Jump to content

VacceS

Player
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About VacceS

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/06/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  Lubię grać w gry typu MTA :)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: VacceS Serial: 03A9C4CC473FADDA37B7A3F50C4D7694 Staż na serwie: 1 dzień Nick admina: @Maga Powód zbanowania: cbk Krótki opis sytuacji: Postanowiłem dołączyć do serwera PYLife, ponieważ duzo osób mi polecało i chwaliło owy serwer a więc dołączyłem ale niezbyt przypadł mi do gustu i postanowiłem trochę powyzywać Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem, zachowałem się skandalicznie, moje zachowanie było naganne i bardzo tego żałuje, jeśli dostanę drugą szansę poprawię się i obiecuję, ze taka sytuacja nie będzie miała więcej miejsca. Bardzo przepraszam administrację serwera, a szczególnie Magę, która musiała patrzeć na moje głupie zachowanie. Przed zrobieniem tego konta nie miałem innych na tym komputerze, jest to nowe konto i nie miałem innych, także przed tym banem nie miałem żadnych banów/wyciszeń za CBK. Jestem grzecznym chłopcem lecz wiadomo każdy ma dobre i złe dni. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji, ponieważ chciałbym pograć z kolegami, ewentualnie można mi zmienić karę na wyciszenie na kilka dni.
 2. Nick: VacceS Serial: 03A9C4CC473FADDA37B7A3F50C4D7694 Staż na serwie: 1 dzień Nick admina: @Maga Powód zbanowania: cbk Krótki opis sytuacji: Postanowiłem dołączyć do serwera PYLife, ponieważ duzo osób mi polecało i chwaliło owy serwer a więc dołączyłem ale niezbyt przypadł mi do gustu i postanowiłem trochę powyzywać Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem, zachowałem się skandalicznie, moje zachowanie było naganne i bardzo tego żałuje, jeśli dostanę drugą szansę poprawię się i obiecuję, ze taka sytuacja nie będzie miała więcej miejsca. Bardzo przepraszam administrację serwera, a szczególnie Magę, która musiała patrzeć na moje głupie zachowanie. Przed zrobieniem tego konta nie miałem innych na tym komputerze, jest to nowe konto i nie miałem innych, także przed tym banem nie miałem żadnych banów/wyciszeń za CBK. Jestem grzecznym chłopcem lecz wiadomo każdy ma dobre i złe dni. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji, ponieważ chciałbym pograć z kolegami, ewentualnie można mi zmienić karę na wyciszenie na kilka dni.
 3. Nick: VacceS Serial: 03A9C4CC473FADDA37B7A3F50C4D7694 Staż na serwie: 1 dzień Nick admina: @Maga Powód zbanowania: cbk Krótki opis sytuacji: Postanowiłem dołączyć do serwera PYLife, ponieważ duzo osób mi polecało i chwaliło owy serwer a więc dołączyłem ale niezbyt przypadł mi do gustu i postanowiłem trochę powyzywać Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem, zachowałem się skandalicznie, moje zachowanie było naganne i bardzo tego żałuje, jeśli dostanę drugą szansę poprawię się i obiecuję, ze taka sytuacja nie będzie miała więcej miejsca. Bardzo przepraszam administrację serwera, a szczególnie Magę, która musiała patrzeć na moje głupie zachowanie.
 4. Nick: VacceS Serial: 03A9C4CC473FADDA37B7A3F50C4D7694 Staż na serwie: Na tym koncie 1 dzień, ale miałem jeszcze inne konto na którym grałem dobre 2 lata, ale niestety zapomniałem hasła do tamtego konta. ( Miałem sporą przerwę i wszystko zapomniałem co i jak było na serwerze, to było dawno i wiadomo kiedyś był inny. ) Nick admina: @Maga Powód zbanowania: CBK Krótki opis sytuacji: Połączyłem się z serwerem, nie spodobał mi się więc postanowiłem trochę powyzywać, bardzo tego żałuje, więcej się to nie powtórzy. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Chciałbym bardzo przeprosić Administrację serwera, już nie będę wyzywał administracji oraz graczy, obiecuję, ze taka sytuacja więcej się nie powtórzy. bardzo żałuje tego, ze wyzywałem w Reportach.
×
×
 • Create New...