Jump to content

Kryspinek1

Player
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

About Kryspinek1

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A co z nim miałem zrobić no odpowiedz mi
 2. Data i godzina zdarzenia:okolo 18:30 Nick/pasek: Kryspinek1 Nick/pasek oskarżonej osoby:Mastero82 Mój serial:Zostałem oszukany na 2450 pieniędzy Opis:Zostalem oszukany na samochód,a stało się to tak że Mastero82 wystawił perenniala za 2450 z felgami i chciałem go kupić poszliśmy do biura lecz on mi wystwawił inny samochód i go kupiłem po czym powiedział: ,, Sprzedałem ci tego drugiego, siema" Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów:
 3. Data i godzina zdarzenia:okolo 18:30 Nick/pasek: Kryspinek1 Nick/pasek oskarżonej osoby:Mastero82 Mój serial: Opis:Zostalem oszukany na samochód,a stało się to tak że Mastero82 wystawił perenniala za 2450 z felgami i chciałem go kupić poszliśmy do biura lecz on mi wystwawił inny samochód i go kupiłem po czym powiedział: ,, Sprzedałem ci tego drugiego, siema" Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów:
 4. Witam, Chciałbym powiedzieć że zostałem oszukany na samochód perennial, a stało się to tak że kupie od niego samochód za 2450 poszliśmy do Biura wyslal mi propozycje lecz nie o ten samochod który chciałem kupić I straciłem na tym dużo pieniędzy
×
×
 • Create New...