Jump to content

/MECH/Plandeki

Player
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

166 Świetny Gość!

5 Followers

About /MECH/Plandeki

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/16/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Bydgoszcz
 • Zainteresowania
  Trenowanie wątroby na czas

Recent Profile Visitors

758 profile views
 1. plandeka :(( 

  już bez SAMC 

 2. Model pojazdu: Buffalo Przebieg: 13k Cena: (wywoławcza) 240k Kolor: Biały Felgi: Cutter Kolor Świateł: Czerwony Tuning: Mk1/Mk2/Mk3/Rh1/Koła Ultra-wide/Atrapa nitro Zdjęcie Pojazdu:*wymagane*
 3. gz misiaczku pysiaczku

  1. /MECH/Plandeki
  2. Byialy*
  3. BORixson

   BORixson

   zazdrosny jest ;) ale i tak kc @|SMSA|OPSM|Byialy*986 💓

 4. Dzięki @Orkisze za nominacje 😎 Zostań w domu i graj na pylu XD Plandeki i Tedyy pozdrawiają bez nominacji 😄
 5. Nie mam nic więcej do dodania, jeżeli gracz również to odpuszczam.
 6. Ty sobie żartujesz Andrzejku? A ty co robiłeś? Czemu jeździłeś jak w Anglii? Bo to TY przyznałeś się do celowej jazdy pod prąd. U mnie to był przypadek + błąd synchronizacji u Ciebie. J/w. Piszesz takie rzeczy, a sam jeździsz pod prąd. Udajesz niewinnego i piszesz na mnie skargę o parę euro. No naprawdę. Mam prośbę, w następnej odpowiedzi nie rób kurtyzany z logiki, błagam Cię. Plik z nagrania został uszkodzony przy nagrywaniu OBS. Nie wiem co się stało, możesz w to wierzyć, bądź nie. Moją osobę mało to obchodzi. Jednak jak sam widzisz z screenów w mojej poprzedniej odpowiedzi, na screenach i Twoim filmie doskonale widać, że u mnie uderzenie nastąpiło na moim pasie i później. Oczywiście. Zapłacę Ci 150€ ale tylko i wyłącznie w przypadku w którym to administrator osądzi o mojej, bądź Twojej winie. Ja jestem chętny do zapłaty Ci 150€ ale chciałbym żeby ta wina została potwierdzona przez administratora, który będzie sprawdzał tę skargę. J/w. Plik był uszkodzony przez OBS. Zapłacę Ci jeśli administrator osądzi o mojej winie. Na nagraniu widać, że był błąd synchronizacji i zostałem uderzony na MOIM pasie.
 7. To trochę dziwne.. Wiesz czemu? Zobacz, Twoja widoczność sięga daleko. Miałeś na tyle czasu, by np. - Zauważyć, że nie zmieniam toru jazdy. - Zjechać na pobocze i się zatrzymać - Zwolnić, by zminimalizować zagrożenie kolizji - Użyć ogranicznika i się w ten sposób zatrzymać A Twoją reakcją było... Uderzenie we mnie? No zaiste, ciekawe. A nie. Przepraszam, nazwałeś to "uniknięciem kolizji" XD Teraz dogłębna analiza tego co napisałeś. Czyli przyznajesz się, że Twoja jazda pod prąd była celowym zabiegiem, mającym na celu skrócenie sobie czasu dojazdu do najbliższego klienta? Fajnie się bawisz. A wiesz, że to łamanie przepisów KRD, które również obowiązują w łatwiejszej formie na serwerze? W przeciwieństwie do Ciebie, zostałem na tym pasie, bo zauważyłem pojazd jadący pod prąd, gdybym wrócił na swój pas spowodowałbym kolizję, a ty byś napisał skargę z opisem "BO TEN ZŁY PLANDEKI TO SPECJALNIE UDERZYŁ". No ale, ja Ciebie widziałem wcześniej zmierzającego na pasie pod prąd, więc pozostałem na moim pasie w celu uniknięcia kolizji, to TY uderzyłeś we mnie specjalnie, i to TY jechałeś celowo pod prąd, by skrócić sobie kurs o 5 sekund. Szczerze mówiąc, myślę, że @reeziak;fg po prostu nie chce tracić na Ciebie punktów, no po prostu szkoda.
