Jump to content

VacceS

Player
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About VacceS

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/06/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  Lubię grać w gry typu MTA :)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: VacceS Serial: 03A9C4CC473FADDA37B7A3F50C4D7694 Staż na serwie: 1 dzień Nick admina: @Maga Powód zbanowania: cbk Krótki opis sytuacji: Wszedłem na serwer, zrobiłem binda z przekleństwami oraz słowami które obrażają administracje jak i serwer, klikałem w tego binda aż zostałem zbanowany z powodem CBK. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Przyznaję się do winy, obrażałem serwer oraz administracje. Przepraszam za moje zachowanie, wiem że zachowałem się skandalicznie. Jeśli jest taka możliwość bardzo proszę o zdjęcie kary. Minęło już sporo czasu, proszę dać mi szansę. Chciałbym powrócić na serwer. Przepraszam, ze skłamałem w poprzednich apelacjach. Mam nadzieje, ze dasz mi ostatnią szansę. Jeśli będzie taka możliwość, w zamian za UB poproszę karę wyciszenia. Pozdrawiam
 2. Oferuję dać mi karę wyciszenia, przepraszam jeszcze raz. Chciałbym już pograć ma serwerze :c. Proszę mi zaufać, będę się starał aby nie być już karany za CBK.
 3. Nick: VacceS Serial: 03A9C4CC473FADDA37B7A3F50C4D7694 Staż na serwie: 1 dzień Nick admina: @Maga Powód zbanowania: cbk Krótki opis sytuacji: Wszedłem na serwer, zrobiłem binda z przekleństwami oraz słowami które obrażają administracje jak i serwer, klikałem w tego binda aż zostałem zbanowany z powodem CBK. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Przyznaję się do winy, obrażałem serwer, administrację oraz graczy. Przepraszam za moje zachowanie, wiem że zachowałem się skandalicznie. Jeśli jest taka możliwość bardzo proszę o zdjęcie kary. Czekam już bardzo długo i dotarło do mnie to co uczyniłem. Proszę o ostatnią szansę. Proszę mi dać ostatnią szansę. Przyznaję się, kłamałem w poprzednich apelacjach na temat moich kar. Proszę mi dać karę wyciszenia wzamian za UB.
 4. Nick: VacceS Serial: 03A9C4CC473FADDA37B7A3F50C4D7694 Staż na serwie: 1 dzień Nick admina: @Maga Powód zbanowania: cbk Krótki opis sytuacji: Wszedłem na serwer, zrobiłem binda z przekleństwami oraz słowami które obrażają administracje jak i serwer, klikałem w tego binda aż zostałem zbanowany z powodem CBK. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Przyznaję się do winy, obrażałem serwer, administrację oraz graczy. Przepraszam za moje zachowanie, wiem że zachowałem się skandalicznie. Jeśli jest taka możliwość bardzo proszę o zdjęcie kary. Czekam już bardzo długo i dotarło do mnie to co uczyniłem. Proszę o ostatnią szansę.
 5. Nick: VacceS Serial: 03A9C4CC473FADDA37B7A3F50C4D7694 Staż na serwie: 1 dzień Nick admina: @Maga Powód zbanowania: cbk Krótki opis sytuacji: Postanowiłem dołączyć do serwera PYLife, ponieważ duzo osób mi polecało i chwaliło owy serwer a więc dołączyłem ale niezbyt przypadł mi do gustu i postanowiłem trochę powyzywać Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem, zachowałem się skandalicznie, moje zachowanie było naganne i bardzo tego żałuje, jeśli dostanę drugą szansę poprawię się i obiecuję, ze taka sytuacja nie będzie miała więcej miejsca. Bardzo przepraszam administrację serwera, a szczególnie Magę, która musiała patrzeć na moje głupie zachowanie. Przed zrobieniem tego konta nie miałem innych na tym komputerze, jest to nowe konto i nie miałem innych, także przed tym banem nie miałem żadnych banów/wyciszeń za CBK. Jestem grzecznym chłopcem lecz wiadomo każdy ma dobre i złe dni. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji, ponieważ chciałbym pograć z kolegami, ewentualnie można mi zmienić karę na wyciszenie na kilka dni.
