Jump to content

Lime*

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Świetny Gość!

About Lime*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 03/09/2005

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Według mnie kara powinna być jak najbardziej odwieszona. Nie chciała tego zrobić a nie chcący popełniła ten błąd. Oraz jeżeli 11h gra czyli widać ze zaczyna.
 2. dziękuje za wszystkie bumpy!
 3. Nick: DziXuWiek: 14Serial: FADE79EC71F505DC2CE696E1DD13B8A2Staż: 54h, a gram od 2k17!Powód zmutowania: Cbk.Krótki opis sytuacji: Jade se radiowozem do więzienia. I nagle coś mi odwala i pisze JPJPJPJPJPJP HWDP HWDP, przekleństwa które są cenzurowane i zabierane PG.Dowody: Nie rozumiem o jakie dowody chodzi i o co? Mam udowodnić, że przeklinałem/wyzywałem? Jest w skardze na Tuszek logi z tego.Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Nie wiem co mi odwaliło, ale nie da się cofnąć czasu więc.. Chce to naprawić i dlatego piszę tą apelacje. Mam premium i gold jeszcze aktywne 2 dni (premka) oraz Gold 6. I chciałbym je wykorzystać w 100%. A mute może się nie wydawać, ale bardzo ciężko się Dziękuje i Pozdrawiam.
 4. Model pojazdu Przebieg: lekko ponad 13k Cena: 39500 Kolor: Fioletowy Felgi: Żadne Kolor Świateł: George Sanderson (są unikatowe, tak mi wcześniejszy chłop mówił)! Tuning: Brak Zdjęcie Pojazdu:
 5. Nick: DziXuWiek: 14Serial: FADE79EC71F505DC2CE696E1DD13B8A2Staż: 44h chyba a konto od lipca 2k17Powód zmutowania CBKKrótki opis sytuacji: Jechałem z policja do wiezienia, i nagle coś mi odwaliło i napisałem HWDP, HWDP, JPJPJPJPJP. Dowody: Jakie dowody? Do czego?Link do poprzedniego podania:(Podaj link do poprzedniego podania, jeżeli niebyło poprzedniego podania pozostaw te pole puste)Coś od siebie: Chciałbym dostać tego unmute'a, ponieważ kupiłem golda i premium i chcialbym to wykorzystać w 100%!
 6. Zapoznalem się ,,Co daje konto gold" ale chyba jest nie terazniejsze, bo ludzie mowia ze dostaje się 250 co pol godziny a pisze ze 100. Wiec oczekuje pomocy od was abyście mi odpowiedzieli. Wiec tak, mam konto premium, ale chce kupić sobie konto gold, i ile będę kasy co godzinę dostawal. Czy 500(gold)+Premium(375) czy jak? Podobno teraz powinienem dostawać 475 bo dochodzi gracz, ale takiej owej premii nie dostaje, i dostaje 375. Jeżeli mnie nie rozumiecie, bo nie umiem dokładnie wytłumaczyć to tylko potrzebuje pomocy ile bym Na godzinę dostawał kasy.
×
×
 • Create New...