Jump to content

NilsiaczeQQ

Player
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

About NilsiaczeQQ

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odniesienie: Warto przy tym wspomnieć,iż wszystko odbywało się w strefie DM.Przepychaliśmy się pojazdami po czym ty wysiadłeś z pojazdu,w czasie kiedy ja byłem rozpędzony.Pojazdu nie dało się skręcić w taki sposób,aby w ciebie nie uderzyć. tyle z mojej strony.Miłego dnia!
 2. XDDDDD.Po logach da się wszystko wywnioskować.Logi oczyszczają mnie z zarzutów,a ty próbujesz się bronić na siłę IMO. To tyle z mojej strony.Milego dnia!
 3. Odniesienie: Jeżeli chcesz - zobacz logi.Jeżeli zniszczyłbym pojazd,to raczej bym go odpalał kilka razy,jednakże w logach widać tylko jedno odpalenie pojazdu To tyle z mojej strony!Miłego dnia!
 4. Odniesienie: Podoba mi się twoje zachowanie.Nie ogarniasz tego co mówisz,a potem masz do mnie pretensje i chcesz postawić mnie w złej sytuacji,mimo swojej złej argumentacji oraz braku dowodów potwierdzających każde twoje stwierdzenie. Tyle z mojej strony.Miłego dnia!
 5. Odniesienie: (Jest to mój ostatni post do południa) Boże kocham takie sytuacje :3 -Jako pierwszy kazałem ci pokazać dowody i jeszcze ich się nie doczekałem. -Przeczytaj dokładnie to,co napisałem o rozmowie,a potem mi mów ,czy mieszam się w zeznaniach,czy też nie. Z mojej strony to wszystko.Miłego dnia!
 6. Odniesienie: -Ostatnim kierowcą był TheDowski.Równie dobrze on mógł zniszczyć pojazd. -Owszem jeździłem premierem.Jednakże tak jak pisałem wyżej - nie był on uszkodzony.Jeżeli twierdzisz inaczej - pokaż dowody (Tylko nie pisz mi znowu,że "KrulTheDowskiToPotwierdzi",bo szczerze mówiąc robi się to już nudne) -Jestem ciekaw ile razy musiałeś edytować ten regulamin,aby potwierdzić swoją wyższość.Powtórzę to co napisałem w skardze na mój temat"Mieszasz sie w zeznaniach".(Jako dowód mogę podać rozmowę na discordzie) -Jestes pewien,że nie było cbk? Jutro udowodnię to logami 😛 .Właściwie na końcu wiadomości znieważyłeś moją osobę. -Dogryzalem Dowskiemu hmm... Sytuacja z mechanikiem wyjaśniona w skardze na mój temat.Innych sobie nie przypominam.Jezeli chcesz mnie olśnić,to śmiało,ale pamiętaj przy tym o podaniu dowodów.Jednakze warto zwrócić uwagę na tekst dowskiego bezpośrednio po sytuacji (dowód logi) "Dezera już uwaliłem,chcesz być następny?"To chyba podchodzi pod grozby. -Ahh.. Przed chwilą podawałeś przyczynę,ale chyba nie tej osobie co trzeba. To wszystko z mojej strony.Milego dnia
 7. Data i godzina zdarzenia:2.11.2019 - 3.11.2019 Nick/pasek:NilsiaczeQQ Nazwa organizacji:Mafia San Andreas Link do panelu organizacji (panel.pylife.pl http://panel.pylife.pl/organizacje/6657 Mój serial:6FFA58F046EBF78411C7D7F6246E68F3 Opis:Dnia 2 września dołączyłem do organizacji.Od dołączenia minęła max godzina,po czym musiałem wyłączyć komputer.Gdy wszedłem tego samego dnia ok.godziny 19:00,właściciel organizacji wysłał mi w prywatnej wiadomości link do kary: https://steamcommunity.com/groups/msamafiasanandreas/discussions/0/1640926712942517923/ Powodem było jak widać z linku powyżej - zniszczenie samochodu. Właściciel jako dowód obrał