Jump to content

adas69

Player
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About adas69

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

143 profile views
 1. Nick: adas69 Link do profilu: O ile masz do niego link Serial: 179EE9C25FB22BF4852DEB4985F07D62 Staż na serwie: 2 miesiące Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Podczas zakupu auta zapłaciłem graczowi 15k i miałem 0 21 wysłać jeszcze 13k z nie mojej winy miałem problemy z internetem i gdy wchodziłem na serwer wyrzucało mnie z niego dlatego miałem zamiar oddać pieniądze na drugi dzień ale gdy chciałem wejść na serwer zauważyłem że dostałem bana. Krótki opis sytuacji: Dowody Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Proszę o unbana bo zaistniała sytuacja nie była spowodowana z mojej winy to mogło zdarzyć się każdemu a miałem dobre intencje bo chciałem zaraz na drugi dzień oddać pieniądze.
 2. Nick: adas69 Link do profilu: Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : Staż na serwie: około 2 miesiecy Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Kupiłem auto za 15k i byłem umówiony na 21 żeby oddać resztę kasy za auto czy 13k ale niestety miałem awariję internetu i wywalało mnie z serwera więc popstanowaiłem że kasę oddam jutro czyli wczoraj po czy chcę wejść na serwer i oddać pieniądze ale niestety zostałem zbanowany z graczem pisałem na ten temat i jesteśmy do gadani ( z graczem od którego kupywałem auto).Krótki opis sytuacji: Opisz sytuację - po której dostałeś banaDowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Proszę o odbanowanie tęsknię już za tą grą
 3. adas69

  ban

  dostałem bana podczas kupna auta gdy miałem przelać resztę pieniędzy graczowi wywaliło mi neta:( jest szansa na odbanowanie?
×
×
 • Create New...