Jump to content

Kukiel

Player
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Świetny Gość!

2 Followers

About Kukiel

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: Celov Staż:Gracz od 8 miesięcy. Łączny czas gry: 657h 25m. Serial:E7610A5B6DE1216992D49CAD5CB35F44 Nick osoby zawieszającej: Klocek. Powód zawieszenia prawa jazdy: ➠ 1. Zakaz prowadzenia pojazdów drogowych - Wulgarne utwory z pony - Klocek.. Opis sytuacji: Link do poprzedniej apelacji : Więc zacznę od tego ze bardzo żałuję i przepraszam za to co zrobiłem. W tej drugiej apelacji chciałbym wyjaśnić twoją odpowiedź Klocek. "wcześniej na drodze z giełdy na tune puszczałeś wulgarny utwór obrażający policje i miałeś przy tym przednią zabawę wraz z kolegą." Otóż mówiłeś mi że widziałeś mnie 3 razy jak puszczałem piosenki przez pony więc skoro widziałeś powinieneś wiedzieć ze nie puszczałem nic obrażającego policje, napisałeś mi jeszcze na pm jak i w poprzedniej apelce żebym napisał szczerze drugą apelacje i napisał wszystko ale muszę Ci powiedzieć ze moja poprzednia apelacja mówi wszystko 100% szczerze nie pominąłem absolutnie nic. Nie jestem jakimś patusem co puszcza jakieś utwory które wyzywają policje (może Ci się przesłyszało? Nie wiem) lecz naprawdę bardzo mi zależy na tym prawku chciałbym miło spędzić czas grając sobie i jeżdżąc. Więc na koniec powiem że poprzednia apelacja jest szczera liczę na pozytywne rozpatrzenie tej apelacji pozdrawiam oraz życzę miłego dnia/wieczoru. Za wszelkie błędy przepraszam pisze zamulony o północy. Dowody: Brak Coś od siebie: Policje szanuje bo porządku pilnuje, Na Dillmore przestępców przywiezie szybciej niż wiatr zawieje, Komisarz Klocek akcje planuje a więzień już gryps rysuje, Policji nigdy bym nie obraził bo szacunek mam, nie jestem patus ani i dzban mój autorski wierszyk nie umiem pisać wierszy sry xD.
 2. Byłem świadkiem potwierdzam
 3. Nick: Celov Staż: 619h Serial: E7610A5B6DE1216992D49CAD5CB35F44 Nick osoby zawieszającej: Klocek. Powód zawieszenia prawa jazdy: ➠ 1. Zakaz prowadzenia pojazdów drogowych - Wulgarne utwory z pony - Klocek.. Opis sytuacji: Puszczałem (na zyczenie) mema ze Zbigniewem Stonogą "Wy***dalaj za bramę" na mechaniku. Nie miało być to uraźliwe do nikogo , zwykły mem. Gdybym dostał ostrzeżenie zaprzestałbym puszczania z pony muzyki itd. lecz dostałem od razu prawko. Wiem ze nie znajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania ale nie ma żadnego konkretnego punktu dotyczacego tego co puszca sie z pony, jak dla mnie regulamin nie mówi NIC na temat Pony z audio a jezeli mowi to nie jasno. Jadę na wakacje chciałbym mieć prawko żeby domki przedłużyć pozdrawiam i życzę miłego dnia Dowody: Brak. Coś od siebie: Naprawde więcej się nie powtórzy . Prosiłbym o prawko bardzo mi na nim zależy.
 4. Nick:|MUTE|ABC|Pan_Pistacja Wiek:17 Serial:E7610A5B6DE1216992D49CAD5CB35F4 Staż:Gracz od 3 miesięcy. Łączny czas gry: 452h 50m Powód zmutowania :CBK Krótki opis sytuacji:Dostałem CBK za przekleństwa, zdenerwowałem się ze względu taranu x4.Sytuacja się nie powtórzy liczę na odciszenie. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie:
 5. Nick:|MUTE|ABC|Pan_Pistacja Wiek:17 Serial:E7610A5B6DE1216992D49CAD5CB35F4 Staż:➠ Data rejestracji: 2019-11-24 08:25:19, łączny czas gry: 451h, czas gry w tej sesji: 77m Powód zmutowania :CBK Krótki opis sytuacji:Dostałem CBK za przekleństwa, zdenerwowałem się ze względu taranu x4.Sytuacja się nie powtórzy liczę na odciszenie. Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie:
 6. napisałem juz na dobrym dziale co do rekacji xd bardzo zabawne Pozdrawiam
 7. Kopiowanie moich nie dokończonych wiadomości na temat frakcji na czacie gold.Skutek:Wyśmiewanie sie graczy ze mnie jak i z całej zaangażowanej grupy SLSA. Nie toleruje takich zachowań,bardzo mnie to uraziło jak i całą grupę SLSA.
 8. Nick: Wojtek89 Staż: 1 miesiac,177h Serial: E7610A5B6DE1216992D49CAD5CB35F44 Nick osoby zawieszającej: Tuszek Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Przepychałem kolege autem aby dopchnąć go do stacji benzynowej. Dowody: brak. Coś od siebie: nie było to celowe taranowanie rozmawiałem z kolega przez telefon!
×
×
 • Create New...