Jump to content

Kolba.

Player
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Kolba.

 • Rank
  CJ
 • Birthday 06/29/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Dawno dawno temu

Recent Profile Visitors

224 profile views
 1. Nick: dalleN Wiek: 18 Staż: 4 lata Nick osoby zawieszającej:W_Thunder Serial: B30FE6375C87462EA23FADA9AED7C2E4 Powód zawieszenia licencji: Start poza lotniskiem Opis sytuacji: Wystartowałem poza lotniskiem Dowody: brak Coś od siebie: Także no wystartowałem z poza lotniska ponieważ chciałem zabrać kolegę i wiem ze zle zrobilem, juz nie zrobie takiej akcji Pozdrawiam
 2. Co do zostawionej tampy przez sprawa wygląda tak że to ja zabrałem tampę z bazy i wstawiłem ją do przecho. A wiesio chcąc wyciągnąć swoje auto po prostu wziął tą tampe. Tampa miała zostać wypisana z organizacji ponieważ nie mam żadnego lepszego auta do jazdy i po prostu zapomniałem wypisać ją z org. Stąd ta cała zadyma.
 3. Kolba.

  Odzyskanie konta

  Pewnie dla tego że e-mail jest połączony z moim kontem na forum a konto na forum z kontem na pylife
 4. Kolba.

  Odzyskanie konta

  A no okej a czy była by możliwość podesłania całego adresu e-mail na priv? Naprawdę ten e-mail zakładałem 6 lat temu i go nie pamiętam.
 5. Kolba.

  Odzyskanie konta

  No właśnie jest problem że nie pamiętam tego adresu e-mail.
 6. Kolba.

  Odzyskanie konta

  Chciałbym jeszcze dodać że rozmawiałem z jakimś rconem nje pamiętam nicku ale podał mi e-maila do afx i kazał mi tam napisać jaka jest sytuacja lecz afx nie odpisuje więc postanowiłem napisać tutaj. Pozdrawiam serdecznie.
 7. Kolba.

  Odzyskanie konta

  Witam. Chciałbym odzyskać moje stare konto na którym grałem ostatnio bodajże w 2017r. Sprawa wygląda Tak że podałem passy do konta mojemu koledze który chciał zobaczyć jak to wszystko wygląda. Po czym on stracił na moim koncie prawo jazdy na 7 dni. Zdenerwowałem się i zmieniłem hasło do konta i przestałem na nim grać. Lecz na mówili mnie koledzy aby powrócić na Pyla. Aktualnie gram na nowym koncie na którym się już troszkę dorobiłem lecz na starym koncie miałem Buffalo + jakieś autka. Chciałbym odzyskać stare konto. Serial: 0502C7790EB84FFAAA89A9C8ED74C03 Nick na starym końcie: KOLBA.bote Mam konto na forum lecz do niego też zapomniałem passow. Jeszcze jedno pytanie. Czy jest możliwość przeniesienia majątku (aut + pieniędzy) na moje aktualne konto. Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...