Jump to content

Mloodyy*

Gold
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

About Mloodyy*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 09/30/1999

Komunikatory

 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/MloodyyON

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Świętokrzyskie

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska SF
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

34 profile views
 1. Serial: E4021C9587D840AFA4BD569B1B56CDC2 Staż na serwerze: Łączny czas gry: 74h 7m. REJESTRACJA 13 Luty -Kiedyś grałem u was swojego czasu, ale zapomniałem danych po zmianie PC i postanowiłem wrócić na nowym koncie. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Szczerze powiedziawszy teraz mam bardzo dużo czasu i prędko to się nie zmieni - grywam bardzo dużo 5h+. Imię: Krystian. Wiek: 21. Czy cierpisz na dysgrafię/ysleksję?: Nie. Czy posiadasz TeamSpeak3 i Discorda?[wymagane]: Jak najbardziej. Czy posiadasz mikrofon?[wymagane]: Jasne. Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Nie, chyba, że chodzi o mute to tak - raz. Czy masz do czynienia w życiu realnym ze strażą pożarną na co dzień?(Jeśli tak opisz jakie): Oj nie mam. Czy miałbyś problemy z podporządkowaniem się rozkazom dowódcy?: Nie ma takiej możliwości. Czy zapoznałeś się z regulaminem strażaka i jesteś gotów go przestrzegać?: Zapoznałem. Coś o sobie: Nie mam pojęcia co by tu napisać to może tak - Nazywam się Krystian, jestem 21 letnim chłopakiem z okolic Kielc (Woj. Świętokrzyskie) interesującym się sportem od niepamiętnego czasu, zakochany w muzyce Czemu chcesz dołączyć do PSP?: Może to i śmieszne, dla większości na pewno. Wróciłem na serwer, mam bardzo mały staż jak widać to po moim czasie, ale jestem osobą odpowiedzialną, która jak już się czegoś podejmuje to robi to z głową. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Jak już pisałem wyżej jestem odpowiedzialny i pracowity - myślę, że osoby będące w frakcji powinny właśnie posiadać te dwie cechy, ponieważ jest to serwer RP. Bardzo spodobały mi się RP odgrywające przez nasze slużby i chciałbym móc spróbować swoich sił, pomóc naszym strażakom w obowiązkach!
 2. Mloodyy*

  Network

  Witam.. od dnia wczorajszego 19.02.2020 co 20-25 minut średnio, zdarza się nawet co chwilkę dostaje networki.. co może być spowodowane tym? Problem jest tylko na serw. Pylife
 3. Model pojazdu: WAYFARER Przebieg:3k Cena:120k Kolor:Zieleń Felgi: - Kolor Świateł: - Tuning: - Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/B75qlzY
 4. Data i godzina zdarzenia: 15:50-16:05 Nick/pasek:[url=https://panel.pylife.pl/gracz/514008#KAT-A-Mloodyy][img=https://panel.pylife.pl/i/514008.pasek1.png][/url] Nick/pasek oskarżonej osoby: <img src='https://panel.pylife.pl/i/510272.pasek1.png' width='450' height='33' alt='Zbyni:o_Y' /> Mój serial: E4021C9587D840AFA4BD569B1B56CDC2 Opis: Prosił o pożyczke 150 e x2, a gdy odmówiłem tego 3 raz, powiedziałem, że dopiero kiedy odda mi tamte grosze to wyszedł z kasyna, zablokował /pm Dowody w postaci logów: https://imgur.com/a/dVygjeA Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy😞 Oddanie tych 300e, albo coś innego, żeby osoba przemyślała swoje zachowanie.
 5. Luknie ktoś? chciałbym w końcu móc sprzedać kody, a nie mam takiej możliwości Proszę o nie karanie,
 6. Nick: MloodyyWiek: 20Serial: Twój numer seryjny to: E4021C9587D840AFA4BD569B1B56CDC2Staż: Od wczoraj, 12.02.2020Powód zmutowania Spam na evencieKrótki opis sytuacji: :Zostałem zmutowany za spam na evencie, ale w swojej obronie mogę napisać tylko tyle, że chciałem zrobić bind, a jako amator nie wyszło mi to zbytnio i zrobiłem bind z say'em, a nie zwróciłem uwagi na czat..Dowody: NimaLink do poprzedniego podania: - - - Coś od siebie: Bardzo bym prosił o UB, ponieważ zrobiłem to nieumyślnie, a 5 dni to jednak za dużo :< Jeżeli nie ma możliwości UB prosiłbym chociaż o zmniejszenie kary. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...