Jump to content

MechTuneLosSantos

Player
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Świetny Gość!

3 Followers

About MechTuneLosSantos

 • Rank
  CJ
 • Birthday 03/01/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska
 • Zainteresowania
  Jak u Deilo

Recent Profile Visitors

232 profile views
 1. O nie napisał że pozdrawia kibica z smsa tylko ogólnie jego. Kozaczki wywiadzik. Oby tak dalej.
 2. Nick z discorda: Deilo Wiek: 20 Kto Cię zbanował: @Maga Powód zbanowania: Napisałem gdy byłem w redakcji prasowej K69N tutaj mogę jeszcze pisać. Pewnie za to Krótki opis co zrobiłeś: Napisałem na kanałach redakcji prasowej k69n tutaj mogę jeszcze pisać (miałem punkty na forum), po nie długim czasie patrzę i nie ma serwera discord pylife. Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/forums/topic/345952-wniosek-o-odbanowanie-na-discordzie-deilo-zbanowany-przez/?tab=comments#comment-2526616 Coś od siebie: proszę o ub, bo na discord zacznie się chyba przenosić TS. , a ja nie mogę wbić na niego. Jeżeli discord zastąpi TS3 na którym nie mam żadnego bana, to pisząc podanie do grupy/frakcji nie będę mógł napisać, bo przy pytaniu czy posiadasz discorda (serwer pylife.pl) napisze NIE i jak grać z innymi? @Magano wybacz proszę, przecież napisanie słów "Tutaj mogę jeszcze pisać" chyba nie jest aż tak strasznym przestępstwem, żeby bana dostać i nie dostać unbana pisząc apelacje. Nikogo nie zwyzywałem, do nikogo żalu tam nie wylałem. To wygląda w ten sposób (taki przykład) jakby moje pierwsze słowo po urodzeniu było MAMA i byłaby ona zła a nie zadowolona że jej dziecko powiedziało. Więc nie wiem dlaczego ta twoja złość. Przepraszam i proszę o UB
 3. Witamy wśród żywych 

 4. Greenwood, przebieg ok. 5k,id duże, kolorowe lampki, felgi Wires jak dobrze pamiętam. Cena 32k+pod
 5. Czyli napis, który wyskakuje pod F8 (że sprzęt nie spełnia wymogów, ma za słabe parametry techniczne)??? Jeżeli tak to jest złe. Muszę sprawdzić twoją opcje. Ja mam ten spam głównie gdy wyjadę w strefę DM. Potem chwila przerwy i znowu to samo SPAM SPAM I JESZCZE RAZ SPAM. Kiedyś raz miałem ten napis i wystarczyło, a teraz bez przerwy. 2 razy na 00.00.01 sekundę.
 6. Dobrze wiem jak pisze, przez przypadek tego nie napisałem. xD
 7. Niech kolega napisze apelacje Administracja nie pośredniczy w pożyczkach między graczami i nie przenosi nic z konta na konto w takich przypadkach.
 8. MechTuneLosSantos

  Perły

  A to musisz już szukać. Pewnie te które są w miastach są na powierzchni albo w płytkim jeziorku
 9. Wszystko sprawdzisz pod f8. Loguj się na serwerze. Wtedy konsola cie wyrzuci
×
×
 • Create New...