 8. Cześć tu plandeki Zaczniemy od analizy Twojego filmu, którą zajął się @reeziak;fg w statusie do Ciebie. Jak dobrze widzimy, Ty jechałeś pod prąd i ja u Ciebie również jechałem pod prąd. Natomiast Ty przerwałeś jazdę pod prąd i uderzyłeś we mnie specjalnie. Nie skręcałeś, by uniknąć kolizji. Mówi o tym kodeks cywilny w art. 362: "Jeżeli poszkodowany przyczynił się do powstania lub zwiększenia szkody, obowiązek jej naprawienia ulega odpowiedniemu zmniejszeniu, stosownie do okoliczności, a zwłaszcza do stopnia winy obu stron". Doskonale widać to tutaj No ale dobra, przejdźmy dalej Pierwszeństwo. Bezwzględne pierwszeństwo ma osoba, która znajduje się na pasie. Ty mi tego pierwszeństwa nie ustąpiłeś. I tutaj nieważne jest to, czy łamię przepisy czy nie, bo kodeks drogowy o tym nie mówi. Ja bym został ukarany za jazdę pod prąd, Ty byś został ukarany za jazdę pod prąd i przyczynienie się znacząco do kolizji, a wina za same spowodowanie kolizji byłaby obopólna. Dobra, lećmy dalej. Czemu jechałeś pod prąd? Bo nie dostosowałeś prędkości do warunków jazdy, no albo celowo wjechałeś na ten pas, ale to jest pewnie nieważny szczegół, co nie? Synchronizacja MTA. Jak wszyscy dobrze wiemy, synchronizacja działa, albo nie działa. Zależy jaki ma dzień. A teraz zadziałała tak, że ja w Ciebie uderzyłem jak Ty jechałeś pod prąd, a ty we mnie jak JA jechałem pod prąd. Normalnie jazda pod prąd Schrödingera, jest, a jednocześnie jej nie ma. Już tłumaczę. Tu jest uderzenie z Twojej perspektywy. A tu jest uderzenie z mojej perspektywy (na Twoim filmie) Ja od siebie proponuję polubowne załatwienie sprawy. A @reeziak;fg dzięki za pomoc. Sam bym tego tak ładnie nie rozkminił." W dodatku nie wiem dlaczego napisałeś wariat w wypożyczonym aucie skoro jest to moja Alpha
 9. Posiadam już calą kwotę i moge zrobić przelew nawet zaraz @Szakal_
 10. Data i godzina zdarzenia: 12.03.2020r Godzina 23:00 Nick/pasek: |MECH|Plandeki Nick/pasek oskarżonej osoby: SAJMONP4 Mój serial: 1FDD7A3E392C4DF211C3B807CB9D6794 Opis: Stojąc w kolejce na mechaniku w celu naprawienia maski, gracz wyszedł z pojazdu i gdzieś pobiegł (nie pisząc że idzie do bankomatu tylko po prostu zostawił tam pojazd) to wjechałem na stanowisko i gdy wrócił staranował mnie wyjeżdzając we mnie. Dowody w postaci logów:
 11. **Nie karać punktami** Jestem osobą, która jest wstanie odkupić pojazd żeby gracz przelał zalegające pieniądze.
 12. Model pojazdu:Comet Przebieg: Obojętny Cena: rozsądna :) Felgi: każde :)
 13. *nie karać punktami* Czym nagrywasz bo ładna jakość?
 14. Data i godzina zdarzenia: 2020-02-07 około godziny 00:50 Nick/pasek Nick/pasek oskarżonej osoby: reiwiloo Mój serial: 1FDD7A3E392C4DF211C3B807CB9D6794 Opis: -Gracz zwija mi stanowisko pracy -Trolluje w postaci wiadomości ,,zapraszam tu obok kradną xD'' -Wybiega poza linie stanowiska (zająłem je) po czym wszedł i naprawił auto na moim miejscu, prosiłem go o opuszczenie jednak dopiero zrobił to gdy naprawił pojazd. Proszę o zakaz pracy dla tego pana bo jest on już nudny. Dowody w postaci logów: [2020-02-07 01:01:21] [Output] : 1 reiwiloo: zapraszam tu obok kradną xD Dowody w postaci screenów (myślałem że miałem obs'a odpalonego jednak skrót klawiszowy pod którym mam przypisane nagrywanie nie zadziałał) PS: Przepraszam za słownictwo na czacie org ale typ mnie tak zagotował że szok.. na 1 ss, którego wywaliłem i już go nie widać.
×
×
 • Create New...