Jump to content

UDAR

Player
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About UDAR

 • Rank
  CJ
 1. Znam ale wywaliło mnie to zróbmy tak dajcie mi unbana i zrobie nowe konto bo to hasło jest bardzo przestała że i nie używam już go ok? @AFX A to konto SebastianHy odstawie w niepamięć
 2. Pisze apelacje już 2 raz odbanowano mnie za 1 razem ale wbijam na serwer loguje się przegrałem z 2 minuty i wywaliło mnie z servera wbijam jeszcze raz loguje się i wywala "zostałeś zbanowany" nie wiem dlaczego tak sie stało lecz bardzo przepraszam za zaistniałą sytacje @AFX Od Razu Mówie że pisze to z konta APELACYJNEGO poniewaz zapomniałem hasła do forum prosze o wyrozumiałość. Nick: SebastianHy Serial: 13D2D93BD64FA95062A3842EF2F47444 Staż na servie: Od 2018 z długimi przerwami (bodajze od 2018) Nick Admina: @AFX AFX Powód Zbanowania: nieudane logowania (18) na konta (2) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Miałem przerwe od gry po pewnym czasie wrocilem do gry i okazalo sie ze nie pamietam swojego hasła (jak sie domyslacie probowalem je zgadnac jak zgadlem dostalem bana) Dowody: brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem że to bardzo żałosne i dziecinne i ze mozecie mi nie wiezyc bo pisze z innego konta ale bardzo przepraszam i prosze o unbana (PS: już zapisałem sobie Hasło) NIE BYŁA TO ŻADNA PRÓBA WŁAMANIA Jeżeli mi nie wieżycie to proszę żebyście odbanowali mi konto Psyhopath.
 3. Od Razu Mówie że pisze to z konta APELACYJNEGO poniewaz zapomniałem hasła do forum prosze o wyrozumiałość Nick: SebastianHy Serial: 13D2D93BD64FA95062A3842EF2F47444 Staż na servie: Od 2018 z długimi przerwami (bodajze od 2018) Nick Admina: @AFX AFX Powód Zbanowania: nieudane logowania (17) na konta (2) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Miałem przerwe od gry po pewnym czasie wrocilem do gry i okazalo sie ze nie pamietam swojego hasła (jak sie domyslacie probowalem je zgadnac jak zgadlem dostalem bana) Dowody: brak Link do poprzedniego podania: Jest to moja pierwsza apelacja. Coś od siebie: Wiem że to bardzo żałosne i dziecinne i ze mozecie mi nie wiezyc bo pisze z innego konta ale bardzo przepraszam i prosze o unbana (PS: już zapisałem sobie Hasło) NIE BYŁA TO ŻADNA PRÓBA WŁAMANIA Jeżeli mi nie wieżycie to proszę żebyście odbanowali mi konto Psyhopath.
×
×
 • Create New...