Jump to content

PawelekV6

Player
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

1 Follower

About PawelekV6

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

136 profile views
 1. To czemu się w niej wypowiadasz jak i pozostali?
 2. Ja rozumiem, życie prywatne itp. Ale serio prawie 2 miesiące i brak konkretnej reakcji?
 3. Nie należy, jakby należało to bym nie gral na tym koncie I nie zrobil 218 godzin.
 4. Nick: PawelekV6 Serial: CF2CF45585CF83B56DCB9EAE26CF1333 Staż na serwie: 218h 1m 5msc Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: sprzedaz konta za psc - http://pylife.pl/forums/topic/265605-brak-majątku-oszustwo-z-handlem-psc/ Krótki opis sytuacji: No tak w sumie to nie wiem za co. Wróciłem pograć po przerwie, gdyż zepsuł mi się laptop. Kupiłem w połowie złożonego kompa od gościa i chyba w sumie to tyle. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Moje pierwsze. Coś od siebie: Chciałem sobie pograć zobaczyć jak się sprawuje nowy komputer. Specjalnie poniekąd złożyłem wcześniej go, aby móc znów popykać w gierke.
 5. Czego nie dałeś logów? Jak u Ciebie wygląda blokowanie stanowiska oraz odwalanie Twoje jako moje "widzi mi się" to polecam udać się do specjalisty. Tyle odemnie.
 6. Widać że nie masz odwagi napisać prawdy, ale wszystko da się sprawdzić w logach i co Ci da że dostanę zakaz? Nic. Szkoda że całości nie dałeś (czyli jak o 13.41:36 zaciagasz ręczny oraz swoje animację wpisywales) szantazujesz 1k zadosc uczynienia albo "forum leci"
 7. Gość blokował stanowisko mi po tym jak powiedział mu cenę za naprawę. animacje /sikam i tym podobne w moją stronę oraz blokowanie stanowiska, bo ujawnił mu się syndrom dzieciaka który musiał zapłacić to już nie mój problem. Ruszył się dopiero jak mk zostało zmienione. Nie mam dowód na to, bo nie potrzebne mi to. Jakbym miał za każdym robić ss na takiego gracza jak on to by zbrakło miejsca na dysku oraz szkoda mi czasu na pisanie skarg. Nie będę przepraszał, a ni dawał "zadość uczynienia" czy jak tam se on to nazwał, bo on nie jest bez winy. Tyle odemnie
 8. Ja mam po prostu wywalone. Wiem, że wyzywanie nic nie da a tylko pogorszy sprawę.
 9. Jak nie umiesz opanować "emocji" to nie graj w takie gry gdzie nerwy co chwilę mogą być nadszarpnięte
 10. Data i godzina zdarzenia: 15.05.2020 koło 18 godziny Nick/pasek: PawelekV6 Nick/pasek oskarżonej osoby: @M@jsteR Mój serial: B863DD4EF025FA2A85E5A8318C16EDC2 Opis: Gracz mnie obraził przy czym we mnie się wbił swoim samochodem Dowody w postaci logów: [2020-03-15 17:50:34] [Output] : << M@jsteR(236): kurwa iidoto jebanuy Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): mute
×
×
 • Create New...