Jump to content

|BFT|Diabeul

Player
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Świetny Gość!

3 Followers

About |BFT|Diabeul

 • Rank
  CJ
 • Birthday 03/31/1869

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska

Recent Profile Visitors

414 profile views
 1. Stałem w kolejce jeśli nie wiesz gdzie kończy się kolejka to nie mój problem
 2. Zacznij od siebie potem wytykaj błędy innych
 3. Typie wypchasz się do kolejki a dziwisz się że miły gracz mnie wpuścił przed siebie ? Zastanów się nad sobą.
 4. Data i godzina zdarzenia: 27.03.2020 23:26 Nick/pasek:Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 97709A67B772B41895BCD1B0BB69C5E4 Opis: Witam, sytuacja wygląda następująca jechałem moim pojazdem na dolnego mechanika, było tylko jedno stanowisko czynne i sporo graczy czekało na naprawę. Byłem ustawiony na perkiem w kolejce lecz gracz @ErykBGO postanowił, że ominie te jedno miejsce do przodu i wepchał się przede mnie wypychając mnie z kolejki. Wysłałem reporta na tegoż delikwenta lecz po chwili miły kolega zaproponował żebym wjechał przed niego. W tym momencie mój pojazd znikł i dostałem warna od @*31sirK żebym nie wpychał się do kolejki. Cała sytuacja bardzo mnie że tak powiem delikatnie zdenerwowała bo czekam w kolejce długiej tylko po to żeby mój pojazd magicznie wrócił dp. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy) : Sprawiedliwa kara dla oskarżonego.
 5. Nick: SergioDonAutistic Staż: 5 miesięcy (779h) Serial: 97709A67B772B41895BCD1B0BB69C5E4 Nick osoby zawieszającej: @|SuraWP|Neksar Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd. Opis sytuacji: Witam, jechałem w kierunku giełdy pojazdów Las Venturas i postanowiłem skrócić swoją drogę jadąc pod prąd. Pod czas mojego wykroczenia jadąc poboczem uderzyłem w niebieskiego infernusa który najpewniej należał do administratora. Nie świadomy tego na jakiej randze jest ów gracz podjechałem do poszkodowanego i zapytałem czy coś uszkodziłem w jego pojeździe chciałem przeprosić za mą głupotę i szkody jakie powstały. Dowody: Brak Coś od siebie: Bardzo żałuję swojej bezmyślnej decyzji która spowodowała utratę prawa jazdy, obiecuję na mały paluszek że nie będę już pruł pod prąd skracając swoją drogę do celu. Jak i również przepraszam pana administratora za całe zajście.
 6. To jest strefa dm, tam mogą zrobić z tobą co chcą nawet jak byś miał kurs za 500e i by cię zabili mogą robić takie rzeczy a pisanie skargi na taki temat jest bezsensowne.
 7. Model pojazdu: Remington Przebieg: 674km Cena: 305k-349k Kolor: Na SS Felgi: Mega Kolor Świateł: Aterix LED Pulsar 82% Tuning: Tune Vizu - Płonące nadkola Chrome, Wydech slamin, Przedni zderzak Chrome, Tylni zderzak Chrome, Osłony na światła Chrome, Bak 50l. Tune Mech - MK1, wąskie koła Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/o3HTTjR JEŻELI CENA MNIE ZADOWOLI SPRZEDAM AUTO. Kolor się zmienił na złoto zielonkawy
 8. Auto zostało wymienione do zamknięcia
 9. Mam na sprzedanie Remingtona fvizu o id 12746 bądź wymianę na auto sportowe. Jeżeli ceny mnie nie zadowolą auto pozostaje u mnie. Model pojazdu: Remington Przebieg: 520 km i wciąż rośnie Cena: CW 200k MP 10k Kolor: Na SS Felgi: Mega Kolor Świateł: Aterix LED Pulsar 89% Tuning: Tune Vizu - Płonące nadkola Chrome, Wydech slamin, Przedni zderzak Chrome, Tylni zderzak Chrome, Osłony na światła Chrome, Bak 50l. Tune Mech - MK1, cienkie koła Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/o3HTTjR
 10. @Shoter oddasz na pojazd a my podatek czy nie
 11. @Shoter krótka piłka zwrócisz właścicielowi pojazd czy będziemy tak pisać i wytykać ?
 12. @Shoter po prostu trzeba było nam zwróć te auto a nie wyśmiać i nie było by sprawy na forum
×
×
 • Create New...