zdjęcie na którym ewidentnie widać,że nie jestem ostatnim kierowcą tego pojazdu.Obstawiam,iż organizacja wyłudza pieniądze poprzez niszczenie samochodów i dawanie innym graczom kar za przewinienia,które nie zostały dokonane przez nich.Dodam,że kiedy wyjmowałem pojazd z przechowalni,był w większości zatankowany,oraz naprawiony. Po tym wydarzeniu i delikatnej wymianie zdań (Właściciel okazywał cbk /jeżeli będzie trzeba - mogę pokazać logi/) TheDowski (zastępca właściciela) wyrzucił mnie z org. Po tym wydarzeniu zaczął się cbk ze strony zarządu org. w stronę mojej osoby. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy. Pozdrawiam NilsiaczeQQ!
 8. Nick: NilsiaczeQQ Serial:6FFA58F046EBF78411C7D7F6246E68F3 Staż na serwie: 1 miesiąc (łączny czas gry 56h) Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Skarga - https://pylife.pl/forums/topic/346659-skarga-na-gracza-nilsiaczeqq/ Krótki opis sytuacji:Dostałem bana za niezapłacenie u mechanika za farbę.Owszem zdarzyło się,ale nie posiadałem wtedy pieniędzy.Myślę,że mechanik powinien mieszać farbę po tym,jak zapłacę,ale wiem,że nie zwalnia mnie to z odpowiedzialności... a wyglądało to tak: Kupiłem perka na handel,po czym chciałem go pomalować.Udałem się więc do najbliższego mechanika (obok giełdy w Los Santos).Powiedziałem mu,żeby pomalował mi auto na kolor (Nie pamiętam jaki),po czym zapytałem się o cenę.W tym czasie on mieszał farbę.Kiedy okazało się,że mam zapłacić więcej niż w portfelu,odjechałem.Chciałem potem mu oddać pieniądze,ale nie zobaczyłem go już na serwerze - być może moje niedopatrzenie. Dowody: Logi z dnia 19.10.2019 ok godziny 15:00, Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Oddam kasę mechanikowi, w pierwszej sytuacji,kiedy go zobaczę.Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy.A! Zapomniałem dodać! Nie zostałem poinformowany o zwrocie pieniędzy przez mechanika.
 9. Nick: NilsiaczeQQ Serial:6FFA58F046EBF78411C7D7F6246E68F3 Staż na serwie: 1 miesiąc (łączny czas gry 56h) Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Skarga - https://pylife.pl/forums/topic/346659-skarga-na-gracza-nilsiaczeqq/ Krótki opis sytuacji:Dostałem bana za niezapłacenie u mechanika za farbę.Owszem zdarzyło się,ale nie posiadałem wtedy pieniędzy.Myślę,że mechanik powinien mieszać farbę po tym,jak zapłacę,ale wiem,że nie zwalnia mnie to z odpowiedzialności... a wyglądało to tak: Kupiłem perka na handel,po czym chciałem go pomalować.Udałem się więc do najbliższego mechanika (obok giełdy w Los Santos).Powiedziałem mu,żeby pomalował mi auto na kolor (Nie pamiętam jaki),po czym zapytałem się o cenę.W tym czasie on mieszał farbę.Kiedy okazało się,że mam zapłacić więcej niż w portfelu,odjechałem.Chciałem potem mu oddać pieniądze,ale nie zobaczyłem go już na serwerze - być może moje niedopatrzenie. Dowody: Logi z dnia 19.10.2019 ok godziny 15:00, Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Oddam kasę mechanikowi, w pierwszej sytuacji,kiedy go zobaczę.Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy.A! Zapomniałem dodać! Nie zostałem poinformowany o zwrocie pieniędzy przez mechanika.
×
×
 • Create New...