 6. Nick: VacceS Serial: 03A9C4CC473FADDA37B7A3F50C4D7694 Staż na serwie: 1 dzień Nick admina: @Maga Powód zbanowania: cbk Krótki opis sytuacji: Postanowiłem dołączyć do serwera PYLife, ponieważ duzo osób mi polecało i chwaliło owy serwer a więc dołączyłem ale niezbyt przypadł mi do gustu i postanowiłem trochę powyzywać Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem, zachowałem się skandalicznie, moje zachowanie było naganne i bardzo tego żałuje, jeśli dostanę drugą szansę poprawię się i obiecuję, ze taka sytuacja nie będzie miała więcej miejsca. Bardzo przepraszam administrację serwera, a szczególnie Magę, która musiała patrzeć na moje głupie zachowanie. Przed zrobieniem tego konta nie miałem innych na tym komputerze, jest to nowe konto i nie miałem innych, także przed tym banem nie miałem żadnych banów/wyciszeń za CBK. Jestem grzecznym chłopcem lecz wiadomo każdy ma dobre i złe dni. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji, ponieważ chciałbym pograć z kolegami, ewentualnie można mi zmienić karę na wyciszenie na kilka dni.
 7. Nick: VacceS Serial: 03A9C4CC473FADDA37B7A3F50C4D7694 Staż na serwie: 1 dzień Nick admina: @Maga Powód zbanowania: cbk Krótki opis sytuacji: Postanowiłem dołączyć do serwera PYLife, ponieważ duzo osób mi polecało i chwaliło owy serwer a więc dołączyłem ale niezbyt przypadł mi do gustu i postanowiłem trochę powyzywać Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem, zachowałem się skandalicznie, moje zachowanie było naganne i bardzo tego żałuje, jeśli dostanę drugą szansę poprawię się i obiecuję, ze taka sytuacja nie będzie miała więcej miejsca. Bardzo przepraszam administrację serwera, a szczególnie Magę, która musiała patrzeć na moje głupie zachowanie. Przed zrobieniem tego konta nie miałem innych na tym komputerze, jest to nowe konto i nie miałem innych, także przed tym banem nie miałem żadnych banów/wyciszeń za CBK. Jestem grzecznym chłopcem lecz wiadomo każdy ma dobre i złe dni. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji, ponieważ chciałbym pograć z kolegami, ewentualnie można mi zmienić karę na wyciszenie na kilka dni.
 8. Nick: VacceS Serial: 03A9C4CC473FADDA37B7A3F50C4D7694 Staż na serwie: 1 dzień Nick admina: @Maga Powód zbanowania: cbk Krótki opis sytuacji: Postanowiłem dołączyć do serwera PYLife, ponieważ duzo osób mi polecało i chwaliło owy serwer a więc dołączyłem ale niezbyt przypadł mi do gustu i postanowiłem trochę powyzywać Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem, zachowałem się skandalicznie, moje zachowanie było naganne i bardzo tego żałuje, jeśli dostanę drugą szansę poprawię się i obiecuję, ze taka sytuacja nie będzie miała więcej miejsca. Bardzo przepraszam administrację serwera, a szczególnie Magę, która musiała patrzeć na moje głupie zachowanie.
 9. Nick: VacceS Serial: 03A9C4CC473FADDA37B7A3F50C4D7694 Staż na serwie: Na tym koncie 1 dzień, ale miałem jeszcze inne konto na którym grałem dobre 2 lata, ale niestety zapomniałem hasła do tamtego konta. ( Miałem sporą przerwę i wszystko zapomniałem co i jak było na serwerze, to było dawno i wiadomo kiedyś był inny. ) Nick admina: @Maga Powód zbanowania: CBK Krótki opis sytuacji: Połączyłem się z serwerem, nie spodobał mi się więc postanowiłem trochę powyzywać, bardzo tego żałuje, więcej się to nie powtórzy. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Chciałbym bardzo przeprosić Administrację serwera, już nie będę wyzywał administracji oraz graczy, obiecuję, ze taka sytuacja więcej się nie powtórzy. bardzo żałuje tego, ze wyzywałem w Reportach.
×
×
 • Create New...