orientacji nie byłem w stanie wylądować na lotnisku bądź dowiedzieć się chociaż gdzie jestem. Wiem to iż mogłem napisać raport o rozbiciu się samolotem ,ale nie myślałem wtedy o tym ,ponieważ myślałem i szukałem sposobu na przywrócenie mta do właściwej pracy.
 4. Nick: Egz0tic Staż: 1 miesiąc Serial: E7DE6156A1A7A8D5126DF71304FF6FF4 Nick osoby zawieszającej: Klocek. Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Wiozłem gracza do przechowywalni aut w fort carson kazał mi skręcić w stronę ,która była pod prąd posłuchałem się go z uwagi na to iż żaden samochód nie nadjeżdżał. Jechałem pod prąd jedynie przez około 15 sekund. Dowody: Brak Coś od siebie: Chciałbym przeprosić i zapewnić ,że nie będą słuchał się nieznajomych oraz nie będę jeździł pod prąd. Jest to moja pierwsza kara na serwerze przed nią miałem jedynie ostrzeżenie. Jeszcze raz przepraszam już będę grzeczny.
×
×
 • Create New...