Jump to content

Fistaszek*

Player
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About Fistaszek*

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: Fistaszek* Staż: 5 miesięcy Serial: BB10B5C79B65A7D858024D4CB7AF44A2 Nick osoby zawieszającej: Matu Powód zawieszenia prawa jazdy: Fistaszek* otrzymał/a zakaz prowadzenia pojazdów (A,B,C) od Matu, powód: taran u mechanika i jazda jak pirat (6 d) Opis sytuacji: Dałem komputer mojemu bratu a on jak zwykle postanowił sobie taranować osoby przy mechaniku Dowody: Brak Coś od siebie: Bardzo przepraszam za mojego brata obiecuje że nie oddam mu już mojego komputera. (Dostał już za to co zrobił)
 2. Nick: Fistaszek* Staż: 5 miesięcy Serial: BB10B5C79B65A7D858024D4CB7AF44A2 Nick osoby zawieszającej: MrKacperol Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Z tego co pamiętam to staranowałem osobę obok mecha gold i nie zapłaciłem. Dowody: Brak Coś od siebie: Bardzo przepraszam za tą zaistniałą sytuację, obiecuje że więcej się to nie powtórzy.
 3. Lokalizacja: MulhollandLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/541Cena za dobę: 620eCena za nieruchomość: CW 5k MP 1k KT BrakNazwa nieruchomości:WillaOpis: Willa posiada dużo miejsc na pojazdy oraz ogromny interior.Zdjęcia nieruchomości:*wymagane* https://imgur.com/zEaEjoh
×
×
 • Create New...