Jump to content

twuj_stary

Player
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Świetny Gość!

1 Follower

About twuj_stary

 • Rank
  CJ
 • Birthday 04/17/2001

Informacje ogólne

 • Localization
  charysler wojager

Recent Profile Visitors

404 profile views
 1. ale fajny radiowuz

 2. Data i godzina zdarzenia: 09.06.2020 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: @Marchew.Retard.KID Mój serial: 8FC4FB4FA69C6DD6807B02FA31E156B2 Opis: Gracz postanowił sobie wziąć zakręt szerokim łukiem, żeby nie musieć bardziej hamować i przy okazji potrącił mnie w trakcie dokonywania pomiaru prędkości. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Oczekiwania: Proszę ukarać gracza ZPJ.
 3. Data i godzina zdarzenia: 10.06.2020 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: @brvn Mój serial: 8FC4FB4FA69C6DD6807B02FA31E156B2 Opis: Dwukrotny celowy DM na SM. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Oczekiwania: Proszę ukarać gracza ZPJ.
 4. Powtórzę jeszcze raz, ta skarga nie dotyczy mojego zachowania - karę w postaci prawka mam już na serwerze, a odnośnie reszty - możesz napisać skargę, która będzie tego dotyczyła. Póki co jedyne co robisz to przytaczasz jakieś dowody z dupy, które nawet nie dotyczą osoby składającej skargę. DODATKOWO Czemu jechałeś bez sensu za mną, skoro punkt miałeś w kompletnie drugą stronę?
 5. Skarga dotyczy Twojej jazdy, a nie mojego zachowania. Jeżeli Ci ono nie odpowiadało, mogłeś napisać osobną skargę. Mimo to i tak uważam, że jesteś hipokrytą - sam najpierw prowokujesz, a jak ktoś prowokuje Ciebie - od razu bólu czterech liter dostajesz.
 6. Wiem ze teraz bardzo ryzykuje, ale ona tak na prawdę wielu rzeczy nie widzi lub nie chce widzieć
 7. Gosciu jak ty stałeś na środku drogi, do tego totalnym złomem xD
 8. Bo ty gościu jesteś tak doskonałym kierowcą, że nigdy nie zaliczyłeś w tej grze wodowania
 9. Zmień nazwę tematu na: Wniosek o odwieszenie prawa jazdy: <TWÓJ NICK> ukarany przez <NICK ADMINA>
 10. Zastosuj się do wzoru
 11. Zmień nazwę tematu na <Twój nick> zbanowany przez AFX.
×
×
 • Create New...