Jump to content

Damino5

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Damino5

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Byłem tam pare minut, więc nwm czemu mam być ci winny zarobki z 2h twojej pracy.A poza tym mówimy o pracy na mechaniku, tu nie ma stałych zarobków. Raz można zarobić 10k w godzine, a raz 1k wiec nwm co ja i to co mówilem, ma z tym wspólnego.
 2. Ja się z nikim nie zgadałem, każdy tu pracuje sam , a że ty się kłócisz z innym mechanikiem, i zostajesz za to wyrzucony to juz nie moja wina i sprawa.
 3. Przepraszam bardzo ale co to wogóle za oskarżenia , że ja niby komuś mówie żeby cie zabił? Stano straciłeś sam kłócąc się z innym mechanikiem o właśnie to stanowisko przez co zostałeś razem z nim wyrzucony. Moje obelgi nie były rzucone w twoją stronę bez powodu, dawałeś ceny zawyżone czasami nawet o pareset Euro, inni klienci się ze mną zgadzali i jakoś na nich skarg nie robisz?
 4. Nick: MatijazTree Staż: 94h Serial: 538C397113167C1C116AB73701A39A84 Nick osoby zawieszającej: Conversiak. Powód zawieszenia prawa jazdy: Uszkodzenie pojazdu gracza, taran Opis sytuacji: Całe to nieporozumienie zaczęło się od mojej chęci założenia felg w Garci. Więc stoję grzecznie w kolejce i nagle gracz chyba o nicku NeQQu S S z pełnym impetem władował się w mój bok i odmówił oddania pieniędzy za wyrządzone mi szkody, krótko mówiąc zignorował to co się właśnie stało jak i mnie, za to zajął się mechanikiem i reportowaniem mojej osoby. Podczas gdy naprawiał swoje auto po uderzeniu z pełną premedytacją(moim zdaniem oczywiście) w moje auto zacząłem blokować mu wyjazd by w taki sposób zmusić go do oddania mi pieniędzy za szkody które sam wyrządził, odmówił po raz kolejny. Po krótkim czasie blokowania wyjazdu dostałem upomnienie od moderatora Conversiak.’a więc ustąpiłem mu miejsca bo wiedziałem że nie mam już szans na wygranie tej walki jak i odzyskanie pieniędzy więc odpuściłem. Po chwili wjechałem i ja naprawić swoje auto u mechanika, gdy auto zostało naprawione zacząłem wyjeżdżać i tutaj stało się to czego się nie spodziewałem a mianowicie zdaniem Coversiak.’a jak i samego ‘’Poszkodowanego’’ uderzyłem w jego pojazd powodując uszkodzenia (piszę to w taki sposób gdyż na moim ekranie takowej sytuacji nie było). Gracz któremu nieumyślnie rozwaliłem auto nie zażądał zwrotu gotówki czy też nie zwrócił mi za to uwagi więc do samego zawieszenia prawo jazdy nie miałem pojęcia że w niego trafiłem, uświadomił mi to dopiero moderator który to prawo jazdy zawiesił. Dowody: nie posiadam gdyż nie spodziewałem się takiego rozwinięcia całej tej sytuacji. Coś od siebie: Proszę o anulowanie zawieszenia prawa do poruszania się pojazdami gdyż, ‘’taran’’(chociaż ja bym tego tak nie nazwał) z mojej strony nie był celowy i wynikał z małej ilości klatek na sekundę na mechaniku jakim jest Garcia lub też wyższego niż normalnie pingu gdyż na moim ekranie żadne uderzenie nie miało miejsca.
 5. Nick: Damino5 Staż: 51h Serial: 24E791018821A3930EEE2C3F3F738C54 Nick osoby zawieszającej: MichaU* Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy i notoryczny taran na mechaniku. Opis sytuacji: A więc tak , wjechałem do mechanika i napisałem , żeby zrobił "All" podał mi on cenę która wynosiła 70e. Jako ,że jest on moim znajomych dałem mu 50e i sądziłem ,że zrobi on to za tą cenę. Naprawił mi bodajże maskę i drzwi i powiedział ,że jak chce żeby zrobił resztę to muszę dopłacić 50e. Dałem mu więc 25e i myślałem ,że tyle wystarczy skoro na początku rządał 70e a teraz dostał 75e jednak on dalej sie upierał żebym mu dał 50e. Po tym w celach humorystycznych uderzyłem go 2 lub 3 razy autem i miałem jechać naprawić auto w warsztacie na Garcia , lecz pojawił się moderator i zabrał mi licencje. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Rozumiem , że jest to zakazane w regulaminie , jednakże nie spodziewałem się , że kolega rownież w ramach żartów napisza na mnie raporta. Przepraszam ze to zrobiłem , więcej się to nie powtórzy
 6. Nick: MatijazTree Link do profilu: https://pylife.pl/profile/38082-matijaztree/ Serial : 538C397113167C1C116AB73701A39A84 Staż na serwie: 91h Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Powiedzenie w gniewie parę niepotrzebnych słów mających na celu obrazę wyżej wymienionego administratora noctropolis’a (Obraza administratora w wielkim skrócię). Krótki opis sytuacji: Zaczęło się od niesprawiedliwego (przynajmniej moim zdaniem) wyroku na moim koledze, zacząłem bronić go w jego apelacji używając oczywiście (moim zdaniem) sensownych argumentów które ewentualnie mogły zmienić dalsze rozumowanie noctropolis’a w jego sprawie, lecz jak już można się domyśleć nic to nie dało, a co jest zaskakujące dostałem jeszcze upomnienie za bezsensowną wypowiedź co mnie zirytowało, i parę minut później po próbach nawiązania jakiegokolwiek konsensusu, zaczęły się wyzwiska z mojej strony których żałuję do dziś, lecz z niewiadomych mi przyczyn ta sytuacja podburzyła mnie do tak wysokiego stopnia że, kultura oraz wszelkie hamulce jak i oczywiście mózg przestały na tamtą chwilę istnieć, a następnie zacząłem pisać to co że tak powiem ślina na język przyniesie. Dowody: Nie są potrzebne. Link do poprzedniego podania: Takiego nie było, jest to próba numer uno. Coś od siebie: Proszę tylko i aż o wznowienie zaufania do mojej osoby jak i wiarę w to że był to jednorazowy wybryk za który bardzo przepraszam samego noctropolis’a i cała administrację. Proszę więc o odbanowanie mnie na forum, i oczywiście w sytuacji wspomnianego unbana, z góry zgadzam się na wszystkie warunki dane mi w zamian za uzyskanie unbana. Przysięgam że gdy dostane unbana, możecie karać mnie surowo za najmniejsze przewinienie na forum które w jakikolwiek sposób szkodziłoby serwerowi PlayYourLife, administracji czy też oczywiście jakiemukolwiek graczowi. Myślę że wyczerpałem temat do końca a decyzje końcową co zrobić z takim bobaskiem zostawiam oczywiście wam. Miłego dnia życzę a w szczególności człowiekowi na którego spadła fala wulgarnych zwrotów z mojej strony czyli Panu Noctropolis’owi.
×
×
 • Create New...