Jump to content

Halluel

Premium
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobra

About Halluel

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska SF
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

147 profile views
 1. Zmień nazwę na "<TWÓJ NICK> wyciszony przez <NICK ADMINA>
 2. Skargę za takie zachowanie powinieneś napisać w dziale Pozostałe skargi - https://pylife.pl/forums/forum/111-pozostałe-skargi/ oraz stosując się do wzoru. *Prosze o nie karanie*
 3. Zmień nazwę tematu na: Skarga na <nick gracza>.
 4. No właśnie nie zapłaciłeś
 5. Data i godzina zdarzenia: 18.03.2019, w okolicach godziny 11:30 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 8FC4FB4FA69C6DD6807B02FA31E156B2 Opis: Wszystko widać na nagraniu, gracz ścinając zakręt uderzył we mnie czołowo, przez co spadła mi duża część premii. Gracz został poinformowany o skardze na serwerze. Dowody: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Gracz dostał szansę na serwerze, jednakże "olał" ją i odjechał bez zapłaty, dodając jedynie: "63 Vruzzi: nagralem shoty eelooo". Proszę o zabranie graczu prawa jazdy na 3 dni.
 6. Halluel

  Stare konto

  Jej się nie chce wejść apelek sprawdzić, które wiszą po kilka miesięcy, a co dopiero w dział pomocy :v
 7. Nie składamy skarg za za uszkodzenie pojazdu, chyba że było to faktyczne destruction derby. Takie rzeczy należy zgłaszać poprzez komendę /raport na serwerze.
 8. Mogłeś spróbować się dogadać a jak zrespilo się ponownie to wsiąść i odjechać, ale jednak produkujesz się na sile jak na konfidenta przystało
 9. @|ASFSA|Kamikaze* również polecam poczytać czym jest skrzyżowanie równorzędne. Poza tym ty piszesz o przypadku gdzie jedziesz prosto a pojazd z naprzeciwka skręca w lewo.
 10. Na serwerze na każdym skrzyżowaniu obowiązuje zasada prawej ręki, niektórzy członkowie ekipy serwera wspominali już o tym w innych podobnych skargach. Poza tym skarga jest totalnie nie na miejscu bo i tak masz całe rozwalone auto.
 11. *** PROSZĘ NIE KARAĆ PUNKTAMI *** Autor filmiku cały czas jeździ na serwerze rozwalonym Sultanem, więc jego oczekiwania co do odszkodowania są żałosne i nie na miejscu.
×
×
 • Create New...